Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2012 o 14:54, dreamer94 napisał:

Jeśli zamówię coś dzisiaj z odbiorem osobistym, to kiedy trafi to do punktu ?

We wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 11:27, 1096 napisał:

Czy w sklepie będzie dostępna wersja Guild Wars 2 Deluxe? Jak tak to w jakiej cenie?

Staramy się o to, ale szczerze wątpię, czy się uda.

Dnia 06.04.2012 o 11:27, 1096 napisał:

Czy 199zł za GW2 to ostateczna cena? Istnieje szansa na obniżkę ceny?

To jest cena pre-purchase''a. Cena pudełkowego wydania dostępnego na premierę i nie dającego bonusów nie została potwierdzona przez CDP Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 08:30, dupek157 napisał:

czy wiedźmin 2 EK na xbox 360 zotanie wysłany 12 kwietnia czy tak jak jest napisane że
13

Staramy się wspólnie z CD Projektem, żebyście dostali Mroczną 13.04.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 01:04, szmarcin napisał:

Pytania dotyczące Guild Wars 2:

Czy przy zakupie 10 egzemplarzy, w tym 2 CE, można liczyć na jakąkolwiek zniżkę z uwagi
na ilość?

Niestety nie, co najwyżej mogę zaproponować wysyłkę gratis, jeśli wszystkie 10 szt pójdzie na jeden adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:24, kill69 napisał:

Moje 3 pytania dot. GW2:

1) Kiedy będzie to wysyłane? W przyszłym tygodniu? później? dużo póxniej ?:P

Pre-purchasy będziemy mieć na stanie 10.04, więc będą wysyłane do Was najpóźniej od 11.04.2012.

Dnia 05.04.2012 o 23:24, kill69 napisał:

2)Jak rozumiem można normalnie zapłacić za pobraniem ?

Tak.

Dnia 05.04.2012 o 23:24, kill69 napisał:

3) Raczej z obowiazku no, ale cóż. Znacie konkretną liczbę dostępnych pre? DE jak i CE?

Znamy ilość, jaką dostaniemy, więcej nie będzie, to tylko jedna dostawa, ale oczywiście nie mogę jej podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 22:42, dudi92 napisał:

Dzisiaj Ubi odpisało mi na fb, że podobno trwają rozmowy z sieciami handlowymi na temat
AC3 Freedom Edition. Czy to prawda, czy kolejna ściema Ubisoftu?

Zadałam to pytanie naszej osobie kontaktowej w Ubi, czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 22:13, xmobix napisał:

Według powyższej wypowodzi ponieważ nie wiem czy dobrze zrozumiałem za EK płacąc z góry
płace dwa razy za dostawę? raz na stronie drugi raz u kuriera?

Najpierw płacisz za wysyłkę pre-purchase''a (pudełko z kodem), a potem za dostawę kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 22:54, die4heniek napisał:

Bardzo proszę Panią/Pana konsul/a o choćby ogólnikowe określenie szans na polską wersję
Guild Wars 2. Bardzo bym się cieszył z odpowiedzi i z góry dziękuję. :)

Sądząc po historii poprzednich MMO od NCSoft, to szanse są - GW, AoC miały wersję PL, ale po premierze.
Ale Aion nie miał, Lineage też. Więc to jest wróżenie z fusów na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 18:12, akne napisał:

Nieprędko albo w ogóle - nie sprzedawał się. Ostatnia sztuka wisiała chyba z parę tygodni.

Chryste... A mi jest potrzebny na następną sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś jakaś szansa na ujawnienie ilości egzemplarzy standardowej edycji pre-purchase gry "Guild Wars 2" dostępnej w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 07:45, wodnym napisał:

Czy jesteś jakaś szansa na ujawnienie ilości egzemplarzy standardowej edycji pre-purchase
gry "Guild Wars 2" dostępnej w sklepie gram.pl?


To pytanie było wcześniej i odpowiedź:
"Znamy ilość, jaką dostaniemy, więcej nie będzie, to tylko jedna dostawa, ale oczywiście nie mogę jej podać."

Sklep gram.pl nie może podać ile będą mieli sztuk, gdyż umowa handlowa im tego zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Czyli trzeba będzie po prostu siedzieć rano i wyczekiwać na możliwość zakupu. Jak zabraknie to się pochlastam. Nie no. Aż tak źle to nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale trudno - chciałbym Ani życzyć wszystkiego, co najlepsze na Święta, radości z życia, spokoju w czasie premier głośnych tytułów, wyrozumiałych klientów i uśmiechu na co dzień.
I co najważniejsze - podziękować, że jesteś :) Bez Ciebie sklep gramu nie wyróżniałby się niczym na tle innych, a tak wolę czasem przepłacić i mieć profesjonalną, rzetelną obsługę.
Dziękuję i życzę wszystkiego, co najlepsze. Nie tylko na święta, ale i na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym w tym miejscu życzyć Ci akne wszystkiego najlepszego w obecne święta. Prawdopodobnie gdyby nie twoje profesjonalne podejście do każdego pojedynczego klienta, sklep gramu nie byłby tak dobry, jak jest obecnie. Oby każdy kolejny dzień twojej żmudnej pracy, o której wielu narzekaczy nie zdaje sobie sprawy, sprawiał Ci tyle przyjemności, ile tylko może sprawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 13:35, KizioPL napisał:

Od której godziy będzie można zamawiać Pre-purchase GW2? Od 00:00, czy od np. 9:00?


Na pewno nie o północy. Było już to pytanie ( nie mogę znaleźć odpowiedzi ) i na pewno od północy nie będzie. Bo ktoś musi otworzyć sprzedaż tych edycji, w tym przypadku chyba Akne.

Prawdopodobnie będzie to o godzinie 9,10 tak jak wszędzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie ode mnie. Rok temu zrobiłem u Was pre-order Diablo 3 (tak, dokładnie, w prima aprilis 2011 :D). Wybrałem jako punkt odbioru C.H.Land (Wicomp). Jednak od tego czasu punkt ten przestał istnieć. Natomiast w moim zamówieniu wciąż widnieje odbiór: C.H. Land. Zamówienie będę mógł potwierdzać 7.05.2012 - czy wtedy automatycznie będzie pytanie o zmianę miejsca dostawy? A jeśli nie, czy mogłabyś, Aniu, zmienić to jakoś "z palca" na punkt Active Jet (Warszawa) na ul. Ciszewskiego? Nr. zam jakby coś to: RJ01401177. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować