Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 20:00, dzyndzels napisał:

hehe

Ajj no, co stresujesz człowieka przedwcześnie. Daj odetchnąć, a żyć tylko chwilą. Nie chcemy przecież aby naszą Akne w biały kombinezon ubrali :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 20:00, dzyndzels napisał:

hehe, teraz Mroczna a za 32 dni powtórka z rozrywki bo Diablo III tez ladnie da wam zapiernicz;)
najwazniejsza premiera od dekady wiec cisnienie jest ogromne,zeby wszystko dotarlo na
czas ;) czujesz powoli ta presje ,ktora nadchodzi :D ?

Diablo 3 to pikuś, EK nie jest numerowana, więc nie będzie zabawy w Kopciuszka, który musiał swoje wysiłki skupić na sortowaniu towaru: http://basnie.republika.pl/kopciuszek.htm
Streszczenie:
"przy tym jeszcze siostry dokuczały jej ciągle, robiły jej przykrości, jakie tylko wymyślić zdołały, wyśmiewały się z niej, wsypywały do popiołu groch i soczewicę i biedna dziewczyna wybierając je musiała nieraz siedzieć do późnej nocy. "

Magazyn wie już od kilku tygodni, co go czeka 14.05.2012, więc spox i pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mniej więcej kolekcjonerka Diablo III będzie dostępna do tzw. wglądu u was? Chciałbym się dowiedzieć, jakie są wymiary pudła (keśli jeszcze takich nie podali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie promocji z MoH:Warfighter. Dostałem maila, że pierwszych 1000 osób które zamówią tą grę (w tym te co już zamówiły) dostaną darmową wysyłkę. Grę zamówiłem chyba zaraz po tym jak ruszył pre-order i jestem prawie pewny, że załapałem się do tego 1000 osób. Mimo tego koszty przesyłki nie zostały usunięte. Czy mogłabyś to sprawdzić Aniu? (support gramu nie odpisuje na mojego maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 19:04, akne napisał:

Po prostu pytaj przed zakupem, a spróbuję wydobyć informacje od wydawców.


Tak więc prosił bym o informacje na temat DLC:
Risen 2 (PC)
Alan Wake (PC)
Max Payne (PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 20:46, akne napisał:

Diablo 3 to pikuś, EK nie jest numerowana, więc nie będzie zabawy w Kopciuszka, który
musiał swoje wysiłki skupić na sortowaniu towaru:


Nie chcę Cię martwić, ale Blizzard coś gdzieś, zdaje się, że na swoim forum informował, że EK Diablo III będzie numerowana. Na szczęście nie mam 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie i chyba zostało przeoczone :/

Witam :D
Pytanie w sprawie gry na PSVite :D
Na Ultima.pl jest już w ofercie sprzedaży gra "Disgaea 3: Absence of Detention" (Premiera EUR: 20/04/2012).
Czy będziecie mieli również tą pozycję w ofercie ??


Dostanę odpowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką małą sprawę.
Kod na wiedźmiński avatar z Wieśka 2 na X360 będzie dostępny po zrealizowaniu zamówienia. I wszystko byłoby ok, no bo to przecież pierdółka mała, ale martwi mnie to, że moje poprzednie zamówienie było w realizacji przez bodaj trzy tygodnie? Albo dwa. Czy można by dopilnować lepiej zmiany statusu?
Cały ten avatarek to nie jest nic wielkiego, ale jednak element kolekcjonerki, którą dziś dostałem i fajnie byłoby się tym cieszyć jak najszybciej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2012 o 01:13, Wojman napisał:

Nie chcę Cię martwić, ale Blizzard coś gdzieś, zdaje się, że na swoim forum informował,
że EK Diablo III będzie numerowana. Na szczęście nie mam 100% pewności.

Niech se będzie numerowana, ale my nie przydzielamy określonych numerków określonym osobom - to jest najbardziej czasochłonne logistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można "dopilnować" zmiany statusu, tym rządzą skrypty, które sczytują raporty odebranych zamówień, a taki np. Schenker nam takich raportów nie przesyła szybko.
Pisz do DOK, jeśli zbyt długo status nie zmieni się na zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 04:55, damimav napisał:

Zadałem pytanie i chyba zostało przeoczone :/

Witam :D
Pytanie w sprawie gry na PSVite :D
Na Ultima.pl jest już w ofercie sprzedaży gra "Disgaea 3: Absence of Detention" (Premiera
EUR: 20/04/2012).

Nie będzie u nas dostępna na premierę, może później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 00:58, khizbu napisał:

Tak więc prosił bym o informacje na temat DLC:
Risen 2 (PC)
Alan Wake (PC)
Max Payne (PC)


Risen 2 - wydanie nie zawiera żadnego DLC, chyba że sprzedawca gry ogłasza, że dodaje dodatkowe DLC do zamówień przedpremierowych.
Alan Wake - http://www.gram.pl/sk5_9wvfGeC5_Alan_Wake.html
dwa dodatki: Pisarz i Sygnał, także w polskiej wersji językowej
Max Payne 3 - j.w., jak Risen 2


O to chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 00:07, dudi92 napisał:

Mam pytanie odnośnie promocji z MoH:Warfighter. Dostałem maila, że pierwszych 1000 osób
które zamówią tą grę (w tym te co już zamówiły) dostaną darmową wysyłkę. Grę zamówiłem
chyba zaraz po tym jak ruszył pre-order i jestem prawie pewny, że załapałem się do tego
1000 osób. Mimo tego koszty przesyłki nie zostały usunięte. Czy mogłabyś to sprawdzić
Aniu? (support gramu nie odpisuje na mojego maila)

Poczekaj cierpliwie na odpowiedź z DOK, jest zawalony mailami w związku X360 W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 23:15, Heartbreaker napisał:

A kiedy mniej więcej kolekcjonerka Diablo III będzie dostępna do tzw. wglądu u was? Chciałbym
się dowiedzieć, jakie są wymiary pudła (keśli jeszcze takich nie podali).

Spróbuję się dowiedzieć, ale to trochę potrwa.
Wydaje mi się, że wszystkie kolekcjonerki Blizzarda mają podobne wymiary - 31 x 27 x 7,5 cm, waga 2-3 kg.
Bo fizycznie dopiero 14.05. u nas będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem maila od sklepu Świat Gier który chwali się że ma dostępne od ręki Mroczne Edycje Wiedźmina 2. Jakim cudem skoro to wydanie na wyłączność gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zamówienia numer TE01781229, UEFA EURO 2012 - Karta PlayStation Network 100zł.

To przyjdzie w pudełku bo mi zależy tylko na kodzie do PSN :/ pudełko mi nie potrzebne... możecie umieścić kod w zamówieniu w formie pliku testowego ??

Nie chce mi się czekać aż do poniedziałku na kod :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 14:33, Lfdracon napisał:

Przecież nie otworzą Twojego zamówienia i nie spiszą sobie kodu. Będziesz musiał poczekać.


Tylko że do tej pory takie kody były w pliku tekstowym do pobrania na stronie zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować