Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 14:21, damimav napisał:

Mam pytanie co do zamówienia numer TE01781229, UEFA EURO 2012 - Karta PlayStation Network
100zł.

To przyjdzie w pudełku bo mi zależy tylko na kodzie do PSN :/ pudełko mi nie potrzebne...
możecie umieścić kod w zamówieniu w formie pliku testowego ??

Nie chce mi się czekać aż do poniedziałku na kod :/


Zamówiłeś pudełko, złożyłeś zamówienie wczoraj o 18:56, więc dziś jest pakowane i dostaniesz przesyłkę w poniedziałek.
Kody sprzedajemy jako osobny produkt:
http://www.gram.pl/sklep/ps3/karta-playstation-network-100zl-kod-on-line
Jeśli coś oferujemy w postaci kodu udostępnianego w szczegółach zamówieniach, to piszemy o tym na karcie produktu i wtedy nie płacisz za wysyłkę.
Ty zamówiłeś wersję pudełkową, zamówienie automatycznie poszło dziś rano do pakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o tamto zamówienie nieaktualne, bo kurier już przywiózł :) mam za to kolejne.

Chcę zamówić podkładkę Razer Goliathus z motywem z Wiedźmina 2 oraz Edycję Rozszerzoną na PC. Kiedyś było tak, że mogłem spokojnie dodać rzeczy do koszyka, złożyć zamówienie i dostawałem informację, że zostanie ono zrealizowane, jak wszystkie produkty będą dostępne. Teraz nie mogę tego zrobić, bo towar dostępny "gryzie się" z pre-orderem. Mam po prostu poczekać do 16.04, aż pecetowa ER zrobi się dostępna? Wolałbym nie czekać, bo może Wam nagle braknąć podkładek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, niektóre produkty są dostępne tylko do wyczerpania zapasu, więc nie można ich zamawiać z pre-orderami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu.
Mam jedno pytanie a uściślając prośbę. Czy możesz zrobić edycje mojego zamówienia WF01711226.
Jest w nim Risen 2 (+bonus) a chciałbym dodać do niego Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona (PC)
a nie chce anulować by nie stracić tego bonusu co dajecie do pewnej ilości zamówień i do tego jeśli dobrze pamiętam to nie można łączyć pre-orderów z rożnymi datami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 20:26, GringoG3 napisał:

Cześć Aniu.
Mam jedno pytanie a uściślając prośbę. Czy możesz zrobić edycje mojego zamówienia WF01711226.
Jest w nim Risen 2 (+bonus) a chciałbym dodać do niego Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja
Rozszerzona (PC)
a nie chce anulować by nie stracić tego bonusu co dajecie do pewnej ilości zamówień i
do tego jeśli dobrze pamiętam to nie można łączyć pre-orderów z rożnymi datami.

Napisz do DOK - takie prośby do DOK kierujcie, ja ledwo żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 Mroczne Wody - Steam
Alan Wake - Steam
Max Payne 3 - Games for Windows Live/Rockstar Games Social Club

Co do MP3 nie jestem pewny, ale reszta to pewniaki. :) Poza tym, nie mówiono chyba jeszcze od DRM-ie dla MP3, albo ja coś ominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy aby napewno Tera Online edycja podstawowa zawiera grę + prepaid na 30 dni?. Dosyć tanio bo gdy patrze na inne serwisy to najtaniej jest za 160zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 12:23, TTTr96 napisał:

Risen 2 Mroczne Wody - Steam
Alan Wake - Steam
Max Payne 3 - Games for Windows Live/Rockstar Games Social Club

Co do MP3 nie jestem pewny, ale reszta to pewniaki. :) Poza tym, nie mówiono chyba jeszcze
od DRM-ie dla MP3, albo ja coś ominąłem.


Ale w 1 z tematów na gram.pl było napisane: "gracze dodatkowo dostaną klucz steam żeby zdobywać osiągnięcia" (nie jest to wierny cytat, nie mogę odkopać tego tematu). Chodzi tu o to że nie wiem czy ci co kupią Alana Wakea dostaną do kompletnej gry dodatkowo możliwość aktywowania na steamie, czy po prostu dostaną klucz który będzie wymagany żeby zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość uzyskania informacji o liczbie sprzedanych kopii dwóch konkretnych gier w ciągu pół roku od premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep nie może takich rzeczy udostępnić, co najwyżej dystrybutor może takie coś udostępnić ze swojej własnej woli, jednak ze strony gramu to moim zdaniem marne szansę. Jak na moje to wręcz zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:17, Doreczek napisał:

Witam. Chciałbym zapytać kiedy będzie dostępna edycja kolekcjonerska Diablo III?9

Czekam na potwierdzenie ilości, jaką mamy dostać. Jeśli będzie większa od ilości w zamówieniach już zebranych, to produkt stanie się ponownie dostępny w sklepie.
No i oczywiście jak zwykle będzie też pewnie dostępny po premierze, kiedy anulują się niepotwierdzone zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:56, Sigu napisał:

Ciekaw jestem odpowiedzi. Jeśli nie dostanę pozytywnej to rzeczywiście napiszę do LEM
i EA Polska :D

Nie możemy ujawnić naszych danych dot. sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:09, Skuner napisał:

Witam. Czy aby napewno Tera Online edycja podstawowa zawiera grę + prepaid na 30 dni?.
Dosyć tanio bo gdy patrze na inne serwisy to najtaniej jest za 160zł.

Nie zawiera pre-paida. Ale daje możliwość grania przez 30 dni (+ headstart), ale i tak przy aktywacji musisz podać albo dane karty kredytowej albo klucz z osobno kupionego pre-paida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 16:13, Spleen napisał:

Kiedy otrzymamy kod na awatara z Mrocznej Edycji?


Już jest dostępny w szczegółach Twojego zamówienia. Swoją drogą jest to niesprawiedliwe względem 1 tysiąca osób które zamówiły pre-order, a jak się potem okazało bonus był dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować