Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 21:14, Noma napisał:

Również jestem ciekaw czy będzie możliwość zamówienia u was edycji Freedom gry Assassin''s
Creed III?

Niestety pomimo wielu maili do polskiego oddziału Ubisoft nie dostaniemy tej edycji od nich.
Ale możecie ją nabyć w empik.com. Niestety sklepik jakiegoś tam serwisu gram pe el czy coś tam nie został uwzględniony w przydziale.

Dnia 20.04.2012 o 21:14, Noma napisał:

Oraz czy będzie jeszcze szansa kupna Edycji Kolekcjonerskiej gry TERA ?

Ups, moja wina - dałam ograniczenie na "X" sztuk, ale potem zwiększyłam zamówienie, a zapomniałam zmienić limit.
Możesz teraz złożyć zamówienie, bo me niedopatrzenie horrendalne naprawiłam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 20:04, Renzov napisał:

Witaj Akne!

Planujecie może zorganizować nocną premierę Diablo III? Ciekawym bardzo, zwłaszcza jeśli
uwzględniona zostanie nie tylko Warszawa.

Staraliśmy się o zgodę na organizację nocnej premiery, niestety wybrano inny sklep, większy, mocniejszy, i wogle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:27, Harrolfo napisał:

Mhm.
Szkoda, wolałbym zamówić u Was, a tak muszę w Empiku ;)
Ale dzięki za odpowiedź.

Empik rzondzi, gram to jakiś ówniany serwis, bez wsparcia w punktach brick&mortar i bez lekram w telewizji oraz gazetek.
Zaufaj wydafcom, oni siem nie mylom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:52, GringoG3 napisał:

Dzięki za edycje zamówienia.

P.S. Też teraz walczysz z beta Diablo III (tzn próbować się zalogować) ?

Mnie tam Diablo tszy nie interesi prywatnie, nie moje klimaty, ale wiadomo, że muszą być lagi z okazji powszechnego dostępu do bety.
Zatem cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam dużo gier kupionych w waszym sklepie w latach ubiegłych i jak ostatnio układałem bibliotekę, przypomniałem sobie że przecież miałem zniżki za aktywowanie gry w waszym sklepie. Co stało się z moimi zniżkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:53, akne napisał:

Empik rzondzi, gram to jakiś ówniany serwis, bez wsparcia w punktach brick&mortar i bez
lekram w telewizji oraz gazetek.
Zaufaj wydafcom, oni siem nie mylom.


Takie pisanie nie sprzyja pokazywaniu, że sklep.gram.pl jest lepszy od empiku.
Ja tam ogólnie empiku nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:17, akne napisał:

Za free tylko dla konsolowców.


Teoretycznie tak ale to DLC także będzie na PC i jest w niemieckiej EK. Może jakieś twarde negocjacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:59, khizbu napisał:

Aniu, mam dużo gier kupionych w waszym sklepie w latach ubiegłych i jak ostatnio układałem
bibliotekę, przypomniałem sobie że przecież miałem zniżki za aktywowanie gry w waszym
sklepie. Co stało się z moimi zniżkami?

Zniżki były do momentu, kiedy gram.pl należał do CD Projektu - w każdej grze z CDP były tzw. wPLNy, które po rejestracji na gram.pl można było wydać na gry CDP w sklepie gram.pl.
Od 2009 gram.pl nie ma już nic wspólnego z CDP, poza sprzedawaniem ich gier, tak jak każdy inny sklep.
W momencie ostatecznego odłączenia gram.pl od CDP wszyscy uczestnicy tego programu lojalnościowego dostali mailing, wPLNy przekonwertowano na CDPunkty do wydania w GOG.com, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 23:06, Piotrbov napisał:

Takie pisanie nie sprzyja pokazywaniu, że sklep.gram.pl jest lepszy od empiku.
Ja tam ogólnie empiku nie lubię.


Ha, dlatego napisałam ten post nie po polskiemu, żeby przemycić ciut sarkazmu, widocznie przemyt mi się nie udał :)
Szanuję konkurencję, ba, ściskamy się nawet na imprezach branżowych, bo kiedyś wszyscy pracowaliśmy w tych samych firmach :)
A jeśli czasami się wkurzam, to tylko tak pro forma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 00:13, kesik93 napisał:

Teoretycznie tak ale to DLC także będzie na PC i jest w niemieckiej EK. Może jakieś twarde
negocjacje? :)

Łomatko, obecnie mam dość twardych negocjacji, poległam w paru tematach ostatnio, albowiem nie jezdem łempikiem, ale postaram siem.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 07:07, akne napisał:

Ha, dlatego napisałam ten post nie po polskiemu, żeby przemycić ciut sarkazmu, widocznie
przemyt mi się nie udał :)
Szanuję konkurencję, ba, ściskamy się nawet na imprezach branżowych, bo kiedyś wszyscy
pracowaliśmy w tych samych firmach :)
A jeśli czasami się wkurzam, to tylko tak pro forma ;)


YEAH! Wyczułem sarkazm, czuje się "osom". x)

A tak na poważnie: Nie orientujesz się jaka jest fizyczna zawartość Wiedźmina 2 Edycji Rozszerzonej na PC?

A poza tym, Cenega powinna zacząć myśleć jak duży wydawca i albo dodać do każdej kolekcjonerki to DLC, które na konsole będzie za free, albo dać dla gramu do pre-orderu i zostawić to swoje Muve ze stroje pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:24, TTTr96 napisał:

A tak na poważnie: Nie orientujesz się jaka jest fizyczna zawartość Wiedźmina 2 Edycji Rozszerzonej na PC?


Nie prościej byłoby zapytać w temacie o samym Wiedźminie?
Gra na dwóch DVD, płyta CD ze ścieżką dźwiękową, płyta DVD z materiałami filmowymi, drukowany poradnik (do edycji podstawowej, skandal! - poradnik do ER jest w PDFie na pycie z grą), mapa Północnych Królestw, pamflet Jaskra, przeklęta moneta i dwa papercrafty: Geralt + coś losowego z puli Jaskier, Triss, nekker, zgnilec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu, mam szybkie pytanko :)


"Kinect dla Xbox 360 to najbardziej poszukiwany produkt na nadchodzące wakacje!
Specjalnie dla klientów sklepu gram.pl przygotowaliśmy promocję, w której kupując Kinect uzyskujesz rabaty na wybrane produkty. Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie."

O co chodzi z tą promocją, widniejącą przy stronie produktu Kinecta u Was? Oraz czy znajduje się u Was ten zasilacz, który komponuje się ze starymi konsolami, czy trzeba go osobno dokupić? Z góry dziękuję za odpowiedź, bo ostatnimi czasy Kinect robi się coraz głośniejszy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie dotyczące bezpośrednio sklepu a myślę, że akne może znać odpowiedź na mój problem/rozkminkę, która mnie nawiedziła. Istnieje jakaś zależność pomiędzy Cenegą Poland a Ubisoftem Polska? Miałem jakieś wątpliwości i spojrzałem na plan wydawniczy Cenegi i co tam zobaczyłem? Gry, które powinny być u nas wydane przez Ubisoft PL, takie gry jak Far Cry 3 czy Assassin''s Creed III. Dodatkowo dajmy na to na pudełku AC Revelations mamy cenegowski znaczek PL. Taka dziwna wątpliwość mnie naszła i jeżeli akne możesz coś na ten temat napisać, jeżeli to nie jest jakaś tajemnica handlowa i jeżeli znajdziesz trochę wolnego czasu to bardzo prosił bym, żebyś mnie nakierowała na prawdę.

Wiadomo już coś o dacie wysyłki Risena 2? Jakieś info od Cenegi na temat dostawy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jak się mają sprawy z grami wydanymi w 2011 roku? (Fable 3 itp) Czy będzie nowa dostawa, obniżka cen?

Wracając do tematu CDP. Co było powodem rozdzielenia i kiedy to nastąpiło? Jakoś musiałem to przegapić. Nadal pamiętam gry z logiem "gram.pl z CDProjekt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam pytanie dotyczące GW2. Jak wiadomo w maju osoby, które kupiły u was edycję standardową gry, będą mogły zdecydować czy chcą pudełko z płytką w dniu premiery za opłatę wysyłki. Ja niestety nie zdążyłem u was kupić edycji standardowej, przez co byłem zmuszony kupić sam klucz i mam pewne pytanie. Czy jeśli jakaś osoba(a na pewno będzie takich kilka) stwierdzi, że nie chce pudełka z płytką, bo szkoda jej kasy na przesyłkę/nie ma miejsca w domu itp., to czy ja mógłbym, płacąc oczywiście za wysyłkę i ew. jakąś dodatkową opłatę(w końcu nie kupowałem GW2 u was), otrzymać to pudełko, czy jest to opcja zarezerwowana tylko i wyłącznie dla osób, które zamówiły u was grę i jeśli one odmówią to pudełko przepada? Ofc zawsze można dogadać się z kimś na forum albo kupić takie pudełko na allegro, ale jeśli mógłbym je dostać od was to byłoby super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować