Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

''> Ludzie czy wy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem, kolega Piotrobov napisał wyżej

Dnia 06.05.2012 o 11:01, Meketh napisał:

iż jak podała Akne wszystkie wolne sztuki zostały rozdzielone, naprawdę tak trudno niektórym
przeczytać i zrozumieć treść posta.


To raczej ty kolego czytać nie umiesz.
napisałem
"Jeśli znajdzie się jeszcze jakaś wolna sztuka D3 EK to ja poproszę."

Wytłumaczę Tobie o co mi chodziło w tym zdaniu:

1. jestem świadomy że nie ma w tej chwili wolnych EK.
2. do premiery jest jeszcze parę dni
3. może w tym czasie się znajdzie (czytaj zwolni - bo może ktoś zrezygnuje czy coś) kopia EK
4 jeśli tak to ja chętnię przygarnę ;]

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy post kolegi Meketha dotyczy ciebie, czy wszystkich, którzy napisali posty, wcześniej, niż ty? Jaką masz pewność, że został ten post skierowany do ciebie.

A po drugie Ania sama prosiła, by już nie zaśmiecać jej tematu w tej sprawie. Jeśli okaże się, że coś zostanie zwolnione, to prawdopodobnie będą egzemplarze zamówione, lecz niepotwierdzone/ nieopłacone i zostaną normalnie odblokowane w sklepie, by móc je ponownie zamówić. Nie sądzę, żeby już była możliwość zdobycia tej Edycji Kolekcjonerskiej poprzez Akne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś świadomy to po co piszesz, poczekaj do premiery jak się zwolni coś to się wtedy przypomnij, wcześniej nie ma co liczyć bo to zbyt chodliwy towar w tej chwili jest. Co do czytania to umiem czytać lepiej niż ci się zdaje, dalej nie będe strzępił sobie języka, bo kolega Piotrobov wyjaśnił ci już co nieco za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 12:33, Meketh napisał:

Co do czytania to umiem czytać lepiej niż ci się zdaje, dalej nie będe strzępił sobie
języka, bo kolega Piotrobov wyjaśnił ci już co nieco za mnie.


Plis... To już po raz drugi Piotrbov, a nie Piotrobov. Samo Piotrek też może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 12:34, Piotrbov napisał:

Plis... To już po raz drugi Piotrbov, a nie Piotrobov. Samo Piotrek też może być
;)


Ok przepraszam w ferworze pisania i czytania pomyliłem się kolego Piotrbov. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jeżeli to możliwe bardzo proszę o zmianę miejsca odbioru mojego zamówienia TM03301223 z placówki w Katowicach do tej w Chorzowie (Wyspa Active Jet, Carrefour).

Pozdrawiam
Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 21:10, akne napisał:

Towar do punktów odbioru dostarczą kurierzy 15.05.2012. O różnych porach, zatem czekajcie
na mail i SMS, że zamówienie jest gotowe do odbioru.


A nie ma może takiej możliwości żeby z punktów odbioru odebrać swoja kopię o godzinie 00.01 15 maja jak to zrobili w sklepie V... ? Nigdy nie korzystałem z paczkomatów, zatem nie wiem jak to wygląda od strony technicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 16:20, Elhan napisał:

A nie ma może takiej możliwości żeby z punktów odbioru odebrać swoja kopię o godzinie
00.01 15 maja jak to zrobili w sklepie V... ?


Nie, bo gram.pl nie dostał zgody na nocną sprzedaż. Po za tym jest embargo na wcześniejszą dostawę, nie wspominając o tym, że punkty odbioru są to oddzielne firmy, które współpracują z gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :(

w sumie, niebardzo jestem zły, ale napiszę że ULTIMA.pl to NAJGORSZY sklep z grami online - niech Was nic nie podkusi coś kiedyś u nich zamawiać....

Dzięki raz jeszcze za info bo na tylu podstronach nie znalazłbym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 23:36, Chemo1910 napisał:

Mam pytanie odnośnie Guild Wars 2 - pre-purchase edycji standardowej, otóż będzie jeszcze
dostępny do zamówienia w sklepie ? Czy raczej można o nim pomarzyć i zamówić wersję standardową
?

Staram się o nową dostawę, ale marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu, mam pytanko dotyczące gry D3 EK, wiem że temat wałkowany był długo itd ale dodałem tą grę do listy życzeń jakiś czas temu ii jak na razie nie dostałem maila o dostępności tej gry. Czy to oznacza że nie załapałem się na tą wersje gry?

Pozdrawiam
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 18:38, akne napisał:

Gotowe :)

Jeśli ktoś jeszcze chce zmienić w zamówieniu edycję zwykłą Diablo 3 na kolekcjonerską,
to proszę pisać.

Kilkanaście osób anulowało swoje zamówienia, więc są wolne egzemplarze, ale nie odblokuję
produktu w sklepie, bo coś by się mogło wykrzaczyć przy limicie, zatem piszcie tu.
Zamówienia na D3 będzie można potwierdzać od 07.05.2012 od 02:00.


Jeśli jest jeszcze możliwość zmiany na EK to bardzo bym prosił o zmianę zamówienia:
YE00841206
na edycję kolekcjonerską
Jeśli nie to proszę o anulowanie tego zamówienia
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Aniu :)

Chciałbym Cię prosić (jeśli jest to możliwe) by zamówienie RX01761251 (Alan Wake Edycja Specjalna) wysłać nie wcześniej niż 17 maja. Nie będę w stanie go odebrać, jeśli wyślecie je zgodnie z planem 10 maja.

Mam nadzieję, że to nie problem :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zawracam głowe, ale wolę kupić tutaj niż gdzie indziej.
Czy w najbliższym czasie można spodziewać się dostawy Silent Hill Downpour na PS3 oraz Pataponów 3 na PSP ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować