Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witaj Aniu. Orientujesz się może, czy będziecie się spodziewać jeszcze dostawy gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations na X-360? A jeżeli nie, to może będzie ona dostępna chociaż na okres wakacji? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etykieta wysyłkowa UPS została wygenerowana. Status monitorowania wraz z planowanym terminem doręczenia zostanie zaktualizowany gdy przesyłka dotrze do placówki UPS...

Przepraszam bardzo ale chyba przesyłka do placówki UPS trwa nieco za długo?. Jest godzina 18:45 a paczka dalej nie dotarła... Potwierdzenie dostałem o godzinie 11. Zawsze zamawiałem u państwa i było błyskawicznie a teraz jakieś opóźnienia. Trochę za długo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Godzina pozna a ciagle od rana jak mialem "Brak wyniku poszukiwania" na liscie przewoznika DB Schenker przy wyszukiwaniu mojej paczki z diablo 3 EK nic sie nie zmienilo. nie wiem czy juz mam sie zaczac martwic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 19:27, WooWooWoo napisał:

Witam. Godzina pozna a ciagle od rana jak mialem "Brak wyniku poszukiwania" na liscie
przewoznika DB Schenker przy wyszukiwaniu mojej paczki z diablo 3 EK nic sie nie zmienilo.
nie wiem czy juz mam sie zaczac martwic ?

Ostatnio (pre-order ME3 EK) dopiero poznym wieczorem/rankiem udało mi się znaleźć, tak po prostu działa system DBS-a. Więc nie musisz się martwić, moje D3 zwykłe też idzie tym kurierem i też nie mogę znaleźć, więc lepiej sprawdzić ok 12 lub już rano ok 6-8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Pisze w sprawie promocji MoH: Warfighter dotyczącej darmowej wysyłki. Jestem pewny na 100%, że się na tę promocję załapałem(grę zamówiłem jak tylko była u was w sklepie). Niestety koszty wysyłki nie zostały anulowane, a DOK mimo 2 moich maili nie odpisał. Czy mogę dostać jakieś info w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem status przesyłki Schenkera. Wyświetla mi.status że przewidywana data dostarczenia jest 16-05-12. Zarejestrowało o 2:02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 05:43, Jamiol82 napisał:

Właśnie sprawdziłem status przesyłki Schenkera. Wyświetla mi.status że przewidywana data
dostarczenia jest 16-05-12. Zarejestrowało o 2:02.


U mnie nadal wyświetla "Brak wyniku poszukiwania" pomimo że sprawdzałem cała noc co 30min ( akurat w pracy bylem ) troche może to niepoważne ale na dziś mam urlop oczekując na kuriera i niechciał bym dostać takiej informacji >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 05:43, Jamiol82 napisał:

Właśnie sprawdziłem status przesyłki Schenkera. Wyświetla mi.status że przewidywana data
dostarczenia jest 16-05-12. Zarejestrowało o 2:02.

Czyli będziesz miał dzisiaj... Schenker ma totalnie skopany tracking i pokazuje datę późniejszą. Miałem tak przy każdym zamówieniu dobrze że pracuje zdalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że UPS potrafi zaktualizować status trackingu, a tymczasem SCHENKER nawet nie dodał paczki do systemu. Zaczynam wątpić, że paczka dzisiaj dojedzie.. NIGDY więcej nie skorzystam z firmy SCHENKER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 07:54, Bulka159 napisał:

Dziwne, że UPS potrafi zaktualizować status trackingu, a tymczasem SCHENKER nawet nie
dodał paczki do systemu. Zaczynam wątpić, że paczka dzisiaj dojedzie.. NIGDY więcej nie
skorzystam z firmy SCHENKER.


U mnie dopiero teraz pojawiła się informacja że paczka dotarła do odziału w Kielcach ( ciekawe że z Piaseczna do Kielc jest 170km a przesylka szła 18h [ informacje do systemu dodali po 5 ale dopiero teraz ja widzę] )
A jeszcze ciekawsze że po drodzę mieli miejsce dostawy ! ( Radom ) teraz czekać aż kurier pobierze paczkę i spowrotem zrobi 80km by ją dostarczyc >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 07:16, L33T napisał:

> Właśnie sprawdziłem status przesyłki Schenkera. Wyświetla mi.status że przewidywana
data
> dostarczenia jest 16-05-12. Zarejestrowało o 2:02.
Czyli będziesz miał dzisiaj... Schenker ma totalnie skopany tracking i pokazuje datę
późniejszą. Miałem tak przy każdym zamówieniu dobrze że pracuje zdalnie...


Miejmy nadzieje, że masz rację L33T ;) Pierwszy raz spotykam się z takim trakerem...
Gulasznikow trzymam kciuki abyś dziś dostał swoja paczkę!
W sumie mam juz 30 na karku a czekam jak dziecko na zabawkę...
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 08:36, Jamiol82 napisał:

> > Właśnie sprawdziłem status przesyłki Schenkera. Wyświetla mi.status że przewidywana

> data
> > dostarczenia jest 16-05-12. Zarejestrowało o 2:02.
> Czyli będziesz miał dzisiaj... Schenker ma totalnie skopany tracking i pokazuje
datę
> późniejszą. Miałem tak przy każdym zamówieniu dobrze że pracuje zdalnie...

Miejmy nadzieje, że masz rację L33T ;) Pierwszy raz spotykam się z takim trakerem...
Gulasznikow trzymam kciuki abyś dziś dostał swoja paczkę!
W sumie mam juz 30 na karku a czekam jak dziecko na zabawkę...
Pozdr.

Jestem mlodszy o kilka lat i sam sie telepie, tym bardziej ze szkoda by bylo jakby 360 zl w postaci EK nie doszlo. Spieszyc mi sie nie spieszy, moze nawet jutro dojsc bo wyscig szczurow w grze mnie nie interesuje ale czlowiek czuje pewien komfort wiedzac ze paczka gdzies jest i ma sie dobrze D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mi nie chodzi o to, że przyjdzie paczka dzisiaj, czy jutro. Chcę po prostu wiedzieć co sie z nią w tym momencie dzieje. Nadal brak wyników wyszukiwania. I tak jestem teraz w pracy więc zagrałbym dopiero popołudniu, ale niewiedza jest gorsza niż wiadomość, że paczka dojdzie jutro :) Jakbym wiedział, że paczka będzie jutro, a nie dziś to bym sobie inaczej plany rozłożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jak to możliwe że mam wysyłane diablo 3 DB Schenker i przewidywaną datę dostarczenia 16.05? Gdy kupowałam grę było jasno napisane że będzie mi dostarczona 15. Nie dość że zapłaciłam 14 zł więcej to będę miała dzień opóźnienia niź było w umowie. Specjalnie mam dziś wolne. Jutro nawet nie będzie miał kto odebrać przesyłki. Czy firma zamierza coś z tym zrobić? Przesyłka miała dojść w dniu premiery. Czy mogę rządać zwrotu pieniędzy jeśli sprawa się nie rozwiąrze? Dla mnie to oszustwo, chcę dostać grę dziś albo zwrot kasy. Mogę sobie poczekać nawet tydzień jeśli dziś nie dostanę, ale chamstwa popierać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może poczekajmy aż Akne nam coś naświetli, może po prostu traker Schenkera tak działa, to moja pierwsza styczność z tą firmą, a może wszyscy dziś dostaniemy paczki, czas pokaże...nie ma co jeszcze wieszać psów... dopiero początek dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 08:59, Jamiol82 napisał:

Może poczekajmy aż Akne nam coś naświetli, może po prostu traker Schenkera tak działa,
to moja pierwsza styczność z tą firmą, a może wszyscy dziś dostaniemy paczki, czas pokaże...nie
ma co jeszcze wieszać psów... dopiero początek dnia....



Sorry, ale kupowałam ofertę z dostarczeniem 15 nie 16. Ja akurat mam cały dzień przez to stracony, bo nie wiem czy mam czekać na paczkę czy też nie. Mogłabym porobić inne rzeczy niż denerwować się dostawą. Może Ty możesz sobie poczekać cały dzień na jakąkolwiek odpowiedź od gram.pl ale ja nie. Mam mase innych rzeczy do roboty, mogłabym sobie coś zaplanować, a tak czekam na odpowiedź co z moją paczką, czy muszę wyczekiwać na nią czy też firma jest nie poważna i dostanie ją mój kot (nie wiem jak podpisze że odebrał) jutro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczoraj od 11 rano nic sie nie zmienilo... Brak wyniku poszukiwania... Kpina jakas ...

Dzien sie nie skonczyl wiec jeszcze nie bede rzucal miesem. No ale kolo 22 roznie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować