Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

No przeciez to jest zal.pl , pisze mi teraz ze przewidywany czas dostarczenia paczki z D3 16.5.2012 bez kitu to jest oszustwo preorder (haha) 3 dni kurierem ma dochodzic ? zmarnowane pieniadze na takich "zajebistych" kurierach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 09:07, cizi-mizi napisał:

> Może poczekajmy aż Akne nam coś naświetli, może po prostu traker Schenkera tak działa,

> to moja pierwsza styczność z tą firmą, a może wszyscy dziś dostaniemy paczki, czas
pokaże...nie
> ma co jeszcze wieszać psów... dopiero początek dnia....


Sorry, ale kupowałam ofertę z dostarczeniem 15 nie 16. Ja akurat mam cały dzień przez
to stracony, bo nie wiem czy mam czekać na paczkę czy też nie. Mogłabym porobić inne
rzeczy niż denerwować się dostawą. Może Ty możesz sobie poczekać cały dzień na jakąkolwiek
odpowiedź od gram.pl ale ja nie. Mam mase innych rzeczy do roboty, mogłabym sobie coś
zaplanować, a tak czekam na odpowiedź co z moją paczką, czy muszę wyczekiwać na nią czy
też firma jest nie poważna i dostanie ją mój kot (nie wiem jak podpisze że odebrał)
jutro :/


Dokładnie, myślę podobnie, z tym, że i tak jestem do 15 w pracy, a popołudnie sobie zarezerwowałem na grę. Także mam wiele innych rzeczy do roboty, jakbym wiedział, że dziś nie będzie to bym przynajmniej sobie inaczej dzień zaplanował a tak to już będzie stracony.

W dalszym ciągu brak wyników wyszukiwania. Dzięki DB SCHENKER..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 09:07, cizi-mizi napisał:

> Może poczekajmy aż Akne nam coś naświetli, może po prostu traker Schenkera tak działa,

> to moja pierwsza styczność z tą firmą, a może wszyscy dziś dostaniemy paczki, czas
pokaże...nie
> ma co jeszcze wieszać psów... dopiero początek dnia....


Sorry, ale kupowałam ofertę z dostarczeniem 15 nie 16. Ja akurat mam cały dzień przez
to stracony, bo nie wiem czy mam czekać na paczkę czy też nie. Mogłabym porobić inne
rzeczy niż denerwować się dostawą. Może Ty możesz sobie poczekać cały dzień na jakąkolwiek
odpowiedź od gram.pl ale ja nie. Mam mase innych rzeczy do roboty, mogłabym sobie coś
zaplanować, a tak czekam na odpowiedź co z moją paczką, czy muszę wyczekiwać na nią czy
też firma jest nie poważna i dostanie ją mój kot (nie wiem jak podpisze że odebrał)



Rozumiem Cię, albo po prostu telefon do Schenkera i bedzie jasne... numer nadania jest wiec wszystko mają w komputerach...

Dnia 15.05.2012 o 09:07, cizi-mizi napisał:

jutro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie po aktualizjacji statusu zamowienia o 7 byla w walbryzchu a do swidnicy to rzut kamieniem, jest po 9 a kuriera nadal nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak dla mnie firma Schenker jest beznadziejna przy premierze Mass Effect 3 umawiałem się z kurierem przez trzy dni zanim udało mu się łaskawie donieść paczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 09:40, Fang napisał:

Niestety jak dla mnie firma Schenker jest beznadziejna przy premierze Mass Effect 3 umawiałem
się z kurierem przez trzy dni zanim udało mu się łaskawie donieść paczkę...



Czemu gram.pl milczy ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Napisałam do przewoźnika. Mam mieć dostarczoną przesyłkę dziś, po 10 mam zadzwonić do obsługi klienta i umówić się na godzinę. Chwała za to! Nie wiem co bym zrobiła w innym przypadku. I tak uważam że powinno być to wszystko lepeij zaplanowane, a gram.pl bardziej wczuć się w rolę sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Napisałam do przewoźnika. Mam mieć dostarczoną przesyłkę dziś, po 10 mam zadzwonić do obsługi klienta i umówić się na godzinę. Chwała za to! Nie wiem co bym zrobiła w innym przypadku. I tak uważam że powinno być to wszystko lepeij zaplanowane, a gram.pl bardziej wczuć się w rolę sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie i nie martwcie się na zapas.
W trackingu Schenkera nie widać aktualnego statusu paczki (w przeciwieństwie do UPS), ale mogę zapewnić, że wszystkie paczki z Diablo 3 trafiły do sortowni obu firm kurierskich dziś w nocy, z terminem dostawy do Was na dziś.


Na pozostałe posty odpowiem później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie zmienia to faktu że może w końcu wpłyńcie jakoś czy to na Action czy na Schenker DB bo faktycznie data 16 zamiast 15 jest myląca. Również nie jest to do końca fajne że w zamówieniu mam podany UPS jako dostawcę w dniu wysyłki magicznie zmienia się na Schenker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:19, akne napisał:

Nie panikujcie i nie martwcie się na zapas.
W trackingu Schenkera nie widać aktualnego statusu paczki (w przeciwieństwie do UPS),
ale mogę zapewnić, że wszystkie paczki z Diablo 3 trafiły do sortowni obu firm kurierskich
dziś w nocy, z terminem dostawy do Was na dziś.


Na pozostałe posty odpowiem później.


No nie wiem. Albo UPS dał pupy, albo coś im się spie...... w systemie. Mam 3 przesyłki na dziś od UPS i wszystkie (jedna z gram.pl) mają taki status jak na obrazku. WTF? Zawsze miałem info, że kurier już do mnie jedzie, a tu takie coś.

20120515102400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pytanie. Jeśli wczoraj paczka została wysłana do punktu odbioru Sferis, Pasaż Grunwaldzki Wrocław, to jest szansa że dzisiaj dojdzie i czy to oni wysyłają informację o tym że mogę odebrać produkt czy system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:27, Isildur napisał:

Ja mam jeszcze lepiej...

Napisałam wyraźnie w poście powyżej:
mogę zapewnić, że wszystkie paczki z Diablo 3 trafiły do sortowni obu firm kurierskich dziś w nocy, z terminem dostawy do Was na dziś.
Czyli nie odświeżajcie trackingu co chwilę, informacje nie zawsze tam są aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:25, Pawllo napisał:

Ja z kolei mam pytanie. Jeśli wczoraj paczka została wysłana do punktu odbioru Sferis,
Pasaż Grunwaldzki Wrocław, to jest szansa że dzisiaj dojdzie i czy to oni wysyłają informację
o tym że mogę odebrać produkt czy system?

Tak, dostawa Diablo 3 do punktów odbioru też jest na dziś. Kiedy punkt odbioru dostanie towar, to oznaczy zamówienia jako gotowe do odbioru i wtedy automat wyśle maile i SMSy do klientów, że mogą odebrać zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:37, akne napisał:

Czyli nie odświeżajcie trackingu co chwilę, informacje nie zawsze tam są aktualne.


a mojej paczki w ogóle nie widać w systemie trackingowym :(

Edyta: Kij z tym, zobaczymy co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zamawiałem EK, a status przesyłki nadal mam Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki. DoK mi nie odpowiada i więc nawet nie wiem co się dzieje. Numer zamówienia: EM07871217 . Aha i przesyłka niby miała być przez UPS, ale żadnego e-maila nie dostałem.

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować