Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

>Nie mniej jeśli interesuje

Dnia 15.05.2012 o 20:45, GhosteKl napisał:

Cię tylko EK to radzę wstrzymać się do jutra/pojutrza tak jak mnie poinformowali w Empiku
- tam na pewno nabędziesz EK. Jeszcze jedno, w większym mieście, takim jak Poznań, wydaje
mi się że odbywała się nocna premiera, dlatego też D3 powinno już być na półkach o ile
się nie mylę?


Skad takie informacje? Czemu akurat jutro/pojutrze? Coz w takiej Bydgoszczy byla nocna premiera i zostalem 2 razy zapewniony ze EK nie bedzie. Nie spieszy mi sie, choc wiem ze czas dziala na moja niekorzysc. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co sam cytujesz swoje posty i robisz syf w wątku? Tyczy się to także innych. Proszę ciąc cytaty albo będą warny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 20:34, Nor2323 napisał:

Tnijcie cytaty bo was Wojman zje... i się warn-y posypią.


Zostaw Moderatorom to co Moderatorskie, bo się warny posypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:38, VanDradon napisał:

ehhh jest 21;36 a kuriera z ek Diablo 3 jak nie bylo tak nie ma...Mam nadzieje ze gra
dojdzie do mnie jutro......


Ja już dawno straciłem nadzieje... Pozostaje mieć nadzieje na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:38, VanDradon napisał:

ehhh jest 21;36 a kuriera z ek Diablo 3 jak nie bylo tak nie ma...Mam nadzieje ze gra
dojdzie do mnie jutro......

Ta sama sytuacja ale pocieszam się tym forum: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4065186520?page=106 <<< 106 stron przekleństw i obelg nic tylko zrobic popcorn i ogladać taka komedie ( naprawde ten topic poprawil mi humor )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:09, Wojman napisał:

Zostaw Moderatorom to co Moderatorskie, bo się warny posypią.

Yes Mmmmaster xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 20:57, Valium napisał:

Skad takie informacje? Czemu akurat jutro/pojutrze? Coz w takiej Bydgoszczy byla nocna
premiera i zostalem 2 razy zapewniony ze EK nie bedzie. Nie spieszy mi sie, choc wiem
ze czas dziala na moja niekorzysc. ;/


Hmm.. Jak to przeważnie bywa w Empikach, prócz podstawowej wersji mają kilka EK, czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Będzie jakakolwiek szansa na zamówienie "Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm Generations" Na konsolę Xbox 360?
Zależy mi na czasie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym się dowiedziec co sie dzieje z moja przesyłką (nr EM04631209) Paczki miały zostac dostarczone 15 maja dzisiaj mamy 16 i nadal swojej przesylki nie dostalem...przykra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:44, GhosteKl napisał:

Hmm.. Jak to przeważnie bywa w Empikach, prócz podstawowej wersji mają kilka EK, czyż
nie ?


Dzis bylem znowu w Empiku. Gosc poszedl do komputera i powiedzial ze w Polsce sa 2 sztuki, 1 w Zlotych Tarasach, druga w Katowicach i to wszystko co Empik ma na Polske. Dodal jeszcze ze na 99% te 2 sztuki leza tam zarezerwowane dla pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:35, Zupka_Chinska napisał:

Kiedy będzie Diablo III ponownie w sklepie gram? Nakład się wyczerpał i nie mogę dokonać
zakupu.


Ja również zadaję to pytanie. Niestety wczoraj po pracy już nie udało mi się nigdzie gry nabyć we Wrocławiu (i internecie - gram.pl). Teraz graniczy to z cudem lub sklepy (internetowe) przeprowadzają nieuczciwe praktyki sprzedając grę za ponad 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:32, Noma napisał:

Witam.
Będzie jakakolwiek szansa na zamówienie "Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm Generations"
Na konsolę Xbox 360?
Zależy mi na czasie, pozdrawiam.


"Witaj Aniu. Orientujesz się może, czy będziecie się spodziewać jeszcze dostawy gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations na X-360? A jeżeli nie, to może będzie ona dostępna chociaż na okres wakacji? Z góry dziękuję za odpowiedź :)"

Ponawiam moje pytanie + podbijam pytanie wyżej podpisanego, bo te wypowiedzi błyskawicznie poszły się chować pod tematem o Diablo 3 (przynajmniej mój, który się schował parę stron temu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2012 o 15:35, PolishBox napisał:

> Będzie jakakolwiek szansa na zamówienie "Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm
Generations"
> Na konsolę Xbox 360?

Nie będzie dostaw w najbliższym czasie, ostatnio sprzedały się ostatnie z dostawy z marca i więcej nie będzie na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji wynika, że generalnie w Polsce skończył się nakład Diablo III, a do tego nie wiadomo, kiedy będzie nowa dostawa - może w czerwcu.
Zatem kupujcie wersję cyfrową w Blizz - (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować