Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 14:29, VanDradon napisał:

witam chciałbym się dowiedziec co sie dzieje z moja przesyłką (nr EM04631209) Paczki
miały zostac dostarczone 15 maja dzisiaj mamy 16 i nadal swojej przesylki nie dostalem...przykra
sprawa

Twoje zamówienie realizuje Sferis. Wysłałam do nich teraz zapytanie, co się z nim dzieje wraz z linkiem do Twojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2012 o 13:56, Cierpik182 napisał:

Chciałem prosić o wznowienie wysyłki zamówienia RX01761251 :)

Gotowe, w piątek powinno dotrzeć do punktu odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 10:00, Fang napisał:

Już pytałem ale widać zaginęło to pod naporem spamu o Diablo czy gram.pl zamierza zainteresować
się tym:
http://www.technologytell.com/gaming/93425/refill-your-steam-account-with-steam-wallet-cards/
czy raczej niema szans?

Rozmowy w toku.

Dnia 16.05.2012 o 10:00, Fang napisał:

I drugie pytanko kiedy Starcraft II będzie znowu dostępny?

Trudno powiedzieć, obecnie CDP nie ma go na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 20:05, DarkFala napisał:

Diablo 3 EK ... byl to mój pierwszy zakup i ostatni na tą chwilę w waszym sklepie...
specjalnie urlop brałem z pracy czekając na kuriera (SCHENKER) pomimo ze ich tracking
kuleje ( opóznienia kilku godzin ) to pierwszy raz widze by paczka aby pokonać 80km (
z Kielc do Radomia ) wymaga ponad 8h ( Wysłano do odbiorcy Kielce Polska 2012-05-15
12:15 ) na tą godzine nie ma kuriera i niespodziewam się go dziś już ehhh
nastepnym razem wolał bym dopłacic i móc wybrać z jakiej firmy kurierskiej skorzystać
( jeśli będzie następny raz ale widze że empik lepiej sobie w tej kwesti radzi )

Nie znalazłam Twojego zamówienia w systemie szukając po nicku - podaj mi jego numer, zbieram właśnie zażalenia na Schenker, ale do tego potrzebuję numeru listu przewozowego.
Rodzaj firmy kurierskiej narzuca nam Centrum Logistyczne Action, które obsuguje nasze wysyłki, ale wszelkie uwagi co do jakości obsługi przez firmy kurierskie przekazują im na bieżąco - ale j.w., potrzebuję do zgłoszenia numeru Twojego zamówienia i numeru listu przewozowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 19:52, GhosteKl napisał:

I to jest dla Pani uzasadnieniem?
Fakt, iż ludziom ciężko odebrać telefon, JEDEN jedyny ?


Sama nie raz miałam problem z dodzwonieniem się na infolinię do dużych firm typu sieć komórkowa, provider internetu - i pewnie nie jestem jedyną osobą z takimi doświadczeniami. Przeciążania zdarzają się wszystkim.

Tak jak pisałam - bardzo przepraszam, że skrótowo: jeśli zdarza się taka duża premiera jak D3, to DOK ledwo zipie i odpowiada z opóźnieniem, załatwiają też inne sprawy, chodzą do innych działów itd., więc są chwile, kiedy telefon dzwoni i nikt go nie odbiera.

Grono bezrobotnych jest, a kiedy robi się rekrutację, to albo piszą osoby bez kwalifikacji, albo w ostatniej chwili rezygnują, bo znalazły pracę gdzie indziej, albo mają horrendalne wymagania finansowe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 18:44, kmalcherek napisał:

Do kiedy gram.pl wysyła przedmioty przez DB Schenker? Ja do tej pory dostawałem wszystko
przez UPS (z ich pracy jestem mega zadowolony). Czy coś się zmieniło globalnie czy tylko
niektóre rejony mają DBS od teraz? Mam nadzieję, że okolice Leszna nadal obsługuje u
Was UPS, po tym co tu ludzie piszą :)

Rodzaj firmy kurierskiej narzuca nam Centrum Logistyczne Action, które obsługuje nasze wysyłki.
Obecnie jest to Schenker i UPS, w zależności od regionu, wagi paczki itp.
Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do jakości obsługi przez nie, to proszę pisać tutaj, podając numer zamówienia.
Prześlę wszystkie uwagi do Action, robimy to na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka, masz rację.
Jesteś drugim klientem z tej miejscowości, o którym wiem, że wczoraj mu nie dostarczono paczki.
Daj mi znać, czy dziś dostałeś.
Zbieram zastrzeżenia co do Schenker, zostaną one przekazane do nich bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:32, kryst90 napisał:

Na karcie Diablo III piszę że gra jest dostępna. Ale gdy chcę ją dodać do koszyka to
wyskakuje że wszystkie sztuki zostały wyprzedane ? Moglibyście to naprawic czy coś ?

Uwalniały się wczoraj i dziś wolne sztuki z zamówień anulowanych, ale była to tak mała ilość, że rozeszła się szybko.
Nowa dostawa Nie-Wiadomo-Kiedy (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 16:53, Nor2323 napisał:

To ja wolę nie dzwonić, bo znając moje szczeście usłyszę to co Ty.

Uff, widzę w trackingu, że 30 minut po Twoim poście paczkę Schenker Ci dostarczył.

Dnia 15.05.2012 o 16:53, Nor2323 napisał:

A tak mnie zastanawia. Na jakiej zasadzie przydzielacie kurierów, bo chyba DBS nie dostarcza
wszystkich D3 ?

Rodzaj firmy kurierskiej narzuca nam Centrum Logistyczne Action, które obsługuje nasze wysyłki.
Obecnie jest to Schenker i UPS, w zależności od regionu, wagi paczki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 16:32, WojtasDK napisał:

Ja dzwoniłem po 14 do kilku oddziałów i niestety moja paczka jak to ładnie pani powiedziała
"przez pomyłkę" poleciała do innego oddziału. Wynikiem tej "pomyłki" jest wysyłka dopiero
jutro.. Teraz pytanie kogo to wina? Gram czy Shenkera..

Wina Schenkera - to ich pomyłka w sortowni. Przepraszam w imieniu firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis otrzymalem paczke , ale musialem napisac @ zeby dostac numer kuriera ,ktory od 9 rano wiozl paczke do godziny 16 . Pewnie gdybym nie zadzwonil nie otrzymalbym jej dzis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 18:52, akne napisał:

Nowa dostawa Nie-Wiadomo-Kiedy (...)


Udało mi się po kilku minutach zamówić. Złożyłem zamówienie i wziołem że zapłacę przy odbiorze. Dzisiaj w karcie zamówienia jest że gra została już nadana. Więc ona przyjdzie ? Nie ma problemu że zamówienie zostanie anulowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2012 o 19:30, kryst90 napisał:

Udało mi się po kilku minutach zamówić. Złożyłem zamówienie i wziołem że zapłacę przy
odbiorze. Dzisiaj w karcie zamówienia jest że gra została już nadana. Więc ona przyjdzie
? Nie ma problemu że zamówienie zostanie anulowane ?

Twoje zamówienie ma już numer przewozowy, więc jeśli Schenker nie da ciała (vide posty wcześniejsze), to jutro będziesz mieć D3 w łapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 20:00, akne napisał:



Byłbym bardzo wdzięczny. Mam nadzieje że schenker nie zwali tego. Mój wujek tam pracuje więc może jakoś to sprawniej pójdzie i zaopiekuje się paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 19:03, Kamell napisał:

Dzis otrzymalem paczke , ale musialem napisac @ zeby dostac numer kuriera ,ktory od 9
rano wiozl paczke do godziny 16 . Pewnie gdybym nie zadzwonil nie otrzymalbym jej dzis
.

Ta druga osoba, o której pisałam, że z Twoich okolic, też dziś dostała paczkę. A wczoraj miała w statusie trackingu w Schenker: "Brak możliwości dostarczenia, nieprawidłowy adres" - czyli po prostu kurier się nie wyrobił, bo adres oczywiście był ok.
Wkurza mnie takie coś. Szlag mnie jasny trafia - cholerną mam ochotę wrzucić kilka słów niecenzuralnych (...)

Muszą jeszcze dopracować jakość obsługi i zatrudnić więcej kurierów.
No i do jasnej cholery dopracować tracking, bo informacje w trackingu są nieadekwatne do prawdy, typu termin doręczenia 16.05, kiedy paczka została nadana 14.05.2012.

Powiem szczerze: mam już dość: gram.pl i magazyn zrobił wszystko perfekcyjnie, żebyście paczki dostali na czas, ale ciała dał Schenker. Jakieś 3% przesyłek zostało dostarczone dopiero dziś, ale przy takiej skali, jak D3, to sporo.
I to mnie wkurza niezmiernie. I po raz kolejny mam ochotę poszukać se innej roboty.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2012 o 20:06, kryst90 napisał:

Byłbym bardzo wdzięczny. Mam nadzieje że schenker nie zwali tego. Mój wujek tam pracuje
więc może jakoś to sprawniej pójdzie i zaopiekuje się paczką.

Uderzaj do wujka od rana, bo najwidoczniej Schenker ma za mało kurierów, którzy się nie wyrabiają.
Vide moje wcześniejsze posty.
Numer listu przewozowego masz na mailu i w szczegółach zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować