Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie mojego zamówienia: YU02481290. Dzisiaj zostało anulowane... kompletnie zapomniałem o potwierdzeniu. Czekam aż dostanę e-maila o możliwości odebrania a tu zonk. Oczywiście moja wina ale moje pytanie - czy da się je jakoś reaktywować? :) Bo była to weekendowa promocja na mass effect a więc teoretycznie nie mogę ponownie złozyć zamówienia, a przynajmniej w takiej samej cenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na Gram.pl jest możliwość zakupu jedynie samego klucza do Diablo III, czy powinienem raczej zaopatrzyć się w niego gdzieś na stronie Blizzarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o dodanie do mojego zamowienia (w ktorym jest ghost recon fs) maxa payna 3 edycje specjalna na pc pod warunkiem jezeli obie gry beda wyslane w planowanym terminie GR czyli okolo 11.06 jak jest napisane na stronie sklepu gdyz wczesniej kaski pewnie nie bede posiadal;p

Jezeli max zostatnie dodany chcialbym zmienic forme dostawy na kuriera, platnosc przy odbiorze

Numer zamówienia: RZ01811271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 13:48, Thorn123 napisał:

Ja mam taka uwagę na przyszłość ktoś już o tym wspominał ale sferis nie wydał dokumentu
sprzedaży (Silesia Katowice).


Punkt odbioru powinien wydrukować dokumenty sprzedaży i dawać je klientom razem z towarem, ale widocznie w ferworze walki o szybkie obsłużenie nabywców Diablo 3, zapomnieli o tym.
Jeśli ktoś potrzebuje taki dokument, to możemy mu wysłać do mailem - zgłaszać się należy do DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem pamiętaj o potwierdzeniu :) Zamówienie przywróciłam z wysyłką na pon. 21.05.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 08:23, akwyx napisał:

Czy na Gram.pl jest możliwość zakupu jedynie samego klucza do Diablo III, czy powinienem
raczej zaopatrzyć się w niego gdzieś na stronie Blizzarda?

Nie będziemy sprzedawać kluczy do Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2012 o 11:59, Dimachu napisał:

Numer zamówienia: RZ01811271

Poprawiłam. Zamówienie zostanie wysłane, kiedy dotrze do nas Future Soldier, czyli pomiędzy 11 a 14.06.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu, czytałem przed chwilą na gramie newsa z pytaniami międzynymi o dostępność Diablo 3 , chciałbym się zapytać czy już coś ci wiadomo czy można liczyć u was na Diablo 3 z tej puli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z premierą Dirt Showdown na X360? Wiele źródeł pisze o przesunięciu na połowę czerwca, ale znalazłem kilka postów graczy, którzy twierdzą, że obsuwa dotyczy tylko US. Można prosić o potwierdzenie? (tak, wiem że już zmieniliście u Was datę na 14.06, ale nadal się łudzę, że wyjdzie w przyszłym tygodniu, brakuje mi arcade racera jakiegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 16:10, Meketh napisał:

Witam Aniu, czytałem przed chwilą na gramie newsa z pytaniami międzynymi o dostępność
Diablo 3 , chciałbym się zapytać czy już coś ci wiadomo czy można liczyć u was na Diablo
3 z tej puli?

No coś tam może skapnie też do nas, ale pewnie wystarczy na kilka(naście) godzin.
Za to wróciło trochę sztuk (mało!) z nieodebranych zamówień, odblokuję w poniedziałek, jak zostaną przyjęte na stan. Uprzedzając pytania: jeszcze nie wiem, o której godzinie odblokuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 17:01, Gaara666 napisał:

Takie małe pytanko od fanboya serii Halo ;P

Kiedy będzie dostępny pre-order Edycji Limitowanej?

Musimy najpierw dostać ofertę od MS, że w ogóle to dostaniemy, w jakiej cenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 19:43, malcher357 napisał:

Jak to jest z premierą Dirt Showdown na X360? Wiele źródeł pisze o przesunięciu na połowę
czerwca, ale znalazłem kilka postów graczy, którzy twierdzą, że obsuwa dotyczy tylko
US. Można prosić o potwierdzenie? (tak, wiem że już zmieniliście u Was datę na 14.06,
ale nadal się łudzę, że wyjdzie w przyszłym tygodniu, brakuje mi arcade racera jakiegoś
:)

Nieoficjalnie nam wiadomo od polskiego dystrybutora, że konsolowe wersje przesunięte na czerwiec i to raczej prawda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie w planach jakąś formę rezerwacji Diablo 3 z przyszłej zapowiadanej dostawy tak aby grę mogli nabyć gracze w gram.pl a nie ludzie co chcą na tym zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 20:32, Gremo napisał:

Witam, czy macie w planach jakąś formę rezerwacji Diablo 3 z przyszłej zapowiadanej dostawy
tak aby grę mogli nabyć gracze w gram.pl a nie ludzie co chcą na tym zarobić?

Nie, nie mamy żadnego systemu do dokonywania rezerwacji.
Mogę tylko nałożyć ograniczenie na ilość sztuk w jednym zamówieniu i ilość sztuk na jedno gospodarstwo domowe, a potem "moderować" złożone zamówienia przed puszczeniem ich do realizacji.
Co się wydaje cholernie "zabawne", zważywszy na to, że czasy socjalizmu, list kolejkowych, kartek itp. mamy dawno za sobą, ale sytuacja identyczna (sic! do czego to doszło?).
Mogłabym też zwiększyć cenę Diablo 3 do ceny sugerowanej (199,90, a sprzedawaliśmy je po 179,90), ale to by stawiało w złym świetle sklep gram.pl, że żeruje na niedostępności produktu, zatem cena (179,90) pozostanie bez zmian.
A Ty jaki masz pomysł na "rozdzielenie" wolnych sztuk? Listy "motywacyjne", historia zamówień w gram.pl?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 20:35, Bartusz10 napisał:

Czy na dzień dziecka planujecie jakąś promocje? Kiedy się zacznie?

W przyszyłym tygodniu wystartuje pięć różnych promocji, większość się nadaje pod prezenty na Dzień Dziecka, ale nic dedykowanego pod dzieci nie szykujemy.
A co Ciebie konkretnie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 20:55, Bartusz10 napisał:

Dragon Age Początek i God Of War III na PS3

Zero szans na promocje do końca czerwca.
Dragon Age: Początek jest sprzedawane od dłuższego czasu w serii Classic/Platinum (PC 49,90, a konsolowe po 109,90), a EA max 2 razy w roku robi promocję na te serie typu każdy tytuł Classic/Platinum X% taniej (było promo na to na przełomie marca i kwietnia, powtórka pewnie najwcześniej w martwym okresie, czyli lipiec/sierpień, albo w ogóle).
GoW III - też jest w półce cenowej Platinum i nie przypominam sobie żadnej promocji od Sony na tę serię w ciągu ostatnich 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować