Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Zarządzanie grą
Potwierdź utworzenie konta gry
Tworzysz konto Diablo III® (Edycja standardowa).


kod z game codes. możecie mnie pocałować gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujące pytanie - skoro D3 to towar deficytowy to czy GRAM jako sklep wprowadził blokadę uniemożliwiająca zakup więcej niż 1 kopi gry ? i drugie pytanie kiedy będzie normalna ilość D3 dostępna do kupienia ( nie chodzi mi o jakieś zwroty czy jakieś marne 10 sztuk) pytam bo niestety nie mam czasu na to by siedzieć i spamować f5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze ktos wykupil duza ilosc. Gdy chcialem zlozyc zamowienie z tekefonu to cofnelo mnie do koszyka i pokazalo -24 sztuki. Czyli jakby ktos wbijal ile moze kupic a system akurat wariowal. Po przejsciu na kompa ktore trwalo 3 minuty juz nie bylo ani sztuki. Dla Gramu bez roznicy czy sprzedali 20 sztuk do 20 klientow czy do jednego. Kasa w zarobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że akurat dzisiaj o 10 zostały puszczone kopie kiedy wiekszość jest w pracy/szkole... Wczoraj miało być po 14 co wszystkim by pasowało... brawo... ma ktoś jakieś info gdzie można jeszcze kupić ten jakże trudno dostępny produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 11:15, tbgkol napisał:

To jak Akne? Po 10:00 nie było nic.

Odblokowałam po 9:30, kilkanaście sztuk, wszystkie się rozeszły na pojedyncze zamówienia do 9:54.
Nowa dostawa nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 14:15, akne napisał:

Odblokowałam po 9:30, kilkanaście sztuk, wszystkie się rozeszły na pojedyncze zamówienia
do 9:54.
Nowa dostawa nie wiadomo kiedy.

Trochę nieczyste zagranie, bo wszystkie sztuki zostały zgarnięte przez osoby kótre najprawdopodobniej kupiły je dla zysku i mogły sobie pozwolić na siedzienie przed monitorem, czekające tylko na możliwość zamówienia, a inni którzy czekali tylko na tę 10:00(miało być po 10:00) nie były już w stanie zamówić swojej kopii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 15:19, destro177 napisał:

BTW powiadomienie o dostępności na maila działa "doskonale"... Nigdy jeszcze nic nie
dostałem.

No właśnie... Ja miałem ten sam problem. Nic nie dostałem... Gdyby było choć powiadomoienie, to bym zamówił od razu... Ale jak się człowiek umawia na 10:00 to nie na pół godziny wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to że coś, ale umowa to była na wczoraj po 14... a nie dzisiaj o 10 czy tam 9:30... coś chyba jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 15:43, Aeero napisał:

Nie to że coś, ale umowa to była na wczoraj po 14... a nie dzisiaj o 10 czy tam 9:30...
coś chyba jest nie tak.



Umowy to ja tu nie widze, bylo powiedziane a to nie jest wiarzaca decyzja. homer77 a za co niby ma przepraszac ? bylo kilkanascie sztuk, rozeszly sie do pojedynczych osob. I tak sie trzeba cieszyc ze byla mozliwosc kupienia tego co wrocilo, zawsze akne mogla zostawic to pod reklamacje tak jak EK. Mozna poczekac do piatku, wedlug wywiadu na gram ( http://www.gram.pl/news_8APiJ,i7_Pi_pyta_do_Michaa_Gembickiego_zwizanych_z_premier_Diablo_III_8211_kiedy_nowe_dostawy_czy_jest_jeszcze_szansa_na_edycj_kolekcjonersk_i_inne.html) ma sie ukazac jeszcze jakas partia rezerwowa od CD projektu (ale u kogo i ile sztuk nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kowal - za to że o 9:22 pisała iż odblokuje po 10:00 a zrobiła to o 9:30.Człowiek poszedł zjeść śniadanie a gdy wrócił to było po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc umowa nie miałem na myśli niczego wiąrzącego, nie wiem czy wiesz ale tak sie poprostu mówi. A co do tego tak zwanego "małego dotowarowania" to raczej wątpie żeby coś takiego było, nigdzie o tym nie ma mowy oprócz tego wywiadu, wszędzie w sklepach jest mowa o czekaniu 2-4 tygodnie na dostawę. A co do przepraszania, to chyba kolega ma rację że to nie bylo fair w stosunku do niektórych, ci co siedzą w pracy zamiast na kompie jeśli dostali info że o 10 beda dostępne to o 10 a nie o 9:30. Mimo że to nie była żadna umowa to raczej ktoś kto zarządza sklepem powinien liczyć się z tym, że ludzie biorą jego wypowiedzi na poważnie i podawać prawdziwe informacje. Albo powinno być info że o godzinie 9:30 albo sprzedaż należałoby otworzyć o godzinie 10. Już nie mówie tu o tym, że początkowo miał to być poniedziałek o godz. 14... Jak dla mnie jest to trochę nie wporządku. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też podanie godziny liczyło się jak danie słowa. Byłem w pracy i przez to że nie miałem normalnego sprzętu do internetu nie udało mi się złożyć zamówienia, a wszedłem akurat jak byłą dostępność.
Poza tym do tej pory nie może do mnie dotrzeć, jak CDP mógł tak źle ocenić popyt na jedną z najważniejszych gier w historii, żeby nie wystarczyło jej nawet na kilka dni? Wprowadzili na rynek mniej niż 100 000, na kraj który liczy sobie 40 mln ludzi, a graczy z roku na rok przybywa. Myślę też, że piractwo już nie jest tak wielkie jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 17:39, destro177 napisał:

Poza tym do tej pory nie może do mnie dotrzeć, jak CDP mógł tak źle ocenić popyt na jedną
z najważniejszych gier w historii, żeby nie wystarczyło jej nawet na kilka dni? Wprowadzili
na rynek mniej niż 100 000, na kraj który liczy sobie 40 mln ludzi, a graczy z roku na
rok przybywa. Myślę też, że piractwo już nie jest tak wielkie jak było.


A skąd info, że na rynek trafiło 100 000 kopii gry Diablo III? Po za tym gry zabrakło w sklepach nie tylko w Poslce, ale i na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 20:11, Wojman napisał:

A skąd info, że na rynek trafiło 100 000 kopii gry Diablo III? Po za tym gry zabrakło
w sklepach nie tylko w Poslce, ale i na świecie.


Napisałem, że mniej, bo podane było:
"Zamówiony przez nas nakład edycji standardowej wynosił kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy."
Michał Gembicki - CDP.

http://www.gram.pl/news_8APiJ,i7_Pi_pyta_do_Michaa_Gembickiego_zwizanych_z_premier_Diablo_III_8211_kiedy_nowe_dostawy_czy_jest_jeszcze_szansa_na_edycj_kolekcjonersk_i_inne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 20:14, destro177 napisał:

Napisałem, że mniej, bo podane było:
"Zamówiony przez nas nakład edycji standardowej wynosił kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy."
Michał Gembicki - CDP.


Kilkadziesiąt tysięcy nie oznacza, że trafiło 100 000 sztuk gry na rynek. Równie dobrze może to być 200 000 albo i 300 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować