Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Kilkadziesiąt tysięcy to kilkadziesiąt a nie kilkaset tysięcy. Przynajmniej tak na zdrowy rozum trzeba to rozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2012 o 20:18, Wojman napisał:

Kilkadziesiąt tysięcy nie oznacza, że trafiło 100 000 sztuk gry na rynek. Równie dobrze
może to być 200 000 albo i 300 000.


Dla mnie kilkadziesiąt to nie kilkaset :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już po herbacie i kłótnia jest zupełnie bez sensu. Bardziej bym się ucieszył z informacji kiedy ma być dostępna jakaś pula z tych kilku tysięcy na gram.pl pod koniec tygodnia.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Diablo 3 bedzię jescze dostępne w rozsądnej cenie (edycja standardowa) w najbliższym czasie , czy po prostu blizzard zrobił sobie żarty z ludzi i ten kto nie załapał się na pre-ordera już może pomarzyć o kupnie Diablo 3 za 180 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcicalbym zmienic w moim zamowieniu Max Payne 3 z edycji specjalnej na zwykla, szkoda mi poprostu kasy jak zobaczylem figurke + plastik.Dziekuje i przepraszam za zawracanie glowy bo to juz moja druga zmiana przy jednym zamowieniu.;) Numer zamówienia: RZ01811271

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące mojego zamówienia diablo 3. Złożyłem je 15 maja i dostałem grę 17 maja oczywiście zapłaciłem kurierowi a w zakładce zamówienia piszę że paczka nadal jest w trasie może ktoś to zmiennić bo chciałbym także zobaczyć ten audiobook a to chyba tylko wtedy gdy zamówienie jest zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jak jest z dostępnością d3 za granicą.
BestBuy (USA) - jest
gamestop.uk - jest
amazon.uk - jest
...

W Polsce - brak. Wniosek jest taki, że CDPROJEKT jest do niczego, daliście ciała na całej linii (jak mniemam piszę na forum związanym z CDPROJEKT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, tak czy tak mój post jest skierowany przeciw cdprojekt nie zaś gram.pl.
Myślałem, że gram.pl ma jakiś związek z wyżej wymienioną firmą jeżeli tak nie jest to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 06:48, kryst90 napisał:

Mam takie pytanie dotyczące mojego zamówienia diablo 3. Złożyłem je 15 maja i dostałem
grę 17 maja oczywiście zapłaciłem kurierowi a w zakładce zamówienia piszę że paczka nadal
jest w trasie może ktoś to zmiennić bo chciałbym także zobaczyć ten audiobook a to chyba
tylko wtedy gdy zamówienie jest zrealizowane.

Gotowe, możesz pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 21:49, L33T napisał:

Aniu zmieniając temat, kiedy będzie znowu dostępna Tera Online ? :)

Od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 22:22, Dimachu napisał:

Chcicalbym zmienic w moim zamowieniu Max Payne 3 z edycji specjalnej na zwykla, szkoda
mi poprostu kasy jak zobaczylem figurke + plastik.Dziekuje i przepraszam za zawracanie
glowy bo to juz moja druga zmiana przy jednym zamowieniu.;) Numer zamówienia: RZ01811271

Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 21:20, tbgkol napisał:

Teraz to już po herbacie i kłótnia jest zupełnie bez sensu. Bardziej bym się ucieszył
z informacji kiedy ma być dostępna jakaś pula z tych kilku tysięcy na gram.pl pod koniec
tygodnia.:P

Z tego co mi wiadomo, to podobno żaden sklep internetowy nie dostał w tym tygodniu dodatkowej dostawy. Dopytuję się o nas w CDP codziennie, ale nic nie mam potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to kiedyś w ofercie sklepu Gram.pl był tokeny do konta battle.net. Po tych ostatnich wieściach na temat ataków pomyślałem nad inwestycją w bezpieczeństwo konta. Czy można jeszcze kupić na gramie token?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2012 o 15:19, destro177 napisał:

BTW powiadomienie o dostępności na maila działa "doskonale"... Nigdy jeszcze nic nie
dostałem.

Powiadomienia o dostępności towaru dodanego do listy życzeń są generowane raz dziennie, ok. 12:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:26, Gromo napisał:

Z tego co pamiętam, to kiedyś w ofercie sklepu Gram.pl był tokeny do konta battle.net.
Po tych ostatnich wieściach na temat ataków pomyślałem nad inwestycją w bezpieczeństwo
konta. Czy można jeszcze kupić na gramie token?

Niestety CDP nie ma ich obecnie na stanie, a nam się ten towar skończył pod koniec marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:24, akne napisał:

Z tego co mi wiadomo, to podobno żaden sklep internetowy nie dostał w tym tygodniu dodatkowej
dostawy. Dopytuję się o nas w CDP codziennie, ale nic nie mam potwierdzone.


Czy jeśli bedzie wiadomo w jakim terminie będzie dostawa, zostaniemy poinformowani na forum? I mam nadzieję, że teraz, jeśli gram.pl dostanie tą pulę gier, to zostanie ona wystawiona po południu a nie z rana jak te zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:27, akne napisał:

Niestety CDP nie ma ich obecnie na stanie, a nam się ten towar skończył pod koniec marca.


A wiadomo kiedy tokeny będą znowu dostępne na gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować