Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

2 pytania:

1 - Zamawiałem miesiąc temu Alana Wake''a i Diablo III EK. Czy już nie obowiązują gratisy do zamówień (konkretnie mam na myśli kod na darmowy poradnik).

2 - Czy da się w jednym zamówieniu skorzystać podwójnie z promocji? Chciałbym kupić gry z Topsellera i wziąć drugą za złotówkę, po czym to samo zrobić ponownie, aby było wszystko w jednym zamówieniu. Jeśli jednak tak się nie da bez ingerencji DOka, to zamówię osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2012 o 16:38, Heartbreaker napisał:

1 - Zamawiałem miesiąc temu Alana Wake''a i Diablo III EK. Czy już nie obowiązują gratisy
do zamówień (konkretnie mam na myśli kod na darmowy poradnik).

Hmmm, faktycznie nie masz żadnych bonusów w obu zamówieniach, chyba się coś wykrzaczyło - zgłoś to proszę do naszego DOK. Aktualne bonusy obecnie to kod na audiobook wiedźmiński i fragmenty książek DA2 i GoW3, kodu na poradnik z zasobów Komputer Świata nie dodajemy już od jakiegoś czasu.

Dnia 06.06.2012 o 16:38, Heartbreaker napisał:

2 - Czy da się w jednym zamówieniu skorzystać podwójnie z promocji? Chciałbym kupić gry
z Topsellera i wziąć drugą za złotówkę, po czym to samo zrobić ponownie, aby było wszystko
w jednym zamówieniu. Jeśli jednak tak się nie da bez ingerencji DOka, to zamówię osobno.

Chcesz kupić dwie gry z Topsellera i drugie dwie za 1 zł? Możesz to zrobić w jednym zamówieniu.
Jeśli dodasz do koszyka dwie gry z Topsellera, to po kliknięciu w "Złóż zamówienie" pojawi Ci się ekran, na którym będziesz mógł dołożyć do koszyka dwie gry z tej serii za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 21:37, bobobo napisał:

Będą może jakieś dodatkowe bonusy do pre-orderów Assassins Creed 3? Chodzi mi o jakieś
steelboki czy tym podobne.

Nie wykluczam, że coś będzie, ale często wydawcy gier dość późno to ogłaszają :)
Zatem uzbrójmy się w cierpliwość, nasz UU nas na pewno zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 23:09, Liptox napisał:

Akne może to głupie pytanie ale czy tylko na Origin jest możliwość kupna konta PREMIUM
do BF3
czy może na gram.pl również można kupić? :-)

http://www.gram.pl/sk0_9wfhJOy8_Battlefield_3_Premium_zestaw_dodatkow.html
to jest pre-order na wersję pudełkową, a od premiery będziemy też sprzedawać same klucze online (czyli dostarczane w szczegółach zamówienia; to będzie osobny produkt), żebyście nie musieli za wysyłkę płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 20:09, qazzy napisał:

też nie dostałem guest passów :(

Zgłosiłeś do DOK brak guest passów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 20:41, bobobo napisał:

A wiadomo coś o pre-orderze Dishonored?

Nic nie wiadomo, ale dobrze, że spytałeś - wysłałam teraz zapytanie do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram pl wydałem juz prawie 10 tys mysle ze jestem dla sklepu cennym klientem czy jest szansa zebym dostał jakis kod rabatowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym usunac max payna 3 z zamowienia nr RZ01811271. poniewaz nie bede czekal az do 28 czerwca bo kochany ubi zmienil date premiery ghost recon fs.Metode dostawy tez chcialbym zmienic: odbior osobisty WOLNET UL.L.ZAMENHOFA 46 58-105 Świdnica, forma platnosci przelew internetowy przez bank zachodni.

Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 20:22, TTBoS napisał:

Chciałem się dowiedzieć, kiedy będzie dostępne Diablo 3 ?


Pod koniec czerwca, dokładnie trzy ostatnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przed końcem promocji na TopSellery będzie jeszcze dostępny Darksiders? Bo na początku był, ale z tego co pamiętam nie było Alpha Protocol i nic drugiego mnie nie zainteresowało, a teraz jak zobaczyłem że skorzystałbym z promocji, to nie ma Darksiders.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie jedno konkretne pytanie, no będzie dwa. Konkretnie właśnie do sklepu.

Raz. Czemu oszukujecie klientów tymi smiesznymi promocjami w postaci punktów. Cena gry minus pkt, to towja cena gry. Gówno prawda, bo nie jedną grę można kupić taniej w dniu premiery w większości marketów zy skleów multimedialnych. Jeśli macie wgląd w historie transakcji to zobaczycie kiedy ostatnio coś u was kupiłem. Ba D3 już sobie cene daliście do góry, kiedy nadal można ją zamówić za 169,90 i cena jest gwarantowana bo się specjalnie pofatygowałem dzwonić.

Druga sprawa. Jakiś czas temu dostaliście jakąś tam nagrodę, nie wiem za ceny za promocje już nie pamiętam. Ile Was kosztowała ta nagroda?


Póki nie zamkniecie mi kąta (o co serdecznie proszę, bo nawet wasza pomoc nie wie jak zlikwidowąc konto) to naprawde prosze o szczera odpowiedz nawet na poczte. Antyreklamy nie mam zamiaru robić, dość macie naiwniaków, którzy i tak tu będą tkwili bo to gram.pl.

Zeby nie było ze psioczę na gram.pl to fakt promocje są niezłe np na serie, serie produycenta, klasyki czy zestwy. To tu warto obserwować, ale preordery, nowości to jakaś kpina i oszustwo.


No to hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 07:58, nikors napisał:

Raz. Czemu oszukujecie klientów tymi smiesznymi promocjami w postaci punktów.


Zacznijmy od tego, że w sklepie gram.pl nie ma żadnych punktów...

Dnia 08.06.2012 o 07:58, nikors napisał:

Ba D3 już sobie cene daliście
do góry, kiedy nadal można ją zamówić za 169,90 i cena jest gwarantowana bo się specjalnie
pofatygowałem dzwonić.


Sugerowana cena Diablo III to 199.99 PLN, a nie 169,90 PLN

Dnia 08.06.2012 o 07:58, nikors napisał:

Druga sprawa. Jakiś czas temu dostaliście jakąś tam nagrodę, nie wiem za ceny za promocje
już nie pamiętam. Ile Was kosztowała ta nagroda?


Myślisz, że ktoś będzie Ci ujawniał tajemnice handlowe?

Dnia 08.06.2012 o 07:58, nikors napisał:

Póki nie zamkniecie mi kąta (o co serdecznie proszę, bo nawet wasza pomoc nie wie jak
zlikwidowąc konto) to naprawde prosze o szczera odpowiedz nawet na poczte.


Sa prostsze sposoby pożegnania się z serwisem możesz na przykład wogóle nie zaglądać, a za jakiś czas, gdy zmienisz zdanie, zajrzeć ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 07:58, nikors napisał:

Raz. Czemu oszukujecie klientów tymi smiesznymi promocjami w postaci punktów. Cena gry
minus pkt, to towja cena gry. Gówno prawda, bo nie jedną grę można kupić taniej w dniu
premiery w większości marketów zy skleów multimedialnych. Jeśli macie wgląd w historie
transakcji to zobaczycie kiedy ostatnio coś u was kupiłem. Ba D3 już sobie cene daliście
do góry, kiedy nadal można ją zamówić za 169,90 i cena jest gwarantowana bo się specjalnie
pofatygowałem dzwonić.

Sądząc po dacie ostatniego Pana zamówienia (2007), ma Pan na myśli czasy, kiedy gram.pl należał do CD Projekt i wtedy na karcie produktu pokazywana była cena sugerowana i cena po wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy.
Obecnie na karcie produktu jest pokazywana cena sugerowana przez wydawcę i cena w sklepie gram.pl.
I oczywiście, w innych sklepach dany produkt można kupić taniej niż w sklepie gram.pl (albo drożej - to zależy od polityki sklepu, warunkó handlowych).
Cena sugerowana Diablo III to 199,99:
http://www.cdprojekt.pl/game/3348/Diablo_III/premiera
Sklep może sprzedawać towar w cenie sugerowanej lub niższej.

Dnia 08.06.2012 o 07:58, nikors napisał:

Druga sprawa. Jakiś czas temu dostaliście jakąś tam nagrodę, nie wiem za ceny za promocje
już nie pamiętam. Ile Was kosztowała ta nagroda?


Jedyna "nagroda", jaką dostaliśmy w ciągu ostatnich 2 lat, to wyróżnienie w rankingu "Zaufane Opinie" Ceneo:
http://www.gram.pl/www/01/img_sklep/ceneo_odznaczenie.png
za ilość pozytywnych opinii o zakupach w naszym sklepie. Każda opinia jest weryfikowana przez Ceneo, więc nie ma mowy o żadnej manipulacji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 22:05, ManweKallahan napisał:

Czy przed końcem promocji na TopSellery będzie jeszcze dostępny Darksiders? Bo na początku
był, ale z tego co pamiętam nie było Alpha Protocol i nic drugiego mnie nie zainteresowało,
a teraz jak zobaczyłem że skorzystałbym z promocji, to nie ma Darksiders.

Dziś dojechała dostawa TPS, Darksiders powinien być dostępny najpóźniej od poniedziałku ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować