Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2012 o 00:57, Dimachu napisał:

Prosilbym o zmiane formy platnosci na przelew internetowy przez bank zachodni.
Nr. zamowienia: RZ01811271

Poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 12:44, JasonX napisał:

W sklepie gram pl wydałem juz prawie 10 tys mysle ze jestem dla sklepu cennym klientem
czy jest szansa zebym dostał jakis kod rabatowy?

Chcemy wdrożyć program lojalnościowy, mam nadzieję, że w przyszłym roku już będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że do premiery jeszcze ponad miesiąc, ale jakie są szanse na preorder (lub w ogóle dostępność w sklepie) Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 13:38, Kadaj napisał:

Wiem, że do premiery jeszcze ponad miesiąc, ale jakie są szanse na preorder (lub w ogóle
dostępność w sklepie) Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance?


Niestety ze względu na bardzo małe zainteresowanie grami na platformy Nintendo wycofujemy się z ich sprzedaży i z tego powodu szansa na pojawienie się tego tytułu w naszej ofercie jest niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 13:46, Chowaniec napisał:

Niestety ze względu na bardzo małe zainteresowanie grami na platformy Nintendo wycofujemy
się z ich sprzedaży i z tego powodu szansa na pojawienie się tego tytułu w naszej ofercie
jest niewielka.


Gdybyście dawali ceny podobne do tych, np na amazon.co.uk to jestem pewny, że byłoby większe zainteresowanie. A tak gry które w Polsce można kupić za około 170 złotych na amazonie ( i to z darmową wysyłką ) można zdobyć za około 120,130.

Ale i tak jak sądzę, to wszystko zależy od dystrybutorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienem dostac nagrode jako najbardziej upierdliwy klient ;], wiem, ale wczesniej tez juz pisalem ze chce zmienic forme dostawy na odbior osobisty w Wolnet Ul. L.Zamenhofa 46 58-105 Świdnica, wtedy odrazu biore sie za przelanie kasiorki.
Nr. zamówienia:RZ01811271

Dziekuje bardzooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 19:12, Dimachu napisał:

Powinienem dostac nagrode jako najbardziej upierdliwy klient ;], wiem, ale wczesniej
tez juz pisalem ze chce zmienic forme dostawy na odbior osobisty w Wolnet Ul. L.Zamenhofa
46 58-105 Świdnica
, wtedy odrazu biore sie za przelanie kasiorki.
Nr. zamówienia:RZ01811271

Dziekuje bardzooo

Klient nash pan, proooooszę baaardzo, pooooprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 13:29, Mercuror napisał:

Witam, czy Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum będzie jeszcze dostępny w waszym sklepie?

Raczej nie, wycofaliśmy produkt z oferty, bo przestał się sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 15:28, VanDradon napisał:

Witam. Czy Battle.net Authenticator Token bedzie dostepny jeszcze u was w sklepie? dzieki
za odp.

CD Projekt nie ma tego na stanie obecnie, i nawet trudno powiedzieć, czy razem z nową dostawą Diablo III (koniec czerwca) będą to mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat, takie rzeczy się robi na stronie: www.cdprojekt.pl Wszystkie punkty za rejestracje gier itd. zostały właśnie tam przeniesione. Te zdobyte punkty można wymieć na gry z oferty www.gog.com na stronie: www.cdprojekt.pl/cdprogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 17:27, Nor2323 napisał:

Akne mam pytanie co do kuriera, czy teraz już zawsze będzie dostarczał DBS czy można
liczyc że wróci UPS ?

W zależności od rejonu nasze przesyłki dostarcza UPS lub Schenker - o tym decyduje Centrum Logistyczne Action, które obsługuje wysyłkę naszych zamówień.
Rozumiem, że Twoje pytanie jest związane z niezadowoleniem z obsługi przez Schenker - prześlij proszę do DOK albo do mnie swoje uwagi, wszystkie są przekazywane do Schenker i trzeba przyznać, że w porównaniu do początków współpracy widać znaczną poprawę terminowości itp., ale oczywiście wyjątki się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Po prostu przez dłuższy czas dostarczał UPS z którego byłem mega zadowolony - przesyłki przychodziły max do godziny 15, kurier już kojarzył adres itd. Co do samego DBS to tyle, że testują granice mojej wiary w dostawe następnego dnia dostarczając paczki w godzinach 16-18, pozatym póki co nie mam im za wiele do zarzucenia. Ale dzięki za odpowiedź kto zajmuje się doborem firmy, może tym razem jak już wróce ze szkoły to paczka będzie i brat mnie nie będzie musiał budzić, tak jak przy D3 (mało nie przespałem tego, że kurier przyjechał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 18:58, akne napisał:

Guest passy nie są we wszystkich egzemplarzach - czekam na oficjalną informację z CDP
w tej sprawie, bo podobno miały być we wszystkich, ale my nie umieściliśmy takiej informacji
na karcie produktu, zatem z załatwieniem reklamacji może być problem. Ale poczekajmy,
co CDP powie.

I co akne odpisali coś , wiem że jestem dociekliwy no ale nie zmienie tego , ten guest pass nie jest mi potrzebny z mówiąc szczerze tylko pytam z czystej ciekawosci :D Dzieki za odpowiedz z góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do akne, jak szybko rozchodzi się dostawa takich gier jak D3 w sklepie gram.pl to jest ze w ciągu doby, czy wcześniej bo oczywiście nie ma go nigdzie przejechałem z 10 sklepów i nic w empikach patrzyłem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować