Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2012 o 13:01, korinek2 napisał:

IW01881270 nr zamowienia...

Zamówiłeś zwykłą edycję:
http://www.gram.pl/sklep/pc/tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-2
czyli okładka produktu, który otrzymałeś, powinna wyglądać tak:
http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/box-tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-pc-2.jpg
Kilka dni przed premierą dostępna była tylko zwykła edycja, a Signature było zablokowane do zamówień (stało się dostępne ponownie dopiero po premierze, kiedy anulowały się niepotwierdzone zamówienia).

Jeśli nie odfoliowałeś gry, to możesz ją nam odesłać (na swój koszt, wystarczy dobrze opakowany list polecony), a my Ci wyślemy Signature (na Twój koszt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 17:58, Bartusz10 napisał:

Cześć, będziecie mieli jeszcze może Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum i dodatek
do części drugiej Chaos Risin ?

Może w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 16:46, Miltek napisał:

Panowie jak to jest z tym pre-orderem Guild Wars 2 na gram.pl
Na oficjalnej stronie gw2 pisze że każdy pre-order pozwala na granie dzień wcześniej

Wszystko byłoby ok ale gram.pl zaczyna wysyłkę 27.08.2012 czyli w dniu w którym powinniśmy
już grać ...


Czekam na oficjalne potwierdzenie tej informacji z CD Projektu.
Ponieważ dostawa pudełek może przyjść późno (czytaj: dzień przed premierą), to pre-orderowcy powinni wcześniej otrzymać jakiś klucz, który da im dostęp do jednodniowego headstartu po opłaceniu zamówienia na grę (tak jak to będzie w przypadku nabywców pre-purchase''ów EK - że już mają klucz, który da im 3-dniowy headstart, a w ciągu 5 dni od premiery muszą przedłużyć konto kluczem z EK).
Ale może dostawa jest planowana na kilka dni przed premierą i wtedy wystarczy klucz z pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 09:56, Sinitro napisał:

Można liczyć że przywrócicie ofertę Battlefield 3 Premium w wersji elektronicznej?

Może w środę będą dostępne klucze, ale nic nie gwarantuję (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 06:41, Liptox napisał:

Akne premiera ETS2 się przesuneła, poprawcie błąd w dacie wysyłki bo jest 2.08.12
:)

Uwielbiam dowiadywać się o przesunięciach premier od klientów ;)
Dzięki za cynk, faktycznie na stronie CDP jest "wrzesień 2012".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 19:38, barsum napisał:

A nie macie zamiaru wyjęcia z części "pełnych" pudełek kluczy na sprzedaż online? Bo
takie pudełko chętnie bym i tak przyjął, chodzi mi po prostu o sam fakt posiadania boxa+płytki.
:) Kupiłbym u was, ale niestety skończyły się i byłem zmuszony kupić na guildwars2.com.
:(

Sprzedaży samych kluczy na razie nie mamy w planie, bo pewnie będzie jak z D3 - towar się tak szybko rozejdzie, że nie będzie co "onlinować". Ale przypomnij się w okolicach premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania odnośnie Borderlands 2

1) Czy na gram.pl będzie dostępna w preorderze wersja kolekcjonerska (Deluxe Vault Hunter''s) i limitowana (Ultimate Loot Chest), jak tak to kiedy będzie można składać preordery i czy są jakieś wiadomości co do ich cen w naszym kraju.

2) Na oficjalnym forum 2K Games, gram.pl jest umieszczony jako jeden z kilku sklepów w Polsce który bieże udział w promocji "Premiere Club" który odblokowywuje DLC (jakies in-game przedmioty i nowa klasa postaci) dla ludzi którzy zamówili jakąkolwiek wersje Borderlands 2 w preorderze. Dlaczego nie ma u was wzmianki, że zamawiając u was dostaniemy to DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie dot. Borderlands 2.

Czy gra będzie only steamworks? Jeżeli zamówię ją w sklepie gram to czy w pudełku będzie klucz odblokowujący grę na Steamie? Czy może podobnie jak w przypadku 1 części gra będzie opierała się o inną sieć (w 1 - gamespy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 23:28, BuIkers napisał:

Ja mam 2 pytania odnośnie Borderlands 2

1) Czy na gram.pl będzie dostępna w preorderze wersja kolekcjonerska (Deluxe Vault Hunter''s)
i limitowana (Ultimate Loot Chest), jak tak to kiedy będzie można składać preordery i
czy są jakieś wiadomości co do ich cen w naszym kraju.


Patrz odp. na pyt. 2) - brak informacji.

Dnia 09.07.2012 o 23:28, BuIkers napisał:

2) Na oficjalnym forum 2K Games, gram.pl jest umieszczony jako jeden z kilku sklepów
w Polsce który bieże udział w promocji "Premiere Club" który odblokowywuje DLC (jakies
in-game przedmioty i nowa klasa postaci) dla ludzi którzy zamówili jakąkolwiek wersje
Borderlands 2 w preorderze. Dlaczego nie ma u was wzmianki, że zamawiając u was dostaniemy
to DLC?


Nie ma u nas wzmianki, bo Cenega nic takiego nam nie zaproponowała, ale z chęcią przyjmiemy taką ofertę.

Na muve.pl też takich informacji nie ma, stąd wysnuwam wniosek, że albo to nie obejmie jednak Polski, albo oficjalna oferta z Cenegi pojawi się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 03:06, hajduckowy napisał:

Ja mam jedno pytanie dot. Borderlands 2.

Czy gra będzie only steamworks? Jeżeli zamówię ją w sklepie gram to czy w pudełku będzie
klucz odblokowujący grę na Steamie? Czy może podobnie jak w przypadku 1 części gra będzie
opierała się o inną sieć (w 1 - gamespy).

Nie wiem, zapytam Cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 03:10, Rakshall napisał:

Czy wiadomo cokolwiek na temat daty premiery Secret World?

Jeśli chodzi o premierę wersji pudełkowej w Polsce, to wciąż nic nie wiadomo pewnego, ostatnia wersja od EA mówi o 19.07.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, że jesteście wymienieni na oficjalnej liście do tego DLC Premiere Club:

Poland
- Muve.pl
- Gram.pl
- Grymel.pl
- Merlin.pl
- Ultima.pl

źródło: http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=134551

Czyli rozumiem, że pytanie o dostępność u nas kolekcjonerskich i limitowanych wersji powinno się kierować również do Cenegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
Jak długo ważne są kody zniżkowe? Bo jeden mam, a coś BF3 Premium od ponad tygodnia nie ma i nie chcę, by kod się zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie - czy preorder w waszym sklepie też zapisuje użytkownika do "premiere club" i czy przysługują nam te same bonusy ? (złote skórki, nowa klasa postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 19:21, akne napisał:


> IW01881270 nr zamowienia...
Zamówiłeś zwykłą edycję:
http://www.gram.pl/sklep/pc/tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-2
czyli okładka produktu, który otrzymałeś, powinna wyglądać tak:
http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/box-tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-pc-2.jpg
Kilka dni przed premierą dostępna była tylko zwykła edycja, a Signature było zablokowane
do zamówień (stało się dostępne ponownie dopiero po premierze, kiedy anulowały się niepotwierdzone
zamówienia).

Jeśli nie odfoliowałeś gry, to możesz ją nam odesłać (na swój koszt, wystarczy dobrze
opakowany list polecony), a my Ci wyślemy Signature (na Twój koszt).


Dziwne bo umnie okładka wygląda identycznie jak ta z edycji signature tyle, że bez tego niebieskiego napisiku, domniemam niestety, że to nic nie zmienia, i nie ma żadnej możliwości podesłania samego klucza do dodatkowej zawartości ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować