Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2012 o 15:55, korinek2 napisał:

Dziwne bo umnie okładka wygląda identycznie jak ta z edycji signature tyle, że bez tego
niebieskiego napisiku, domniemam niestety, że to nic nie zmienia, i nie ma żadnej możliwości
podesłania samego klucza do dodatkowej zawartości ;)?

Faktycznie, na okładce zwykłej edycji, którą dostaliśmy od Ubi i która podobno obowiązuje w UK ( http://www.tothegame.com/boxshot.asp?picnum=uk&id=10249) jest inny art (żołnierz czy jak mu tam) niż na edycji Signature, a Ty piszesz, że jednak dostałeś zwykłą edycję z takim artem jak na Signature.
Szkoda, że nie zwróciłeś na to uwagi przy odbieraniu zamówienia (i przy składaniu, bo my zawsze piszemy na karcie produktu, jeśli to jest jakaś specjalna edycja, co zawiera itp., no i wizerunki/okładki specjalnych i zwykłych różnią się między sobą zawsze), bo zafoliowaną grę moglibyśmy Ci wymienić na Signature, bo dosłać kodu na dodatkową zawartość nie możemy - Ubi nie praktykuje takich zwyczajów, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 15:48, khizbu napisał:

Aniu, czy w wakacje będzie jakaś zniżka na słuchawki, myszki itp? Czy tylko gry?

Zamówienia na sprzęt w sklepie gram.pl obsługuje Sferis (na kartach produktów widnieje taka informacja), więc polityka cenowa, promocje itp. to działka naszej spółki-siostry (gram.pl i Sferis należą do grupy kapitałowej Action SA), my na to nie mamy wpływu. Ale widzę codziennie w zamówieniach jakieś specjalne oferty (ruch z porównywarek cenowych jest spory), więc super ceny na sprzęt to nie tylko kwestia wakacyjna.
Polecam zaglądać na ich stronę: http://www.sferis.pl/, lepiej można wytropić niektóre okazje bezpośrednio u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 10:23, Krystiano19 napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć kiedy będą dostępne gry LA Noire, Driver San Francisco
na PC ?

Zostały tymczasowo wycofane z oferty z powodu niezadowalającej sprzedaży (miejsce w magazynie jest cenne), więc czekamy na obniżkę ceny / promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 09:13, Lisun napisał:

Mam pytanko:
Jak długo ważne są kody zniżkowe? Bo jeden mam, a coś BF3 Premium od ponad tygodnia nie
ma i nie chcę, by kod się zmarnował.

Jutro powinien być dostępny BF3 Premium.
Kody zniżkowe na zakupy w sklepie gram.pl, które rozdajemy jako nagrody w konkursach, są ważne zwykle bezterminowo, ale jeśli przy składaniu zamówienia okaże się, że kod wygasł, to napisz do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2012 o 08:59, BuIkers napisał:

Czyli rozumiem, że pytanie o dostępność u nas kolekcjonerskich i limitowanych wersji
powinno się kierować również do Cenegi?

Wysłałam zapytanie właśnie do Cenegi w sprawie Premiere Club i edycji specjalnych.
Nota bene żaden z polskich sklepów wymienionych w tym poście nie ogłasza na kartach B2, że oferuje bonusy "Premiere Club", więc prawdopodobnie coś informacyjnie zaszwankowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, wyjawiłabyś, czy jeszcze jakieś gry będą w wyprzedaży? Albo czy znajdzie się wśród nich coś z tego?
Syndicate [PC]
Sniper Elite v2 [PC]
Niesamowity Spider-Man [PS3/PC] (tak, wiem, że na PC jeszcze nie ma premiery, ale co tam. Można zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie w waszym sklepie Saint''s Row The Third za 30 zł,ponieważ jest on na letniej wyprzedaży,ale w waszym sklepie go nie widze ;) Chodzi mi o wersję na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie przez pomyłkę anulowałem zamowienie i mam pytanie zeby jeszcze raz kupic ten produkt to jeszcze raz mam zamowic ten produkt po prostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:40, Szw3dzik napisał:

Witam właśnie przez pomyłkę anulowałem zamowienie i mam pytanie zeby jeszcze raz kupic
ten produkt to jeszcze raz mam zamowic ten produkt po prostu ?


Jeszcze raz zamówić. Będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:59, Piotrbov napisał:

> Witam właśnie przez pomyłkę anulowałem zamowienie i mam pytanie zeby jeszcze raz
kupic
> ten produkt to jeszcze raz mam zamowic ten produkt po prostu ?

Jeszcze raz zamówić. Będzie szybciej.


Ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 14:15, natanadler napisał:

Ja też mam pytanie odnośnie letniej wyprzedaży. Kiedy będzie w sklepie gram dostępna?

Podobno ma wystartować 16.07, ale tak tylko słyszałem.

I Także przyłączam się do pytania o dostępność Saint''s Row 3, którego cena wydaje mi się wyjątkowo atrakcyjna - chciałbym się dowiedzieć czy mam na co polować :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem zamówienie na trzy gry. Saints Row The Third, Warhammer 40,000: Space oraz Alice: Madness Returns. Dzisiaj się okazało, że dwie pierwsze gry zostały objęte promocją ( pół ceny). Proszę sobie tylko wyobrazić jak mnie w tym momencie krew zalała, kiedy zobaczyłem tę informację. Dlatego moje pytanie brzmi: czy moje zamówienie będzie objęte tą promocją, przez to że wysłaliście paczkę dzisiaj, w dniu rozpoczęcia obniżki, czy jak to będzie wyglądać?

Drugie moje pytanie, bo coś obsługa klienta nie chciała mi pomóc. Jakiś czas temu zamówiłem u was kartę graficzną gtx 560, do której dołączany był darmowy klucz do Batman Arkham City. Kartę odebrałem, klucza nie dostałem. Wysłałem do pomocy prośbę o wyjaśnienie sytuacji kilka razy i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Faktycznie sytuacja miała miejsce parę miesięcy temu i może trochę w tym mojej winy, że nie dopilnowałem, ale nie mam siły na droczenie się ze sklepami, a dopiero teraz widzę, że w tym miejscu są większe szanse, że mnie ktoś usłyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2012 o 18:09, Cierpik182 napisał:

To znowu ja ^^ Ponawiam pytanie o DLC do Settlersów 7 Gold. Nadal nie ma żadnej odpowiedzi
ze strony Ubi? ;<

Stan sprzed mojego urlopu, czyli tydzień temu: "Czekam na klucze" - nasz człowiek w Ubi działa w tej sprawie i obiecał załatwić klucze dające dostęp do tych dodatków. Przypomnę mu się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne!

Widzę, że wszystkie interesujące mnie wersje Saint''s Row 3 zniknęły. Czy jest szansa na pojawienie się przecenionych egzemplarzy na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 18:01, exilem napisał:

Wczoraj złożyłem zamówienie na trzy gry. Saints Row The Third, Warhammer 40,000: Space
oraz Alice: Madness Returns. Dzisiaj się okazało, że dwie pierwsze gry zostały objęte
promocją ( pół ceny). Proszę sobie tylko wyobrazić jak mnie w tym momencie krew zalała,
kiedy zobaczyłem tę informację. Dlatego moje pytanie brzmi: czy moje zamówienie będzie
objęte tą promocją, przez to że wysłaliście paczkę dzisiaj, w dniu rozpoczęcia obniżki,
czy jak to będzie wyglądać?


Liczy się cena z dnia złożenia zamówienia. Ale skoro piszesz, że raptem wczoraj złożyłeś zamówienie, to napisz do naszego DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4, to zwrócimy Ci różnicę w cenie.

Dnia 16.07.2012 o 18:01, exilem napisał:

Drugie moje pytanie, bo coś obsługa klienta nie chciała mi pomóc. Jakiś czas temu zamówiłem
u was kartę graficzną gtx 560, do której dołączany był darmowy klucz do Batman Arkham
City. Kartę odebrałem, klucza nie dostałem. Wysłałem do pomocy prośbę o wyjaśnienie sytuacji
kilka razy i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Faktycznie sytuacja miała miejsce parę miesięcy
temu i może trochę w tym mojej winy, że nie dopilnowałem, ale nie mam siły na droczenie
się ze sklepami, a dopiero teraz widzę, że w tym miejscu są większe szanse, że mnie ktoś
usłyszy.

W mailu, o którym piszę powyżej, przypomnij się także w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować