Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2013 o 16:12, Sericulum napisał:

Witam. Złożyłem zamówienie wczoraj o 18 i w moich zamówieniach jest, że paczka będzie
21 czerwca czyli dzisiaj. Ale jak wiadomo, żeby dostać paczkę na następny dzień to trzeba
zamówić przed 16. Czyli na paczkę mam czekać do poniedziałku czy jak?


Z tego co widzę to zamówiłeś grę w wersji cyfrowej, której realizacja odbywa się poprzez wysłanie klucza produktu na adres mailowy Klienta. Czy w tej sytuacji mamy Ci zamienić ten produkt na wersję pudełkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 15:42, wojcio102 napisał:

Wiadomo coś na temat tego, kiedy pojawi się możliwość złożenia pre-ordera na Edycję Kolekcjonerską
Saint''s Row 4? Dzwoniłem przed chwilą do Cenegi, ale jak zwykle nikt nie wie kiedy
będzie, za ile, w jakiej ilości i czy w ogóle ją wydadzą...


Niestety jeszcze nie mamy żadnych informacji w temacie edycji kolekcjonerskiej. Dopiero w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy ofertę na edycję zwykłą. Postaram się zdobyć informację w tym temacie. Jak tylko będę wiedział coś więcej, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 21:52, Bartusz10 napisał:

Cześć, czy do dysku do x360 jest dodawana jakaś gra, bo zwykle w innych sklepach jest
zestaw z LEGO Star Wars? Chodzi mi o ten produkt: http://www.gram.pl/sklep/x360/dysk-twardy-320-gb-do-xbox-360-slim


Dysk dostępny w ofercie naszego sklepu, również posiada voucher na grę LEGO Star Wars III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja natomiast mam pytanie odnośnie gry Fable 3 na PC, mianowicie planowałem ją zakupić i chciałem to zrobić w moim ulubionym sklepie z grami i nie tylko- gram.pl :D I tu pojawia się problem, bo oferata z wyżej wymieniona grą już ze sklepu zniknęła, więc moje pytanie brzmi: czy jest możliwość ponownego wprowadzenia oferty z danym produktem? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Padł mi CDROM. A posiadam na płytach oryginalnego MASS EFFECT Platynowa Kolekcja Edycja Rozszerzona. Da sięjakoś pobrać klienta gry? Grę zarejestrowąłem na EA ale tam nie moge nic znaleźć. Tylko mass effect 2 i 3 tam jest. Czy tutaj z gram.pl można jakoś klienta gry pobrać i zainstalowac? Próbowąłem w STEAM ale tam mi tego klucza nie przyjmuje. Pewnie dlatego że to platynowa kolekcja... sam nie wiem. Mass effect zakupiłem jakies 4 lata temu plus minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 09:33, Johnny_Bravo napisał:

Prosiłbym o podanie linku do strony gdzie taka sytuacja występuje. Na karcie produktu
na sklepie - http://www.gram.pl/sklep/pc/death-rally - jest jedna cena, Twoja Cena, która
w tym wypadku wynosi 19,90.


Tak, to prawda. Problem wystęuje jedynie na karcie "ogólnej" http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=8g3lHe5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 15:44, marcin0218 napisał:

Witam. Mam problem. Padł mi CDROM. A posiadam na płytach oryginalnego MASS EFFECT Platynowa
Kolekcja Edycja Rozszerzona. Da sięjakoś pobrać klienta gry? Grę zarejestrowąłem na EA
ale tam nie moge nic znaleźć. Tylko mass effect 2 i 3 tam jest. Czy tutaj z gram.pl można
jakoś klienta gry pobrać i zainstalowac? Próbowąłem w STEAM ale tam mi tego klucza nie
przyjmuje. Pewnie dlatego że to platynowa kolekcja... sam nie wiem. Mass effect zakupiłem
jakies 4 lata temu plus minus.


Wykonaj skan/zdjęcie klucza produktu i najlepiej też fakturki(jeśli posiadasz) i wyślij do supportu EA. Opisz dokładnie w czym jest problem. Powinieneś wtedy otrzymać keya do wersji na Origin, aczkolwiek ostrzegam - jest to wersja angielska(brak polskich napisów i dubbing), przeznaczona na rynek zachodni, tak więc zawiera dodatkowy DRM, ale skoro chcesz ściągać grę, to jedna aktywacja gry online więcej nie powinna Ci przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w sklepie gram.pl PRE ORDER Company of Heroes 2 + BONUSY, które miały być tylko dla pre orderów. Planowana wysyłka miała się odbyć dzisiaj czyli 24 czerwca, ale sprawdzając swoje zamówienia mam:

Przewidywana data dostawy: 25.6.2013 - 26.6.2013

Premiera Company of Heroes 2 jest 25 czerwca, w związku z czym jeżeli jutro czyli 25 czerwca aktywuje klucz na platformie Steam dostanę bonusy dlc, które są tylko w pre orderach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 19:35, TTTr96 napisał:

Wykonaj skan/zdjęcie klucza produktu i najlepiej też fakturki(jeśli posiadasz) i wyślij
do supportu EA. Opisz dokładnie w czym jest problem. Powinieneś wtedy otrzymać keya do
wersji na Origin, aczkolwiek ostrzegam - jest to wersja angielska(brak polskich napisów
i dubbing), przeznaczona na rynek zachodni, tak więc zawiera dodatkowy DRM, ale skoro
chcesz ściągać grę, to jedna aktywacja gry online więcej nie powinna Ci przeszkadzać.



To chyba pcozekam na nowego CDroma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 21:54, klosik napisał:

To chyba pcozekam na nowego CDroma :)


A widzisz, ja akurat dziś skontaktowałem się z LiveChatem EA(po angielsku ofc) i akurat też od jakiegoś czasu miałem zamiar na Originie sobie zarejestrować ME1. No i cóż, nawet nie musiałem skanów podawać, tylko przepisałem keya, trochę pogadałem, co w rezultacie poskutkowało tym, że na moim koncie Origin jest kolejne pudełeczko, czyli Mass Effect. Naprawdę to nie wymaga wiele wysiłku, tylko trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zamówiłem pre-order gry Company of Heroes 2 i nie otrzymałem zawartych z grą bonusów tj. dodatkowych generałów po obu stronach konfliktu, ani też nowych skórek ( po 1 dla frakcji ). Theatre of War działa prawidłowo. Zwracam też uwagę, że otrzymałem grę w angielskiej wersji językowej, a nie w polskiej. Zamówiłem "Company of Heroes 2 + bonusy - wersja cyfrowa" ok. tydzień przed premierą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja natomiast mam pytanie odnośnie gry Fable 3 na PC, mianowicie planowałem ją zakupić i chciałem to zrobić w moim ulubionym sklepie z grami i nie tylko- gram.pl :D I tu pojawia się problem, bo oferata z wyżej wymieniona grą już ze sklepu zniknęła, więc moje pytanie brzmi: czy jest możliwość ponownego wprowadzenia oferty z danym produktem? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem w waszym sklepie Company of Heroes 2, przesyłkę otrzymałem dzisiaj, odpakowałem, zainstalowałem ale zauważyłem, że otrzymałem pęknięte pudełko. Da się coś z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podobnie jak kolega Donalt nie otrzymałem bonusów z preordera Company of Heroes 2 - dodatkowych skórek i generałów, tylko samo Theatre of War. Grę zamówiłem 20 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuję jest osobny kod na bonusowe DLC. Można go znaleść w zakładce "Szczegóły twojego zamówienia", a następnie "kliknij aby pobrać kody do wybranych gier". Zamieszanie wynikło z tego, że na maila dostałem tylko kod na grę, a o osobnym kodzie na DLC mail nic nie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 19:18, Blackart69 napisał:

Jak się okazuję jest osobny kod na bonusowe DLC. Można go znaleść w zakładce "Szczegóły
twojego zamówienia", a następnie "kliknij aby pobrać kody do wybranych gier". Zamieszanie
wynikło z tego, że na maila dostałem tylko kod na grę, a o osobnym kodzie na DLC mail
nic nie wspomina.


Działa, dzięki za info. Szkoda tylko że nie było to gdzieś wyraźnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie odnośnie dostepności gry Starcraft II: Heart of the Swarm. Wiadomo, kiedy ta gra będzie dostępna w Waszym sklepie? Nigdzie w sieci nie mogę jest znaleźć, a bardzo mi zależy na jej zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować