Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 18:03, the3ye napisał:

> Co do skladu Edycji Specjalnej - nie oferuja Panstwo tych bonusow co Codemasters
w przypadku
> zakupu przedpremierowego. Oferowana przez gram.pl Edycja Specjalna nie rozni sie
zatem
> niczym od oferowanej przez Empik.com (przewidywana data 28.11.2008) lub obecnie
przez
> Codemasters (3-5 dni oczekiwania). Analize problemu pozostawiam Panstwu.

Nie oczekuj, że gram.pl będzie dodawał bonusy dla preorderów MoM. Od dawna wiadome było,
że ta promocja była wyłącznie dla wąskiego grona sprzedawców: play.com, CDM eshop czy
też niemiecki Amazon. Żaden z polskich sklepów nie był objęty tego typu promocją.


Jasne. Tyle, ze jak rozumiem gram.pl i LEM nie mialy informacji o dacie premiery w Polsce, bo Codemasters takiej informacji nie udzielal (tak rozumiem to co tutaj stwierdzil RaLu). Skoro tak, to opoznienie powstalo z winy Codemasters (przynajmniej w oczach gram.pl). Czy zatem gram.pl albo LEM nie mogliby wystapic do Codemasters o dodanie bonusow do preorderow, ktorych CM nie dostaczyl na czas ? Nie sadzisz, ze takie dzialanie poprawiloby nieco PR tych firm ? A takze PR firmy Codemasters ? Przeciez to byloby doskonale zadoscuczynienie dla wszystkich wkurzonych klientow... Ale na co ja licze, to przeciez Polska, a nie jakies USA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie GTA IV...
Na stronie gtasite.pl wyczytałem coś takiego

"Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,
• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,
• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,
• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,
• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami.

PAMIĘTAJ! Tylko kupując edycję wydaną przez Cenega Poland dostajesz te wyjątkowe, oficjalne elementy przetłumaczone na język polski oraz wspierasz rozwój polskiego rynku."



Czy jeżeli zamówił bym grę na gram.pl wszystkie te rzeczy będą ( najbardziej interesuje mnie kod do multiplayera do usługi Games for Windows LIVE) w jakby to nazwać zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:40, dawidos170 napisał:

Ja mam proste pytanie - skąd gram.pl bierze te ceny sugerowane ??


Tak jak, wszyscy inni. Ceny sugerowane są to po prostu ceny, które sugeruje wydawca ( w tym przypadku gier ), a sklepy obniżają te cenę, by konsumenci kupowali u nich a nie u konkurencji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:33, brodnica napisał:

Czy wiadomo coś kiedy pojawi się dodatek Mass Effect:Bring Down the Sky?

Niestety nie mamy informacji. Zapytaj konsula CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Heroes Complete będzie można kupić bez używania tych przeklętych wpln? Wyczyściłem sobie konto z wpln, a teraz "moja cena" dla tej edycji to 252,90 co dla mnie jest jakimś żartem. Z taką ceną pójdę sobie robić zakupy gdzie indziej.

I czemuna stronie nokaut.pl towar ten pojawia się z ceną 199,90? Ta strona sama aktualizuje bazę o sklepy gdzie można kupić towar i one się pomyliły przy podawaniu ceny czy to sklep.gram.pl zgłosił Heroes Complete w cenie 199,90zł? Ciekaw jestem kto odpowiedzialny jest za to kłamstwo, bo przy tej pozycji nokaut.pl nie ma wyraźnie zaznaczone, że cena ta obowiązuje tylko dla kolekcjonerów gier wydawanych przez CDP.

http://www.nokaut.pl/gry-pc/heroes-of-might-and-magic-kolekcja-wszech-czasow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem to już w wątku sklepowym, ale w sumie tu będzie lepiej. Otóż brak jest karty rejestracji elektronicznej w Heroesach Complete. Tak ma być czy coś z tym zrobicie/będziecie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ostatnio zamówiłem w Waszym sklepie 2 gry, a mianowicie Drakensang: The Dark Eye oraz Supreme Commander Złota Kolekcja. Wysyłka jest planowana na 9-go grudnia. W związku z tym mam do Pani prośbę: Czy mogłaby Pani do tych gier dodać jeszcze Wiedźmin Uploader?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:47, junior17 napisał:

Witam!
Ostatnio zamówiłem w Waszym sklepie 2 gry, a mianowicie Drakensang: The Dark Eye oraz
Supreme Commander Złota Kolekcja. Wysyłka jest planowana na 9-go grudnia. W związku z
tym mam do Pani prośbę: Czy mogłaby Pani do tych gier dodać jeszcze Wiedźmin Uploader?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

Dzwonisz do obsługi sklepu, podajesz numer zamówienia, mówisz co chcesz aby z tym zamówieniem zrobili. :P

btw. Chyba "Wiedźmin Update", bo o Uploader nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 23:42, Gol Galad napisał:

Dzwonisz do obsługi sklepu, podajesz numer zamówienia, mówisz co chcesz aby z tym zamówieniem
zrobili. :P

btw. Chyba "Wiedźmin Update", bo o Uploader nie słyszałem...


Witam!
Dzięki. Tak, oczywiście chodzi o "Wiedźmin Update"
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować