Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2008 o 19:08, fajtek32 napisał:


Przykro mi ale ja piszę z pretensjami. W zeszły piątek zamówiłem neverwinter nights
2, przesyłka miała dojść kurierem a już jest środa a ja jeszcze bez gry. I mam pytanie:
Czy doczekam się w końcu na tę przesyłkę???


Nie mogę sprawdzić statusu Twojego zamówienia, bo musiałeś je złożyć pod innym nickiem, więc nic Ci nie mogę odpowiedzieć.
Skontaktuj się z działem obsługi klienta sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:27, Beleth napisał:

którego konsula należy pytać o rzeczy kupowane za WPLNy ???
w sumie jest to inicjatywa CDP ale jest ich kilku...


Łukasza Macha - jeśli chodzi o asortyment produktów objętych akcją:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&u=1

Ale jeśli pytania są związane z realizacją zamówień itp., to pytaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2008 o 00:05, Hristo86 napisał:

No i już mamy grudzień i jak narazie nic się nie zmieniło:(Wiadomo coś na temat dostawy
i czy jest jakakolwiek szansa, że będzie przed świętami?

Marne szanse, brak konkretnych informacji od dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2008 o 19:34, Carnage13 napisał:

Czy jeżeli zamówił bym grę na gram.pl wszystkie te rzeczy będą ( najbardziej interesuje
mnie kod do multiplayera do usługi Games for Windows LIVE) w jakby to nazwać zestawie?

Kod do multi jest w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawi się dodatkowa opcja w sklepie gram.pl z odbiorem paczki wysłanej kurierem w sobotę?

Kilkanaście razy paczki wysłane od was w piątek odbierałem w sobotę i nagle się okazuje, że paczki dzisiaj nie mogę sam odebrać bo czemu? Bo nie ma zaznaczonej opcji odbioru w sobotę.
Nie ma to jak fart :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 00:13, peryfraz napisał:

Moje pytanie:
Czemu dopiero powyżej 500zł nie płacimy za koszt przesyłki? To "wina" DPD czy to gram
tak narzucił????

Od kiedy gram.pl stało się oddzielną spółką, tak jest i prawdopodobnie będzie. CDProjekt inwestował wcześniej w ten sklep internetowy, dzięki czemu takie darmowe opcje były. Teraz gram.pl musi samo się utrzymać, więc aby mieć zyski musi tak robić, jednak nadal przy niektórych zamówieniach można zapłacić za wPLN. Czy coś w tym stylu, to pytanie leciało już w tym temacie i mniej więcej taka odpowiedź była.

Szczerze mówiąc - mi nie przeszkadza, bo wcale, a wcale nie odbiło się na jakości i szybkości usług(to odnotowałem). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 09:37, Gol Galad napisał:

Szczerze mówiąc - mi nie przeszkadza, bo wcale, a wcale nie odbiło się na jakości i szybkości
usług(to odnotowałem). :)


No to racja... w niedziele zamawiam na drugi dzień jest... to się nazywa szybkość...

Dziękuje za poprawę błędów ortograficznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 12:20, Mistic napisał:

Czy pojawi się dodatkowa opcja w sklepie gram.pl z odbiorem paczki wysłanej kurierem
w sobotę?

Kilkanaście razy paczki wysłane od was w piątek odbierałem w sobotę i nagle się okazuje,
że paczki dzisiaj nie mogę sam odebrać bo czemu? Bo nie ma zaznaczonej opcji odbioru
w sobotę.
Nie ma to jak fart :]


Paczkę możesz odebrać w sobotę tylko wtedy, jeśli sam udasz się do sortowni i skontaktujesz się wcześniej z DPD.
My nie wysyłamy paczek z doręczeniem na sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać o nową gre która z tego co wiem już wyszła, ale nigdzie jej nie mogę wyczaić.
Mianowicie chodzi o Super Street Fighter 2 HD Remix. Za wszelkie informacje bede wdzięczny, oczywiście chodzi tutaj o Play Station 3.
Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w statusie mojego zamówienia jest napisane ''zrealizowane'' mimo że żadnej paczki nie dostałem? Jeszcze do wczoraj była jakaś przewidywana data dostarczenia, a dzisiaj znikło, hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odkupiłem niedawno od kolegi gre "GOTHIC2 NOC KRUKA" i po zarejestrowaniu kodu pisało mi, że dostałem +0zł.

Moje pytanie brzmi dlaczego??
Te kody są uniwersalne (jeden do wszystkich wgzemplaży), więc dlaczego tak się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualne pieniądze poszły na konto Twojego kolegi kiedy on zarejestrował grę, ponowna rejestracja gry przy użyciu tego samego kodu na innym koncie przenosi grę na owo konto ale nie daje już wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,,,

Niech będzie, tylko czemu ja i koledzy po kilka razy ten sam kod wklepujemy i działa (gothic2, gothic1, robin hood''y , desperados i buldursgate??

Poczekam, aż ktos jeszcze mi odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować