Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2008 o 23:55, rob006 napisał:

Tylko to trochę dziwnie wygląda - z jednej strony link do tematu w którym mamy zadawać
pytania RaLu, a z drugiej tytuł wątku, z którego jasno wynika że pytania zadajemy tobie
;).


Ten wątek jest poświęcony sklepowi gram.pl, w nazwie wątku konsularnego jest zawsze imię i nazwisko tylko jednej osoby, ale odpowiadać nie tylko ja będę.
Jestem w teamie z RaLu i innymi fajnymi osobami, mam w nich wsparcie merytoryczne i lubię pisać, nie tylko na forach - więc mnie wrobili w końsulat ;-)

Dnia 23.04.2008 o 23:55, rob006 napisał:

A tak przy okazji, może pytanie niezupełnie na temat, ale jednak bezpośrednio związane
z tobą. :) Kto zajmie twoje miejsce w CDP? Bo na chwilę obecną nie ma chyba konsula od
serii wydawanych przez CDP, Anim nic nie wie, a pytań jest sporo.


Na większość pytań jest odpowiedź w FAQ, który zrobiłam w tamtym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34336&pid=21
Wystarczy się wczytać, pogooglować itp. To powinno Wam wystarczyć póki co, tam naprawdę jest wiele uniwersalnych informacji, co się nie zdezaktualizują szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko do naszej nowej-starej Pani Konsul ;)
Czy macie zamiar wprowadzić możliwość wysyłki zakupów zagranicę? Sporo gramowiczów przebywa poza Polską i tęskni do polskich wydań gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 08:22, akne napisał:

Na większość pytań jest odpowiedź w FAQ, który zrobiłam w tamtym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34336&pid=21
Wystarczy się wczytać, pogooglować itp. To powinno Wam wystarczyć póki co, tam naprawdę
jest wiele uniwersalnych informacji, co się nie zdezaktualizują szybko.


FAQ ma 2 miesiące, a w obliczu powstania "nowej" serii wiele się zmieniło, niektóre gry zniknęły, inne się pojawiły. Nowa sytuacja - nowe pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sklepie gram.pl kliknolem na "PC" i znalazlem suuuuuuper okazje!!!


Warhammer Online: Age of Reckoning Edycja Kolekcjonerska Pre-Order Pack(PC)
Wojna jest wszechobecna w Warhammer Online: Age of Reckoning (WAR), nowej grze fantasy typu MMORPG, twórcó...
Cena sugerowana: 29,90 zł Cena już od: 29,90 zł

To w sumie o ile jest ta gra przeceniona??

20080424152259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 22:02, Grizzly. napisał:

Czy będą nowe koszulki od gram.pl ? Bo chciałem sobie zamówić tą brązową game over ale
była już tylko damska.


W najbliższym czasie nie będzie nowych koszulek, ale temat uważam za niezamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:24, pitors89 napisał:

Kiedy będzie Experience 112?? Zamówiłem w niedzielę i do tej pory nie ma...


Przepraszamy, z przyczyn niezależnych od nas nastąpiło to opóźnienie - gry są w drodze do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 15:27, Aragloin napisał:

Dlaczego w sklepie nie ma Drużyny Pierścienia i innych pozycji Tolkiena?

Stopniowo poszerzamy asortyment o pozycje "niegrowe".
Na razie z Tolkiena są dostępne "Dwie wieże" i "Powrót króla". "Drużyna pierścienia" wkrótce, dostawca nie miał jej na stanie, czekamy na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 07:26, Sad Statue napisał:

Jest w najbliższym czasie szansa na jakiś spadek ceny Crysisa? xP

Na razie nie mamy takich informacji od wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 16:19, Evil Khan napisał:

Czy będą jakieś nowe produkty za WPLNy ?


A co byś chciał? Dla Ciebie wszystko, po znajomości ;-)


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 16:28, akne napisał:

> Czy będą jakieś nowe produkty za WPLNy ?
A co byś chciał? Dla Ciebie wszystko, po znajomości ;-)

O, Evil mi pytanie skradł :P Dodam tylko coś do pierwszej części Twojej odpowiedzi - koszulki i smyczki i szeroko pojęte gadżety za wPLN :) Tak po znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2008 o 16:13, akne napisał:

W najbliższym czasie nie będzie nowych koszulek, ale temat uważam za niezamknięty.


Za niezamknięty ? A od kogo to zależy ? Dałoby si jakoś może w późniejszym czasie załatwić jakieś koszulki ? Bardzo mi się spodobała ta brązowa ale jest tylko damska ? Czym się różni damska od męskiej ? ..jest więcej miejsca w klatce piersiowej ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 17:05, Magwisienka napisał:

> > Czy będą jakieś nowe produkty za WPLNy ?
> A co byś chciał? Dla Ciebie wszystko, po znajomości ;-)
O, Evil mi pytanie skradł :P Dodam tylko coś do pierwszej części Twojej odpowiedzi -
koszulki i smyczki i szeroko pojęte gadżety za wPLN :) Tak po znajomości ;)


Nad nowymi fajnymi koszulkami się zastanawiamy - co byście chcieli? Jakie motywy?
Takie gramowe / uniwersalne growe teksty / coś innego [wpiszcie chcenia]

Z koszulkami to jest tak, że trzeba zamówić jakiś minimalny nakład, a do tego jeszcze w różnych rozmiarach i do tego jeszcze w wersji damskiej i męskiej. Uff... Ciężko trafić w gusta wszystkich.

A smyczki gramowe są dostępne (fajne takie, w 4 kolorach: niebieski typu "blue screen z windows", różowy "barbiowy" (ha, pewna ważna osoba u nas nosi, tak dla jaj ;-), zielony markerowy i żółty słoneczny (ja tę ostatnią mam, dostałam po znajomości ;-) fajny kolor, taki pozytywny i fajnie się odbija na czarnym, bo ja czarne T-shirty lubię, bo praktyczne ;-)

A inne smyczki growe, to możecie ustrzelić w promocjach - np. zamawiając Turoka. Luzem się kupić często ich nie da, bo mamy ograniczoną ilość.

Aaa, przy odbiorze osobistym u nas w Wawie na Jagiellońskiej, to chcemy gratis smycz dodawać, albo już dodajemy - sorki, nie pamiętam, zakręcona dziś jestem ;-)

Updejt dotyczył literówek, bo szybko piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować