Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2008 o 22:23, donard napisał:

Czy gra burnout paradise: the ultimate box będzie wydana w sklepie gram.pl na pc?

Odpalimy pre-order, kiedy wydawca potwierdzi cenę i datę wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wysłałam do gram.pl całe opakowanie z płytami do wymiany a powinno się wysłać tylko płyty jak mogę odzyskać te opakowanie bo tam jest cd-key proszę o pomoc.Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Informujemy, iż w dniach 29.12-04.01, ze względu na inwentaryzację magazynów, sklep gram.pl nie będzie realizować wysyłki zamówień. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie zostaną wysłane w dniu 5 stycznia." - czy to rowniez tyczy sie zamowien takich ktore nie przychodza w paczkach tylko takie ktore odczytac mozna w " Moje Zamowienia " jak np kod. http://www.gram.pl/sk5_8AfkHO4_World_of_Warcr..._online.html chodzi mi o ten produkt, czy jezeli zamowie go to dostane go normalnie czy tak jak jest to napisane w cudzyslowiu bede musial czekac ? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 18:09, piotreqqq napisał:

" Informujemy, iż w dniach 29.12-04.01, ze względu na inwentaryzację magazynów, sklep
gram.pl nie będzie realizować wysyłki zamówień. Wszystkie zamówienia złożone w tym okresie
zostaną wysłane w dniu 5 stycznia." - czy to rowniez tyczy sie zamowien takich ktore
nie przychodza w paczkach tylko takie ktore odczytac mozna w " Moje Zamowienia " jak
np kod. http://www.gram.pl/sk5_8AfkHO4_World_of_Warcr..._online.html chodzi mi o ten
produkt, czy jezeli zamowie go to dostane go normalnie czy tak jak jest to napisane w
cudzyslowiu bede musial czekac ? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi


Tzw. produkty online - czyli same klucze (pre-paidy, klucz do WotLK) dostarczamy całą dobę przez 7 dni w tygodniu bez przerwy :)
Brak wysyłek dotyczy towarów "materialnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 11:38, Carnage13 napisał:

Mam pytanie odnośnie Guild Wars''a Nightfall , czy w najbliższym czasie będzie dostępny
w sklepie czy już wogóle?

Pod koniec przyszłego tygodnia najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do płyty, której zdjęcia są poniżej, Gram PL daje dożywotnią gwarancje na swoje płyty, jednak mam pytanie. Jak ta gwarancja wygląda. Płyta z tego co widać jest pęknięta (Od razu dodam że nie z mojej winy ;P, płyta została pożyczona i w takim stanie oddana). Jeszcze jedno ALE, pożyczając płytę, zgubiłem także klucz aktywacyjny do wPLN, jednak przelałem tą kwotę już na konto, czy obejdzie się bez tego klucza ?

20090102182347

20090102182443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie kiedyś możliwość przekazania komuś linka do swojej listy życzeń w skepie gram.pl? Z oczywistych względów była by to bardzo fajna i przydatna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:44, Shadow1994 napisał:

Czy gry nadal dobre jednak starsze będą dostępne w sklepie? Lub czy te nowsze (np SW
TFU na PSP). lub KOTOR na Pc?

Jeśli są w ofercie naszych dostawców, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 20:29, byverter napisał:

Czy będzie kiedyś możliwość przekazania komuś linka do swojej listy życzeń w skepie
gram.pl? Z oczywistych względów była by to bardzo fajna i przydatna rzecz.


Przeanalizujemy dodanie tej funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 18:29, Yanek12 napisał:

Pytanie co do płyty, której zdjęcia są poniżej, Gram PL daje dożywotnią gwarancje na
swoje płyty, jednak mam pytanie. Jak ta gwarancja wygląda. Płyta z tego co widać jest
pęknięta (Od razu dodam że nie z mojej winy ;P, płyta została pożyczona i w takim stanie
oddana). Jeszcze jedno ALE, pożyczając płytę, zgubiłem także klucz aktywacyjny do wPLN,
jednak przelałem tą kwotę już na konto, czy obejdzie się bez tego klucza ?


Dożywotnia gwarancja na płyty dotyczy tylko gier CD Projekt i to CDP jest gwarantem - my tylko zapewniamy obsługę wymiany.
Więcej informacji o dożywotniej gwarancji:
http://www.gram.pl/informacje.asp?id=2

Jeśli zgubiłeś klucz z wPLN, ale zdążyłeś zarejestrować grę, to nic się nie stanie :)
Gdybyś chciał ją potem sprzedać komuś, to bez klucza nie będzie miał prawa do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 11:06, akne napisał:

Dożywotnia gwarancja na płyty dotyczy tylko gier CD Projekt i to CDP jest gwarantem -
my tylko zapewniamy obsługę wymiany.
Więcej informacji o dożywotniej gwarancji:
http://www.gram.pl/informacje.asp?id=2

Jeśli zgubiłeś klucz z wPLN, ale zdążyłeś zarejestrować grę, to nic się nie stanie :)
Gdybyś chciał ją potem sprzedać komuś, to bez klucza nie będzie miał prawa do pomocy
technicznej.

Dzięki bardzo, teraz już wszystko wiem ;), obawiałem się że płytka jest nie do wymiany :). Jeszcze raz dziękuję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dzisiaj F.E.A.R.''a Antologię a w środku mam kartę rejestracji elektronicznej ze złotej edycji. Pudełko było elegancko zafoliowane w folię CDP i z certyfikatem jakości... Da się coś z tym zrobić? Grę kupowałem w EMPIKu, a trochę daleko mam do niego. W sumie zapłaciłem za 3 gry w jednym pudełku, a dożywotnią gwarancję miałbym tylko na 2 tytuły. Zaznaczam, że jeszcze jej na gramie nie rejestrowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jak ktoś miał zablokowane konto na forum bądź degrada, to nie może robić zakupów w sklepie gram.pl albo zamawiać pre-orderów. Czy to prawda? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

Słyszałem, że jak ktoś miał zablokowane konto na forum bądź degrada, to nie może robić
zakupów w sklepie gram.pl albo zamawiać pre-orderów. Czy to prawda? :/


Po pierwsze nie wiem co mają do tego degrady. o_O Po drugie nawet zbanowani mają dostęp do sklepu gramowego, nie tracą wplnów etc etc ... Jasne ? Ban jest na forum, irca i grasza oraz gramsajty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:04, KŁEJK napisał:

Po pierwsze nie wiem co mają do tego degrady. o_O Po drugie nawet zbanowani mają dostęp
do sklepu gramowego, nie tracą wplnów etc etc ... Jasne ? Ban jest na forum, irca i grasza
oraz gramsajty.

Achaa, dzięki. Kiedyś ktoś na forum coś podobnego powiedział, ja chciałem się upewnić. Chciałbym też, aby sama pani akne potwierdziła to, co napisałeś. ;)
Nie mniej wierzę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować