Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam. Zakładam, że to dobry temat na to pytanie. Mam jedną wątpliwość co do tej gry: http://www.gram.pl/sk2_8AjjGe1_Guild_Wars_Factions_pudelko_Ritualist_PL.html Na pudełku jest napisane, że gra jest na nośniku DVD, ale w opisie jest na 2xCD, więc która informacja jest prawdziwa? Z góry dziękuje za odpowiedz i za ewentualne poprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 18:02, rafekx 12 napisał:

W sklepie gram.pl będzie do kupienia World of PoP??

Prędzej ujrzysz go u Cenegi. Swoją drogą szkoda, że taka gra nie jest już tak szeroko dostępna :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:32, Damianuss1 napisał:

> W sklepie gram.pl będzie do kupienia World of PoP??
Prędzej ujrzysz go u Cenegi. Swoją drogą szkoda, że taka gra nie jest już tak szeroko
dostępna :|.


I tego się najbardziej obawiałem bo u cenegi już nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualne Pieniądze możesz wykorzystać tylko przy zakupie gier wydawanych przez CD Projekt (bo wPLN to ich promocja), co więcej nawet wtedy w większości wypadków dzięki wPLN możesz jedynie obniżyć cenę a nie zapłacić pełną wartość gry.
Dla pełnego wyjaśnienia: Mirrors Edge to gra wydawana przez EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 23:58, Menisk napisał:

Witam. Zakładam, że to dobry temat na to pytanie. Mam jedną wątpliwość co do tej gry:
http://www.gram.pl/sk2_8AjjGe1_Guild_Wars_Factions_pudelko_Ritualist_PL.html Na pudełku
jest napisane, że gra jest na nośniku DVD, ale w opisie jest na 2xCD, więc która informacja
jest prawdziwa? Z góry dziękuje za odpowiedz i za ewentualne poprawki :)

Dzięki za zwrócenie uwagi, oczywiście na 1 DVD, błąd na karcie produktu został poprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że jeśli w zamówieniu są 3 pozycje, a na fakturze (i w paczce) już tylko 2 ? Ta trzecia pozycja to "Nieśmiertelnik Call of Duty World at War ( gratis! )" Pisałem 2 razy do Działu Obsługi Klienta i w ostaniej wiadomości a było to w grudniu, otrzymałem informacje tego typu "Jak tylko nieśmiertelnik będzie u nas na magazynie, zostanie do pana dosłany." Przepraszam że piszę tutaj ale boję się co mi tam odpiszą, jak się znowu upomnę, a widać nie dostali go na magazyn już ponad miesiąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - chciałbym zapytać się odnośnie gry na konsolę PS3 - Killzone 2. Otóż czy gram.pl przewiduje sprzedaż tej gry w preorderze ??

Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem zamawiając grę na gram.pl z opcją dostawy przez Masterlink / DPD. :]

Przesyłka nadana wczoraj, dziś jej nie ma. List przewozowy którego nr dostałem od gram.pl NIE ISTNIEJE w systemie DPD i nie wiedzą, gdzie jest przesyłka. Po prostu przepadła jak kamień w wodę. Ani Warszawa, ani oddział w Poznaniu, ani nawet kurierzy przydzieleni do mojej dzielnicy nic nie wiedzą. Jakby nigdy nie istniała.

Oczywiście do gram.pl nie można się dodzwonić, próbowałem przez godzinę.

I szczerze mówiąc, zaczyna mnie to wk*rwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem.... Moją skromną przesyłkę zamówiłem w ubiegły czwartek, miała być najdalej dostarczona w ten poniedziałek, ale najlepsze jest to, że kurier "przyjeżdża" i 12 w dzień(czytaj- nikogo w domu nie ma). Na weekend mi nie podeślą, czyli mi zostaje albo czekać do wakacji z paczką, albo się ulitują się i podeślą ją ok.15. W domu nie ma nikogo od 8.00 - 15.00, więc się pytam, czy jest jakiś sposób na "przyśpieszenie" przesyłki? z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 22:09, Menisk napisał:

Ja też mam problem.... Moją skromną przesyłkę zamówiłem w ubiegły czwartek, miała być
najdalej dostarczona w ten poniedziałek, ale najlepsze jest to, że kurier "przyjeżdża"
i 12 w dzień(czytaj- nikogo w domu nie ma). Na weekend mi nie podeślą, czyli mi zostaje
albo czekać do wakacji z paczką, albo się ulitują się i podeślą ją ok.15. W domu nie
ma nikogo od 8.00 - 15.00, więc się pytam, czy jest jakiś sposób na "przyśpieszenie"
przesyłki? z góry dziękuje.


Przy swoim wysłanym zamówieniu widzisz numer nadawczy przesyłki. W dniu, w którym paczka ma być doręczona, dzwonisz do DPD: +48 22 577 55 55, podajesz numer przesyłki i prosisz o podanie nr telefonu kontaktowego do kuriera "bo chcesz z nim się umówić na odbiór paczki w określonych godzinach".

Jeśli kurier nie zastaje Cię na miejscu, to zwykle dzwoni, żeby się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:55, Everett McGill napisał:

Przesyłka nadana wczoraj, dziś jej nie ma. List przewozowy którego nr dostałem od gram.pl
NIE ISTNIEJE w systemie DPD i nie wiedzą, gdzie jest przesyłka. Po prostu przepadła jak
kamień w wodę. Ani Warszawa, ani oddział w Poznaniu, ani nawet kurierzy przydzieleni
do mojej dzielnicy nic nie wiedzą. Jakby nigdy nie istniała.



Zamówienia z wysyłką kurierem, które miały status "nadane 19.01.2009" i był przy nich widoczny nr nadawczy paczki, de facto zostały odebrane z naszego magazynu dopiero 20.01.2009.
Nawaliła firma kurierska i nie odebrała paczek 19.01.2009, za co w jej imieniu przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale po raz pierwszy mam sytuacje, że wysyłka towaru ze sklepu gram.pl opóźnia się. Towar miał być wysłany do firmy kurierskiej 20 stycznia, a tymczasem w statusie zamówienia nadal widnieje ,,pakowanie i przygotowanie do wysłania". Towar ,który zamówiłem jest dostępny w sklepie. Co może być przyczyną opóźnienia i kiedy mogę się spodziewać mojej przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:57, MPTPSP napisał:

Już wszystko ok, towar wysłany ;]


Kiedyś miałem tak samo jak Ty :)
Towar został wysłany w terminie i w terminie został dostarczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest powód tak dużej różnicy między ceną Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect w sklepie gram.pl (174.90), a ceną na waszej aukcji na allegro (119)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 09:28, akne napisał:

> cut


"Czy to normalne że jeśli w zamówieniu są 3 pozycje, a na fakturze (i w paczce) już tylko 2 ? Ta trzecia pozycja to "Nieśmiertelnik Call of Duty World at War ( gratis! )" Pisałem 2 razy do Działu Obsługi Klienta i w ostaniej wiadomości a było to w grudniu, otrzymałem informacje tego typu "Jak tylko nieśmiertelnik będzie u nas na magazynie, zostanie do pana dosłany." Przepraszam że piszę tutaj ale boję się co mi tam odpiszą, jak się znowu upomnę, a widać nie dostali go na magazyn już ponad miesiąc :/"

Dostane ODPOwiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować