Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam pytanie dotyczące najnowszego Prince of Persia.W jednym sklepie z grami zobaczyłem Księcia Persji w polskiej wersji językowej.Byłem zdziwiony,ponieważ zapowiadacie wydanie go dopiero w grudniu 2009.Czy ta edycja w taty sklepie czymś się różni od zapowiedzianej na waszej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:07, Sido15 napisał:

Czy macie może Państwo jakieś informacji na temat dostępności kart Pre-Paid do Age of
Conan PL?

Powinny być dostępne w ciągu najbliższych 1-2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:50, brodnica napisał:

Mam pytanie dotyczące najnowszego Prince of Persia.W jednym sklepie z grami zobaczyłem
Księcia Persji w polskiej wersji językowej.Byłem zdziwiony,ponieważ zapowiadacie wydanie
go dopiero w grudniu 2009.Czy ta edycja w taty sklepie czymś się różni od zapowiedzianej
na waszej stronie?

Najnowszy Prince of Persia na PC już się ukazał w polskiej wersji językowej:
http://www.gram.pl/sk4_9gzfHO4_Prince_of_Persia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:48, Paladyn Mick 12 napisał:

Wyłączone a z innymi przeglądarkami to samo.

Koszyk się opiera na cookies. Włącz cookies i spróbuj pod Firefoksem albo IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 12:27, akne napisał:

Czekamy na te nieśmiertelniki od wydawcy gry. Miały dojechać, wciąż ich nie ma.


Zamierzasz/cie podjąć jakieś działania w tej sprawie ? Wydaje mi się że nie jestem jedyną osobą która miała je w zamówieniu ale na fakturze i w paczce już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 19:30, tomeksmy01 napisał:

> Czekamy na te nieśmiertelniki od wydawcy gry. Miały dojechać, wciąż ich nie ma.

Zamierzasz/cie podjąć jakieś działania w tej sprawie ? Wydaje mi się że nie jestem jedyną
osobą która miała je w zamówieniu ale na fakturze i w paczce już nie :(


Interweniujemy od grudnia. Widziałam te nieśmiertelniki na żywo - są plastikowe z logo CoD WaW z łańcuszkiem metalowym z kulek. Gadżet taki.
Jak tylko dostaniemy, wyślemy Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:11, akne napisał:

> Mam pytanie dotyczące najnowszego Prince of Persia.W jednym sklepie z grami zobaczyłem

> Księcia Persji w polskiej wersji językowej.Byłem zdziwiony,ponieważ zapowiadacie
wydanie
> go dopiero w grudniu 2009.Czy ta edycja w tamtym sklepie czymś się różni od zapowiedzianej

> na waszej stronie?
Najnowszy Prince of Persia na PC już się ukazał w polskiej wersji językowej:
http://www.gram.pl/sk4_9gzfHO4_Prince_of_Persia.html


Dobrze,ale na tej stronie pisze,że dopiero będzie:
http://www.gram.pl/gra_8QjfGO0_Prince_of_Persia.html
Proszę mi to wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz patrzyłem dostępność mirror''s edge w piątek tydzień temu. Napisane było 1-7 dni, dzisiaj nadal pisze to samo, lecz gre zamówiłem. Moge się spodziewać dostawy w najblizszych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm
Mam pytanko. Dlaczego nie dochodzą do mnie maile z informacją o możliwości odbioru zamówienia w waszym sklepie w centrum??

Od premiery Wow-a cały czas mam z tym problem i sam muszę pilnować swoich zamówień. W przypadku Wowa 3 dni po premierze wreszcie poszedłem w ciemno i usłyszałem, „że mieliście za dużo zamówień i się nie wyrabiacie”, ale teraz? Właśnie zauważyłem, że moje zamówienie z SR2ES mogę odebrać. Szkoda, że mail mi nie przyszedł, bo nawet nie wiem, kiedy mogłem to odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące nie tyle sklepu ile dożywotniej gwarncji??? Kolega zjechał mi płyty z Mass Effecta i chciałbym je wymienić. Ale jak to działa? Mam odesłać do CDProjectu zepsute nośniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:00, natanadler napisał:

hmmm
Mam pytanko. Dlaczego nie dochodzą do mnie maile z informacją o możliwości odbioru zamówienia
w waszym sklepie w centrum??

Od premiery Wow-a cały czas mam z tym problem i sam muszę pilnować swoich zamówień. W
przypadku Wowa 3 dni po premierze wreszcie poszedłem w ciemno i usłyszałem, „że
mieliście za dużo zamówień i się nie wyrabiacie”, ale teraz? Właśnie zauważyłem,
że moje zamówienie z SR2ES mogę odebrać. Szkoda, że mail mi nie przyszedł, bo nawet nie
wiem, kiedy mogłem to odebrać.


W zeszłym roku tylko w przypadku WotLK zdarzyło się opóźnienie w w poinformowaniu o odbiorze zamówienia.
Obejrzałam Twoje zamówienia z odbiorem osobistym i wszystkie mają w statusie wysłanie takiego maila zaraz po dostawie zamówienia do punktu odbioru.

Co odbiorów osobistych w tym roku, to zmieniamy system - oznacza to m.in., że to sklep w metrze skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo, aby poinformować o odbiorze zamówienia.
Saints Row 2 dostali w piątek po 15:00, ty napisałeś ten post o 16:00 - widocznie nie zdążyli od razu po dostawie skontaktować się ze wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:42, peryfraz napisał:

Ostatni raz patrzyłem dostępność mirror''s edge w piątek tydzień temu. Napisane było
1-7 dni, dzisiaj nadal pisze to samo, lecz gre zamówiłem. Moge się spodziewać dostawy
w najblizszych dniach?


Jeśli produkt ma status 1-7 dni, to oznacza, że można składać na niego zamówienia, a my zamawiamy dostawę pod zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:49, brodnica napisał:

> > Mam pytanie dotyczące najnowszego Prince of Persia.W jednym sklepie z grami
zobaczyłem
>
> > Księcia Persji w polskiej wersji językowej.Byłem zdziwiony,ponieważ zapowiadacie

> wydanie
> > go dopiero w grudniu 2009.Czy ta edycja w tamtym sklepie czymś się różni od
zapowiedzianej
>
> > na waszej stronie?
> Najnowszy Prince of Persia na PC już się ukazał w polskiej wersji językowej:
> http://www.gram.pl/sk4_9gzfHO4_Prince_of_Persia.html

Dobrze,ale na tej stronie pisze,że dopiero będzie:
http://www.gram.pl/gra_8QjfGO0_Prince_of_Persia.html
Proszę mi to wyjaśnić.


Czeski błąd :-) Zamiast styczeń "wkliknął" się grudzień, już poprawiłam i dzięki za czujne oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:
Pierwsze o odbiór osobisty zamówień, według informacji na stronie sklepu: "Możliwość składania zamówień z odbiorem osobistym zostanie udostępniona ponownie w dniu 1 lutego." Jakby nie patrzeć jest już luty, a mi przy składaniu zamówienia taka możliwość się nie pojawiła:/ Wiadomo kiedy taka opcja się pojawi?
Drugie pytanie dotyczy mojego zamówienia złożonego jeszcze w październiku (tak wiem powtarzam się;)). Są jakieś nowe informację o dostawie książek o Drizzcie? Czy już wycofujecie się z ich sprzedaży, bo widzę, że zamiast dostępność za 1-7 dni jest dostępność: brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 02.02.2009 o 14:44, akne napisał:

Saints Row 2 dostali w piątek po 15:00, ty napisałeś ten post o 16:00 - widocznie nie
zdążyli od razu po dostawie skontaktować się ze wszystkimi.

Rozumiem:) ale nadal maila nie dostałem. A wszelakie inne dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować