Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

WPLN mogą zostać użyte do obniżenia cen gier których dystrybutorem jest CD Projekt. Swego czasu było też kilka produktów (plakaty itp.) które mogły być opłacone w całości wirtualnymi pieniędzmi ale w chwili obecnej chyba ich już nie ma (choć może się kiedyś jeszcze pojawią).
Najlepiej zajrzyj tutaj i dowiedz się więcej o promocji związanej z wPLN:
http://www.gram.pl/news_8g3eHOq8_wPLNomania_super_oferta_(reklama).html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chcę skorzystać z promocji EA Classic 1 gra
+ 1 za 1 grosz. Wybrałem gry Crysis i Medal of Honor i obie dodałem do koszyka, jednak cena w w koszyku którą zapłacę to 86zł a nie 44,91. Czy coś jest nie tak ? Dlaczego cena za 1 gre się nie zmienia na 1 grosz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 15:32, peter000 napisał:

Ostatnio zainteresowała mnie gra Nascar 09. Niestety nie znalazłem jej w waszym sklepie.
Będziecie ją w ogóle sprzedawać?

Jeśli będzie w ofercie wydawnicznej polskich wydawców, w tym przypadku EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 09:12, sevrond napisał:

Witam! Chcę skorzystać z promocji EA Classic 1 gra
+ 1 za 1 grosz. Wybrałem gry Crysis i Medal of Honor i obie dodałem do koszyka, jednak
cena w w koszyku którą zapłacę to 86zł a nie 44,91. Czy coś jest nie tak ? Dlaczego cena
za 1 gre się nie zmienia na 1 grosz ?

DOK już Ci odpisał. Wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam problem, otóż skorzystałem z oferty EA i za gry chciałem zapłacić przez internet z iPKO. Lecz wystąpił jakiś błąd i nie wysłało pieniędzy. Chciałem jeszcze raz wysłac pieniądze, lecz w koszyku nie było już tych gier, a na maila przyszło mi potwierdzenie zakupu. Mój nr zakupu to ER02000953. Czy jest ono ważne i jak mogę wysłać jeszcze raz pieniądze?? Wielkie dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy ma Pani jakieś informacje odnośnie nowego Silent Hilla na PS3? Nie ma go nie tylko u Was, nie ma go w żadnym sklepie (no, niektóre sklepy mają wersję amerykańską, ale to szczegół). Premiera miała być wczoraj, niektóre sklepy piszą że dzisiaj (27-ego), wszystko jedno, bo i tak wszędzie jest "dostawa w ciągu..." (np.3-5 dni). Ale znalazłem też niepokojącą informację, że będzie w sprzedaży dopiero od 13 marca (ałć!).
Czy nasz "kochany" polski dystrybutor dał znać co się dzieje, dlaczego znowu jest jakiś delay i kiedy gra faktycznie będzie dostępna? Piszę "kochany", bo wszystko wskazuje na to, że to znowu CDP coś zawalił - gra w wersji europejskiej jest już oficjalnie dostępna (chociażby w angielskim amazonie), więc tym razem chyba ciężko będzie zwalić na "przyczyny niezależne od dystrybutora";)

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuję za wszelkie info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:55, Iwanatsu napisał:

Czy ma Pani jakieś informacje odnośnie nowego Silent Hilla na PS3?

Dostępność 1-7 dni oznacza u nas, że dany produkt sprowadzamy na zamówienie - musisz złożyć zamówienie na niego. Z tego, co wiem, to dystrybutor ją posiada na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zastrzeżenia co do informacji na temat Dragon Age: Origins w planie wydawniczym.A konkretnie do po danej tam kategorii wiekowej od 12 lat http://www.gram.pl/prod_8A3hHu6_Dragon_Age_Origins.html
Ponieważ aby ze strony producenta gry dostać się na stronę http://dragonage.bioware.com/ trzeba podać datę swoich urodzin,a żeby wejść
musimy mieć 18 lat http://dragonage.bioware.com/agegate.html?ref=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem, a mianowicie zarejestrowałem niechcący grę która nie należy do mnie, ta gra to SWAT4
być może zgłaszam się do niewłaściwej osoby ale jak się mylę to proszę mnie poprawić, chciałbym odwrócić proces rejestracji gry i jeśli trzeba to odjęcie wirtualnych pieniędzy.

Pozdro. Adam
Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam o wielka Akne ;) Mam takie pytanie. Otóż na stronie gram.pl jest napisane w planie wydawniczym, że 12 marca 2009 będzie premiera gry na Nintendo DS Chrono Trigger, dystrybucja Cenega. Czy w dniu premiery będzie można normalnie zamówić tą grę w sklepie gramu, czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam "Asterixa na olimpiadzie" zawiesza mi się komp gdy próbuję grać.Gra zainstalowała się poprawnie, legalna,kupiona w sklepie.Mam Intel pentium 2.4GHz.1GB RAM,grafika 64MB Radeon 9200.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:19, krzysztofmaz napisał:

Mam "Asterixa na olimpiadzie" zawiesza mi się komp gdy próbuję grać.Gra zainstalowała
się poprawnie, legalna,kupiona w sklepie.Mam Intel pentium 2.4GHz.1GB RAM,grafika 64MB
Radeon 9200.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.


Sprawdź, czy ten problem i rozwiązanie nie jest opisany tutaj: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1461
Jeśli nie jest, to zgłoś problem do pomocy technicznej wydawcy gry - namiary znajdziesz na pudełku i/lub w instrukcji do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować