Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam. Kiedy będziecie mogli wznowić możliwość odbioru osobistego? A jeśli nie jest to w najbliższym czasie możliwe to które ceny są tymi ze sklepu w metrze (te po odliczeniu WPLnów, te normalne jak w innych sklepach, czy te co widnieją na stronie sklepu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:05, zakrokrzy napisał:

Witam. Kiedy będziecie mogli wznowić możliwość odbioru osobistego? A jeśli nie jest to
w najbliższym czasie możliwe to które ceny są tymi ze sklepu w metrze (te po odliczeniu
WPLnów, te normalne jak w innych sklepach, czy te co widnieją na stronie sklepu)?


Ceny w sklepie metra ( o ile się mylę ) są takimi, jak w sklepie gram.pl z użyciem maksymalnej ilości wPLN.
Jeszce z miesiąc temu tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wybrania, którego dnia zamówiona gra zostanie doręczona? Np. korzystając z poczty Polskiej i zamawiając gry Just Cause oraz Tomb Raider: Legenda dzisiaj (tj. wtorek) chciałbym je otrzymać nie wcześniej niż pojutrze (tj. wczwartek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 16:11, Piterixos napisał:

Czy jest możliwość wybrania, którego dnia zamówiona gra zostanie doręczona? Np. korzystając
z poczty Polskiej i zamawiając gry Just Cause oraz Tomb Raider: Legenda dzisiaj (tj.
wtorek) chciałbym je otrzymać nie wcześniej niż pojutrze (tj. wczwartek)

Obecnie nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedyś w ofercie gram.pl można było dostać grę disciples 2 powrót galleana, była to gra z serii ekstra klasyka. Jest jakaś możliwość jej kupna bądź zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamówić 2 gry
Gothic 3: ZM - 67,90
CS: Anthology - 44,90
Mam 84zl wPLN

I próbuje zamówić tak aby cześć kosztu pokryły wPLN a reszte zapłace przy przesyłce , jednak pokazuje mi sie tak jak bym mial przy przesyłce płacić całą kwotę czyli 130zł ... Stosowałem się wedlug poradnik , lecz nadal problem ten sam nie chce odj##ac kichy , więc wytlumaczysz mi drogi konsulu co mam zrobić?
[code]
Podsumowanie zamówienia:

112,80 zł

Łączna wartość produktów w koszyku:

17,90 zł

Przesyłka kurierska DPD:

130,70 zł

Razem (ostateczna kwota do zapłaty):[/code]

To jest przy akceptacji ... Więc OCB? :/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:46, H3mp napisał:

Chciałbym zamówić 2 gry
Gothic 3: ZM - 67,90
CS: Anthology - 44,90
Mam 84zl wPLN

I próbuje zamówić tak aby cześć kosztu pokryły wPLN a reszte zapłace przy przesyłce ,
jednak pokazuje mi sie tak jak bym mial przy przesyłce płacić całą kwotę czyli 130zł
... Stosowałem się wedlug poradnik , lecz nadal problem ten sam nie chce odj##ac kichy
, więc wytlumaczysz mi drogi konsulu co mam zrobić?


W przypadku tych produktów nie możesz wykorzystać wPLN.

Jeśli można wykorzystać wPLN, to informacja taka znajduje się na karcie produktu, np. tutaj:
http://www.gram.pl/sk3_9gfeH,2_Kompania_Braci_Chwala_Bohaterom.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 19:12, Mroku1 napisał:

Witam, kiedyś w ofercie gram.pl można było dostać grę disciples 2 powrót galleana, była
to gra z serii ekstra klasyka. Jest jakaś możliwość jej kupna bądź zamówienia?


Nakład wyczerpany u wydawcy i nie przewiduję, że będzie wznowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chaiałbym się dowiedzieć do kiedy trwa ta wspaniała pormocja EA. Chodzi mi dokładniej o tę w której kupuje jedną grę za minium 40zł a drugą "dostaje" za grosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak to jest z czasem dostawy. Wprawdzie pisze że pocztą polską paczka dochodzi do trzech dni po jej wysyłaniu i, ale...mój kolega mówił że raz na paczkę czekał DWA TYGODNIE co nie będę ukrywał mnie zaniepokoiło. No bo jak to? Zamawiam grę z nadzieją że przed weekendem sobie w nią zagram a tu nic?! I o to pytanie podstawowe: Ile wynosi realny czas dostawy przesyłki? Bo z tego co powiedział qumpel wynika że o 3 dniach można zapomnieć( chociaż ja swoją pierwszą przesyłkę dostałem na drugi dzień).

PS.Nie chodzi o to że mam do sklepu Gram.pl jakiekolwiek pretensje, tylko chcę wiedzieć ile trzeba czekać w praktyce.

PS2.Dlaczego wpln-ami można pokryć tylko taką niewielką część kosztu przesyłki? Parę zł przy sporym koście przesyłki nie jest już żadną oszczędnością, a stratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 14:28, Piterixos napisał:

Zastanawia mnie jak to jest z czasem dostawy. Wprawdzie pisze że pocztą polską paczka
dochodzi do trzech dni po jej wysyłaniu i, ale...mój kolega mówił że raz na paczkę czekał
DWA TYGODNIE co nie będę ukrywał mnie zaniepokoiło. No bo jak to? Zamawiam grę
z nadzieją że przed weekendem sobie w nią zagram a tu nic?! I o to pytanie podstawowe:
Ile wynosi realny czas dostawy przesyłki? Bo z tego co powiedział qumpel wynika że o
3 dniach można zapomnieć( chociaż ja swoją pierwszą przesyłkę dostałem na drugi dzień).

Zamawiając paczke przez kuriera czekasz nawet jeden dzieńs, płacisz to 3 czy 4zł więcej, ale szybkość dostawy jest gwarantowana do 3 dni

Dnia 13.03.2009 o 14:28, Piterixos napisał:

PS.Nie chodzi o to że mam do sklepu Gram.pl jakiekolwiek pretensje, tylko chcę wiedzieć
ile trzeba czekać w praktyce.

Dnia 13.03.2009 o 14:28, Piterixos napisał:

PS2.Dlaczego wpln-ami można pokryć tylko taką niewielką część kosztu przesyłki? Parę
zł przy sporym koście przesyłki nie jest już żadną oszczędnością, a stratą.

Bo tak to by CDP nie zarobił ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 14:38, peryfraz napisał:

Zamawiając paczke przez kuriera czekasz nawet jeden dzieńs, płacisz to 3 czy 4zł więcej,
ale szybkość dostawy jest gwarantowana do 3 dni


No ale w informacjach o dostawie pisze że przez kuriera paczka dochodzi na drugi dzień, a przez pocztę polską do 3 dni po wysłaniu paczki. To chyba powinno być zmienione i pisać że przez kuriera paczka dochodzi do 3 dni, a przez pocztę polską do...Sam właściwie już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 15:23, peryfraz napisał:

Takie życie ;P. Ja zawsze wybieram kuriera, najdłuzejsz czekałem 48h... ;)


Choć z postów wyżej może wynikać że bronie poczty polskiej to od dzisiaj również będę wybierał tylko kuriera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 14:10, peryfraz napisał:

Ja chaiałbym się dowiedzieć do kiedy trwa ta wspaniała pormocja EA. Chodzi mi dokładniej
o tę w której kupuje jedną grę za minium 40zł a drugą "dostaje" za grosz...

Promocja trwała do 8 marca 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 15:27, Piterixos napisał:

> Takie życie ;P. Ja zawsze wybieram kuriera, najdłuzejsz czekałem 48h... ;)

Choć z postów wyżej może wynikać że bronie poczty polskiej to od dzisiaj również będę
wybierał tylko kuriera :-)


Koledzy już ci odpisali na pytanie o realny czas dostawy paczki priorytetowej pocztą.
A to informacja ze strony Poczty Polskiej:
Standardem jakościowym dla paczki pocztowej priorytetowej jest jej przebieg w terminie D+1. Paczka pocztowa priorytetowa będzie dostarczona następnego dnia roboczego po dniu nadania, jeśli zostanie nadana do godz. 15:00. Paczka pocztowa nadana jako priorytetowa po godz. 15:00 traktowana będzie jako nadana w dniu następnym (podany termin doręczenia nie jest terminem gwarantowanym tylko deklarowanym).
http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?U=DlaCiebie&DC=PaczkiKraj

Zwróć uwagę na słowo "deklarowanym" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować