Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam dwa pytania, mianowicie. Kiedy będzie dostępny produkt Call of Duty 4: Modern Warfare Game of the Year Edition na PC ?? Oraz czy będzie reedycja Call of Duty 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zagladawszy na swoje konto, postanowilem jednak je odwiedzic. Jakiez bylo mojze zdziwienie jak okazalo sie, ze ZADNA z moich obecnie posiadanych u Panstwa gier nie jest juz objeta ''Dozywotnia gwarancja''. Czy moglbym sie dowiedziec czemu tak jest ?

Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 08:33, Piotrek_K napisał:

Dawno nie zagladawszy na swoje konto, postanowilem jednak je odwiedzic. Jakiez bylo mojze
zdziwienie jak okazalo sie, ze ZADNA z moich obecnie posiadanych u Panstwa gier nie jest
juz objeta ''Dozywotnia gwarancja''. Czy moglbym sie dowiedziec czemu tak jest
?

Z gory dziekuje za odpowiedz

''Dozywotnia gwarancja'' to jest tylko gra słów. CDP chodziło o dożywotni czas życia produktu (czyli gry), a nam się wydawało, że chodzi o nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 14:55, Piotrek_K napisał:

TOCA Race Driver 3 w wersji w ktorej mam ja zarejestrowana jest CALY czas dostepna w
sklepie gram.pl. Produkt wiec ''nie skonczyl zywota'' jeszcze...

Fakt u mnie też brak gwarancji przy wszystkich grach. Czyli albo baza im padła, albo CDP zrezygnował z akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ...Prawdopodobnie w czerwcu bedzie premiera gry Prototype cz planowane jest je sprzedawanie na sklep.gram.pl? Jeśli tak to jaka jest planowana data puszczenia Pre-orderów ? Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy jest szansa, że egzemplarze pakietu gry Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir + dodatek Wrota Zachodu trafią wcześniej do waszych magazynów i czy będzie szansa, że wtedy wysłalibyście pre-ordery wześniej niż 30 kwietnia, bo jak wiadomo 1 maj to jest święto i poczta nie pracuje tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!
Mam problem.
Zamowilem kilka gierek lecz chyba jedna jest wadliwa a w ty problem:
Otoz nie moge zainstalowac podczas instalacji wyskakuje blad a na plytce znajduje sie bardzo dziwny element.
tak jakby rysa pod warstwa.
P.S.
Co sie stalo z dozywotnią gwarancja???
otoz moje wszystkie produkty jej nie posiadaja a posiadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 20:35, Thalanthas napisał:

> Co sie stalo z dozywotnią gwarancja???
> otoz moje wszystkie produkty jej nie posiadaja a posiadaly

Odpowiedź masz post wyżej a tu link do powodu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=531&pid=108

Wiesz troche nie zrozumialem twej odpowiedzi wiec ja wypowiem sie szczegolowo o tym probleme wiec:
zamowilem 4 gry na stronie gram.pl i jedna byla dodatkowa:painkiller overdose i gdy dzis instalowalem wyskoczyl blad podczas instalacji o pewnym bledzie. na ktorym moznna bylo kliknac nastepujaca:
anuluj,ponow probe,ignoruj i zeby sprawdzic czy gra bedzie dzialac nacisnelem ignoruj i dziala lecz niepokoi mnie rysa na grze ktora jest pod warstwą.(i to raczej od tego blad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinieneś z problemem technicznym przejść do podforum technicznego i tam założyć osobny temat o twoim problemie. Po drugie moja wypowiedź była na twoje pytanie zawarte w PS- ie którą zacytowałem nad swoją. Po trzecie teraz nawet jeśli chciałbyś wymienić ten nośnik na nowy to już tego nie możesz bo dożywotnia gwarancja nie działa. Po czwarte dobrze by było podać treść komunikatu bo po samych przyciskach przy niej nie dojdzie się o co chodzi. Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości co do nie zrozumienia przez ciebie mojego poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:17, Thalanthas napisał:

Po pierwsze powinieneś z problemem technicznym przejść do podforum technicznego i tam
założyć osobny temat o twoim problemie. Po drugie moja wypowiedź była na twoje pytanie
zawarte w PS- ie którą zacytowałem nad swoją. Po trzecie teraz nawet jeśli chciałbyś
wymienić ten nośnik na nowy to już tego nie możesz bo dożywotnia gwarancja nie działa.
Po czwarte dobrze by było podać treść komunikatu bo po samych przyciskach przy niej nie
dojdzie się o co chodzi. Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości co do nie zrozumienia
przez ciebie mojego poprzedniego posta.

Luzik po prostu trafilem na wadliwy towar jakos sie z tym pogodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 16:06, Revenant napisał:

Gdzie się podziało moje 495 wPLNów zbieranych od lat?

Spokojnie, nie zginęły :) Trwają "przenosiny" kont z wpln w inne miejsce. Dziś/jutro więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2009 o 22:21, DesMonD__PL napisał:

Luzik po prostu trafilem na wadliwy towar jakos sie z tym pogodze


U sprzedawcy możesz złożyć reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 22:04, Thalanthas napisał:

Witam.
Czy jest szansa, że egzemplarze pakietu gry Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir + dodatek
Wrota Zachodu trafią wcześniej do waszych magazynów i czy będzie szansa, że wtedy wysłalibyście
pre-ordery wześniej niż 30 kwietnia, bo jak wiadomo 1 maj to jest święto i poczta nie
pracuje tego dnia.


Dostawę dziś rano dostaliśmy. Zamówienia są pakowane, powinny dziś wyjechać wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:20, Bartex69 napisał:

Witam ...Prawdopodobnie w czerwcu bedzie premiera gry Prototype cz planowane jest je
sprzedawanie na sklep.gram.pl? Jeśli tak to jaka jest planowana data puszczenia Pre-orderów
? Dziękuje i pozdrawiam.


Pre-order trwa od zeszłego tygodnia: http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=9w3e4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 16:27, akne napisał:

Dostawę dziś rano dostaliśmy. Zamówienia są pakowane, powinny dziś wyjechać wszystkie.



Muszę przyznać że zaskoczyła mnie tak szybka dostawa. Wczoraj wysyłka a dziś mam już grę na biurku. :-) Macie u mnie dużego +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować