Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jeżeli przelewu trzeba dokonać po 20 czerwca do udostępnisz mi, żebym mógł przelać około 18-20 czerwca, ponieważ potem wyjeżdzam i nie bede miał mozliwosci(chodzi mi o EK ME)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko jak dobrze zaadresować paczkę(chodzi o zamówienie gram.pl) na wieś żeby kurier się połapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ciągu najbliższych 10 dni uzupełnicie brak Jade Empire z extra klasyki, czy też może to wydanie zniknęło na dłużej (lub na stałe) z waszej oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 19:53, akne napisał:

napisz do mnie na anna kropka stanulewicz małpa gram kropka pl. załatwię to jutro.


Dzięki. :) Ale mogłabyś kopnąć kogoś w tyłek, aby to zautomatyzował trochę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 21:21, Łeber napisał:

Gra Metal Gear Solid 4 na konsole PlayStation 3, będzie wysyłana jutro czy może w czwartek?

Czekamy na dostawę do magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 18:12, Kerigun napisał:

Czy będą jeszcze edycje kolekcjonerskie gry 9 kompania ?? Bo już zabrakło na gram.pl

Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:00, Karharot napisał:

Czy w ciągu najbliższych 10 dni uzupełnicie brak Jade Empire z extra klasyki, czy też
może to wydanie zniknęło na dłużej (lub na stałe) z waszej oferty?

Dodaj go do listy życzeń, a otrzymasz powiadomienie o dostępności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:42, skaybay napisał:

Czy razem z Sol i Coni-z wykupiłyście cały nakład pre orderu So Blonde, czy tylko ja
nie potrafię go znaleźć ? ;P

Wprowadzimy go do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa egzemplarze JE już są w moim zamówieniu razem z Mass Effect. Chodzi mi o to czy JE pojawi się u was na stanie zanim nastąpi wysyłka pre-orderu ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam i zawitam zapytaniem :

na stronie poczty polskiej jest informacja że od 4tego pocztex nie obsługuje przesyłek krajowych.
czy CDP korzysta z usług pocztexu, czy paczka "poszła tradycyjnie" ?
i jaka jest szansa ze prepaid co go zamówiłem w zeszłym tygodniu utknął gdzieś po drodze ?

maila potwierdzającego wysłanie dostałem w czwartek, czyli paczka w drodze w piątek, weekend wiadomo, poniedziałek, wtorek, kurze a tu juz środa bije i dalej nic :)
normalnie to w poniedziałek już by przywieźli(no moze max we wtorek) ;)

soleila poradziła mi ten wontek :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37990&u=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 12:27, HoZar napisał:

witam i zawitam zapytaniem :

na stronie poczty polskiej jest informacja że od 4tego pocztex nie obsługuje przesyłek
krajowych.
czy CDP korzysta z usług pocztexu, czy paczka "poszła tradycyjnie" ?
i jaka jest szansa ze prepaid co go zamówiłem w zeszłym tygodniu utknął gdzieś po drodze
?

maila potwierdzającego wysłanie dostałem w czwartek, czyli paczka w drodze w piątek,
weekend wiadomo, poniedziałek, wtorek, kurze a tu juz środa bije i dalej nic :)
normalnie to w poniedziałek już by przywieźli(no moze max we wtorek) ;)
ODPOWIEDZ
soleila poradziła mi ten wontek :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37990&u=4


Przyłączam się do pytania bo zamówiłem GH3 w najgorszym możliwym momencie ...
Paczka została wysłana w piątek przed strajkiem a dopiero w niedziele dali znać o strajku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 12:27, HoZar napisał:

na stronie poczty polskiej jest informacja że od 4tego pocztex nie obsługuje przesyłek
krajowych.
czy CDP korzysta z usług pocztexu, czy paczka "poszła tradycyjnie" ?
i jaka jest szansa ze prepaid co go zamówiłem w zeszłym tygodniu utknął gdzieś po drodze
?


Na pewno, CDP, czy raczej gram.pl nie korzysta z usług pocztexu, bo jeśli się jakąs przesyłkę rano wyśle pocztex''em, to przychodzi juz tego samego dnia. Więc na 100% paczka poszła tradycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem grę i zarejestrowałem ją tutaj na stronie. Mam łącznie 45 wirtualnych złotych i nie wiem jak je wydać. Chciałbym kupić grę Call Of Duty 4 Modern Warfare ale nie wiem jak wydać wirtualne pieniądze i jak je przelac na konto sprzedawcy. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 10:38, akne napisał:

> Czy będą jeszcze edycje kolekcjonerskie gry 9 kompania ?? Bo już zabrakło na gram.pl

Niestety nie.


Mało sztuk było. Szkoda. A towar dobry i rozchodzi się jak świeże bułeczki. No nic trzeba będzie iść do konkurencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy data premiery gry Race Driver: GRID jest pewna i nie ulegnie żadnym przesunięciom? Pytam, bo to już niedługo (jeszcze 9 dni), a o grze dosyć cicho jest (w sensie że żadne newsy na ten temat się nie pojawiają). A taka cisza bardzo często oznacza właśnie przesunięcie daty premiery... Bo nie chcę, żeby moje zamówienie (Race Driver + Mass Effect) przyszło później, niż się tego spodziewam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować