Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2008 o 20:51, Baluk25 napisał:

BTW: Te linki nie działają, nawet jak całe kopiuję i wklejam do wyszukiwarki ;/


W tym miejscu gdzie kończy się podkreślenie linka na skutek błędu została umieszczona spacja (zdarza się to przy dłuższych ciągach znaków, jest to niewygodne zwłaszcza w wypadku linków), jak skopiujesz link to musisz tą spację ręcznie usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:09, CHAOSLORD2 napisał:

Będą w tym miesiącu rozsyłane "bony promocyjne" ?

W tym na pewno nie, w lipcu też nie sądzę, bo trwają wyprzedaże, więc i tak jesteście do przodu parę złotych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:23, Kolumb22 napisał:

Ile średnio dni muszę czekać aż gra pojawi się w sklepie? Chodzi mi tu o dostępność gry
(GRID), kiedy się no wyprzedała :)

To zależy, czy gra jest dostępna "od ręki" u dystrybutora. Mogę to sprawdzić dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To zależy, czy gra jest dostępna "od ręki" u dystrybutora. Mogę to sprawdzić dopiero
>w poniedziałek.
Jak byś mogła to dzięki :) Mnie się nie śpieszy z kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj akne

Kiedy będzie w sklepie gram.pl w sprzedaży gra Medal of Honor: Airborne (nowe wydanie) z serii EA Classics za niecałe 50 zł?

Aha akne, życzę fajnych i długich wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy CD-Projekt podjął już jakieś kroki w sprawie umowy z Blizzardem dotyczącej Diablo 3?

Przepraszam jeżeli pytam złej osoby, ale nikogo lepszego nie mogłem znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym spytac, co ile pojawiają sie w sklepie produkty/gry, chodzi mi o to że np.:
w sklepie pojawiła sie gra i wszyscy ją wykupili, no i teraz kiedy będą kolejne egzemplarze owej gry aby można było ją zamówic??

Ile czasu to trwa od wykupienia produktu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy "Antologia Blizzard" i "Diablo II Złota Edycja" trafią w końcu z Platynowej Kolekcji do tańszej serii jak np. TopSeller albo Extra Klasyka Hit czy raczej jest to mało prawdopodobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 10:46, Pawell0 PL napisał:

Czy jeśli gra jest wydana w jakiejś serii np. extra klasyka gold to sklep sprzedający
dane gry może zmienić cenę tj. z 26.99 na 29.99 zł ?

O! Też o to chciałem się zapytać. A jeśli zminiają, np. o 5 zł drożej to czy jest to karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:15, Pershing92 napisał:

Witam,
czy CD-Projekt podjął już jakieś kroki w sprawie umowy z Blizzardem dotyczącej Diablo
3?

Przepraszam jeżeli pytam złej osoby, ale nikogo lepszego nie mogłem znaleźć.

Dopiero co ujawniono, że będzie D3 :-) O kwestie umów licencyjnych mógłbyś zapytać się konsula CDP:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&u=1
ale jestem pewna, że jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 13:17, Aragloin napisał:

> Czy jeśli gra jest wydana w jakiejś serii np. extra klasyka gold to sklep sprzedający

> dane gry może zmienić cenę tj. z 26.99 na 29.99 zł ?
O! Też o to chciałem się zapytać. A jeśli zminiają, np. o 5 zł drożej to czy jest to
karalne?

To nie jest karalne :-)
Jest coś takiego jak "sugerowana cena detaliczna" (vel suggested retail price = SRP), czyli w przypadku eXtra Klasyki Gold 26,99 zł. Sklep sprzedaje po tej cenie albo po niższej. Sprzedawanie po wyższej cenie działa na jego niekorzyść, bo "światły" klient jest zorientowany co do SRP.
Jest wolny rynek, sklep może ten towar sprzedawać za 39,90 zł - jeśli znajdzie nabywców ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:13, Kraju92 napisał:

Czy "Antologia Blizzard" i "Diablo II Złota Edycja" trafią w końcu z Platynowej Kolekcji
do tańszej serii jak np. TopSeller albo Extra Klasyka Hit czy raczej jest to mało prawdopodobne?

Zapytaj Grześka Ziółkowskiego z CD Projekt:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&u=112
Ja jestem konsulem sklepu gram.pl - my nie wydajemy gier, tylko je sprzedajemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować