Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam
Ostatnio kupiłem grę Heroes of might & magic V: Dzikie hordy oraz KW: Neverwinter nights. Najpierw zarejestrowałem drugą grę i dodało mi 30 wpln później pierwszą jednak zdziwiłem się bo pisze że dodano 0wpln!
Napisałem do BOK''u ale Pan/Pani odpisała mi iżoznacza to że numer z karty został już zarejestrowany przez kogoś innego.....tylko że ja kupiłem tą grę U WAS W SKLEPIE! (Nie w dziale używki) Nie wiem o co chodzi czy może mi ktoś wytłumaczyć? Czy oznacza to że nie sprzedajecie nowych gier tylko używki?!
Czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga nam akne - wiadomo może coś o pre-orderach nowego Prince Of Persia, który ma mieć premierę w grudniu?
Póki co to tylko zamówić można tylko z zagranicy... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:36, akne napisał:

> .........



Pytanie.

W niedzielę 9 listopada złożyłem zamówienie na 2 egzemplarze gry Test Drive Unlimited z Platynowej Kolekcji. Zamówienie potwierdziłem.

Produkt swoją premierę miał dzisiaj a moje zamowienie ma status: niewysłane (gotowe do wysyłki, czeka, aż produkty będą dostępne) <---------- coś w tym stylu

Bardzo się zdenerwowałem bo miałem nadzieję, że wyślecie dzień przed premierą i dzisiaj a przynajmniej na ten weekend będę miał.

Zamówienie złozyłem z konta o nicku ImportantPreson.


Proszę nie kierować mnie do żadnego innego działu typu DOK itp bo chcę szybko usłyszeć odpowiedź na moje pytanie a skoro akne jesteś konsulem reprezentującym sklep gram.pl to mam nadzieję, że szybko wyjaśnisz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:20, braknicka napisał:

W niedzielę 9 listopada złożyłem zamówienie na 2 egzemplarze gry Test Drive Unlimited
z Platynowej Kolekcji. Zamówienie potwierdziłem.

Produkt swoją premierę miał dzisiaj a moje zamowienie ma status: niewysłane (gotowe do
wysyłki, czeka, aż produkty będą dostępne) <---------- coś w tym stylu


Z tego co pamiętam (a nie jestem już w biurze) dostawa NPK TDU ZE była dziś i to raczej popołudniu. Gdybyśmy dostali towar wczoraj, to paczka byłaby wysłana wczoraj.

Dnia 13.11.2008 o 19:20, braknicka napisał:

Bardzo się zdenerwowałem bo miałem nadzieję, że wyślecie dzień przed premierą i dzisiaj
a przynajmniej na ten weekend będę miał.

Dnia 13.11.2008 o 19:20, braknicka napisał:

Zamówienie złozyłem z konta o nicku ImportantPreson.


Zamówienie mogło być wysłane dziś - może już teraz widać je jako wysłane (ale to sprawdzę dopiero jutro w biurze). Tak jak napisałam dostawa była późno.

Dnia 13.11.2008 o 19:20, braknicka napisał:

Proszę nie kierować mnie do żadnego innego działu typu DOK itp bo chcę szybko usłyszeć
odpowiedź na moje pytanie a skoro akne jesteś konsulem reprezentującym sklep gram.pl
to mam nadzieję, że szybko wyjaśnisz o co chodzi.


Chodzi o to, że zwykle dostajemy towar przed premierą, ale zdarzają się przypadki opóźnienia w dostawie - nie z naszej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:28, akne napisał:

>>>...................



Rozumiem, ale status zamówienia nadal mówi mi, że paczka nie została wysłana.

Akne, jak byś tam pogoniła ludzi i by jutro wysłali mi to gdzieś przed południem to by były spore szanse żebym otrzymał paczuszke w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:19, Gol Galad napisał:

Droga nam akne - wiadomo może coś o pre-orderach nowego Prince Of Persia, który ma mieć
premierę w grudniu?
Póki co to tylko zamówić można tylko z zagranicy... : /

Pre-order możemy odpalić dopiero po oficjalnym potwierdzeniu przez wydawcę ceny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:07, Seccolo napisał:

Witam
Ostatnio kupiłem grę Heroes of might & magic V: Dzikie hordy oraz KW: Neverwinter nights.
Najpierw zarejestrowałem drugą grę i dodało mi 30 wpln później pierwszą jednak zdziwiłem
się bo pisze że dodano 0wpln!
Napisałem do BOK''u ale Pan/Pani odpisała mi iżoznacza to że numer z karty został już
zarejestrowany przez kogoś innego.....tylko że ja kupiłem tą grę U WAS W SKLEPIE! (Nie
w dziale używki) Nie wiem o co chodzi czy może mi ktoś wytłumaczyć? Czy oznacza to że
nie sprzedajecie nowych gier tylko używki?!


Nie sprzedajemy używanych gier.
W 99% przypadków, jeśli zgłasza się ktoś w takiej sprawie (że po rejestracji wPLN nie przybywa) oznacza to, że gra była rejestrowana wcześniej (jeśli nowa, to np. przez członka gospodarstwa domowego - np. brata - naprawdę, były takie przypadki).

Ale skoro mówisz, że kupiłeś u nas nówkę (na wPLNmanii pewnie), to sprawdzę jutro w biurze, czy jakiś błąd się nie wkradł do systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:07, FPS FPP TPP napisał:

wiem że już sie pytałem o to ale czy już coś wiecie kiedy będzie wysłana gra call of
duty 5

Dziś i/lub jutro. Dostawa była bardzo późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:12, piotraj napisał:

Czy WotLK został już wysłany? Maila jak nie było tak niema :(

Wczoraj niektóre spakowane i wysłane przesyłki nie miały statusu "wysłane", ale dziś już wszystko było widać w statusach zgodnie ze stanem faktycznym = wszystkie zamówienia pobraniowe i opłacone na czas zostały wczoraj wyekspediowane do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:43, akne napisał:

> Czy WotLK został już wysłany? Maila jak nie było tak niema :(
Wczoraj niektóre spakowane i wysłane przesyłki nie miały statusu "wysłane", ale dziś
już wszystko było widać w statusach zgodnie ze stanem faktycznym = wszystkie zamówienia
pobraniowe i opłacone na czas zostały wczoraj wyekspediowane do klientów.



czyli jest szansa ze mimo iz na stronie w statusie mam napisane ze nie wyslane przesylka mogla zostac wysłana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:19, spider88 napisał:

Mam zamówione dwie gry na dwóch osobnych zamówieniach . Dziś zobaczyłem , że obie gry
mają ten sam termin wydania . Da się jakoś te dwa zamówienia połączyć aby poszło jedną
paczką i nie ponosić dwa razy kosztów przesyłki ?


Aby połączyć zamówienia, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta - namiary:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Także w sprawie rozdzielania zamówienia kontaktujcie się z naszym DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 23:47, hallas napisał:

Jestem zainteresowany grą Guitar Hero World Tour na Wii. Przeglądając ofertę sklepu zastanawiałem
się którą wersję wybrać i powstało pytanie: czy poszczególne "instrumenty" (mikrofon,
gitara, perkusja) będą dostępne osobno w sklepie gram.pl czy tylko w zestawie z grą?


Dystrybutor nie ma w ofercie instrumentów "osobno" - są tylko zestawy z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:39, akne napisał:

> Witam
> Ostatnio kupiłem grę Heroes of might & magic V: Dzikie hordy oraz KW: Neverwinter
nights.
> Najpierw zarejestrowałem drugą grę i dodało mi 30 wpln później pierwszą jednak zdziwiłem

> się bo pisze że dodano 0wpln!
> Napisałem do BOK''u ale Pan/Pani odpisała mi iżoznacza to że numer z karty został
już
> zarejestrowany przez kogoś innego.....tylko że ja kupiłem tą grę U WAS W SKLEPIE!
(Nie
> w dziale używki) Nie wiem o co chodzi czy może mi ktoś wytłumaczyć? Czy oznacza
to że
> nie sprzedajecie nowych gier tylko używki?!

Nie sprzedajemy używanych gier.
W 99% przypadków, jeśli zgłasza się ktoś w takiej sprawie (że po rejestracji wPLN nie
przybywa) oznacza to, że gra była rejestrowana wcześniej (jeśli nowa, to np. przez członka
gospodarstwa domowego - np. brata - naprawdę, były takie przypadki).

Ale skoro mówisz, że kupiłeś u nas nówkę (na wPLNmanii pewnie), to sprawdzę jutro w biurze,
czy jakiś błąd się nie wkradł do systemu.


Dzięki za odp.
Nie nie ma szans od razu jak dostałem paczkę rozpakowałem i zarejestrowałem. Na e-maila wysłałem skan dowodu zakupu bo chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:30, braknicka napisał:

Rozumiem, ale status zamówienia nadal mówi mi, że paczka nie została wysłana.

Akne, jak byś tam pogoniła ludzi i by jutro wysłali mi to gdzieś przed południem to by
były spore szanse żebym otrzymał paczuszke w sobotę :)


Wszystkie paczki są odbierane popołudniu przez przedstawiciela Poczty Polskiej / firmy kurierskiej.
Przesyłki kurierskie nadawane przez nas nie są dostarczane na sobotę, a w przypadku przesyłki pocztowej są spore szanse, że otrzymasz paczkę w sobotę - to zależy od Poczty Polskiej (jeśli paczka jest do dużego miasta, to szanse duże).
Tak jak pisałam dostawę tej gry dostaliśmy późno niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pytanie odnośnie WoW: Wotlk
W podsumowaniu zamówienia widnieje:"Metoda dostawy: Przesyłka kurierska DPD (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki) - 17,90 zł". Dzisiaj jest owy następny dzień, jeżeli więc paczka nie zostanie dostarczona to chyba mogę się domagać zwrotu pieniędzy za kwotę dostarczenia prawda. W końcu DPD a i tym samym sklep gram.pl nie wywiązał się z umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym wyrazić się krytycznie o realizacji zamówienia na dodatek do World of Warcraft - Wrath of the Lich King. Uważam, iż podejście do klienta Państwa jak i firmy kurierskiej, z usług której korzystacie jest niepoważne. O co mi mianowicie chodzi? Zamówiłem wyżej wymieniony dodatek 25 stycznia 2008 r. o godz. 8:36 - to chyba był pierwszy dzień, kiedy można było składać zamówienia. Jak sprawa wygląda dalej? Już po premierze... przesyłki brak. Ż E N A D A. Pastwo powinni jakoś honorować osoby, które decydują się wcześniej na zakup w państwa firmie. Jak? Chociażby czasem dostawy. Serwery WOTLK ruszyły o północy z 12tego na 13tego listopada. Gra powinna być u osób zamawiających ją z wyprzedzeniem najdalej 12tego aby o północy mogły spokojnie wkroczyć do nowych krain. Niestety, dzięki Państwa nijakiej logistyce i marnemu dostawcy wielu osobom się to nie uda.
Żałuję, iż zamówiłem u Państwa wyżej wspomniany tytuł z takim wyprzedzeniem - żałuję, że Państwu zaufałem. Gdybym zamówił gdzie indziej to już 10 listopada mógłbym odebrać egzemplarz gry i czekać spokojnie. Coż, człowiek uczy się na błędach. Dla mnie błędem było zaufanie w markę tego sklepu, w Waszą rzetelność.
Na koniec proponuję zmienić dostawcę na bardziej godną zaufania firmę kurierską.

Z poważaniem,

Dreggo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 07:58, BarT_pl napisał:

Kto zgadnie co to za gra ;)



No "piękny" egzemplarz Ci się trafił. Prawdziwa perełka. To pewnie jakaś edycja limitowana wersji "standard" dodatku, o której nic nie wiadomo - im bardziej wygięte pudełko tym większy prestiż.

A teraz serio.
http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=NE843050J164

Pod tym linkiem możecie zobaczyć jak świetnie działa firma kurierska obsługująca gram.pl
Gra odebrana z sortowni o 11tej i przez cały dzień nie mogła dojechać. Co więcej, jak z tego wynika na noc nie wróciła na sortownie co powinno nastąpić. Kurier może sobie paczki do domu wziął??

Dziękuję za przesyłkę, jak dotrze to nie odbiorę jej. Zaopatrzyłem się już w grę gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować