Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 22:41, CBOOL22 napisał:

Czy grę NFS Undercover będzie wysyłany dzień przed premierą tj. 20.11 tak gra dotarła
do mnie 21.11

Czekamy na dostawę EA. Ma być podobno jutro - mam nadzieję, że wystarczająco wcześnie, aby udało się spakować paczki w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:21, Jacek Nowak napisał:

Witam. Czy gra Mount&Blade pojawi się jeszcze w ofercie sklepu a jeśli tak, to kiedy
mniej więcej można się jej spodziewać? Od premiery minęły dopiero dwa tygodnie a gra
juz ma status "niedostępny" - podobnie sprawa wyglada w innych sklepach. Czy to jakieś
kłopoty z dostawami czy po prostu nakład się wyczerpał? Pozdrawiam.


Do tej pory były dwie dostawy, druga właśnie się sprzedała. Kolejna powinna dotrzeć next week.
Dodaj ten produkt do swojej listy życzeń, a dostaniesz powiadomienie e-mailem, że jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:04, peryfraz napisał:

Ja mam zapytanie... Jak to będzie z Fallout 3... Uda mi sie na gramie zdobyć jeszcze
edycje kolekcjonerską gry czy raczej na to już moge nie liczyć????

Nie mieliśmy w ogóle EK Fallouta 3 i raczej nie będziemy mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 12:19, wantxbox napisał:

Zamówiłem egzemplarz gry Test Drive Unlimited Złota Edycja.

Według informacji zawartych na stronie waszego sklepu w skład tego wydania powinno wchodzić:
1xDVD, dodatkowo: 1xCD
Druga sprawa to wygląd okładki. W opisie przedmiotu widnieje okładka:


A teraz przejdźmy do rzeczy.
Dzisiaj otrzymałem towar i co zobaczyłem?

Okładka jest całkiem inna, a wydanie jest na 1 płycie DVD.
Nie ma rozdzielonego tak jak w opisie przedmiotu, że gra na DVD plus dodatek megapack
na 1CD.
Tutaj mam wszystko na 1 płycie.

Nie tego się spodziewałem.
Przyznam, że to wydanie kupiłem szczególnie ze względu na piękną okładkę (gre już mam
wiec moglem kupic sam dodatek e topsellerze).
Niestety po tej pięknej okładce z opisu nie ma śladu.
Prawdziwy wygląd tego wydania sfotografowałem i dodałem do tego posta.


Zdarza się, że okładka, jaką dostajemy od dystrybutora przed odpaleniem pre-ordera jest inna niż w finalnym produkcie. Taka jest specyfika branży, że okładka może się zmienić.

Jeśli chodzi o ilość nośników, to może się zdarzyć, że finalny produkt również będzie wydany na innych nośnikach (np. zamiast 5 CD uda się wydać grę na 1 DVD, albo zamiast 1 DVD + 1 CD będzie 1 DVD-9).

Dziękujemy Ci za zwrócenie uwagi, opis produktu został poprawiony i wstawiona aktualna okładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy w ofercie sklepu znajdzie się najnowszy Prince of Persia. Premiera coraz bliżej, a tu nawet pre-ordera nie ma (natomiast jest u konkurencji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym się dowiedzieć kiedy w sklepie gram.pl będzie dostępny Lord of the Rings Online: Mines of Moria.
Z tego co wiem w innych krajach w sklepach był już dostępny od 18.11.2008 tylko Polska musi być poszkodowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sprawę kupiłem u was klawe razer Lycosa i no głupia sprawa nie podbiliście mi gwarancji:) Co mam zrobić? bez niej nie zareklamuje sprzętu w razie awarii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zamówiłem u was Pure''a, paczka przyszłą dziś, jednak nie znalazłem w niej koszulki i smyczy. Możesz mi wyjaśnić co się stało z gadżetami, które powinny być w przesyłce? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:11, Lex napisał:

We wtorek zamówiłem u was Pure''a, paczka przyszłą dziś, jednak nie znalazłem w niej
koszulki i smyczy. Możesz mi wyjaśnić co się stało z gadżetami, które powinny być w przesyłce?
Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.


Zamówiłeś "zwykłą" edycję Pure, dostępną w WPLNmanii. Ona nie zawiera bonusa w postaci koszulki i smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 21:50, c0nflikt napisał:

Ma pytanie kiedy będzie dostępna gra Mount&Blade bo w chwili obecnej nie ma na stanie.

Niewielkie dostawy są regularnie, obecnie gra jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 21:04, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam taką sprawę kupiłem u was klawe razer Lycosa i no głupia sprawa nie podbiliście
mi gwarancji:) Co mam zrobić? bez niej nie zareklamuje sprzętu w razie awarii:)


W tym przypadku wystarczy dowód zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jednakże na wizualizacji dostępna jest koszulka i smycz (także w w wydaniu z wPLNomanii). Mogliście przynajmniej zamieścić informację, że to wydanie nie zawiera dodatków. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam do Ciebie kilka pytań:
1. Na kiedy planujecie wysyłkę Gothic 3 Złota Edycja? - jeszcze przed świętami?
2. Kiedy Medieval 2 Total War Złota Kolekcja będzie dostępny w Waszym sklepie?
3. Kiedy Company of Heroes Złota Edycja (platynowa kolekcja) będzie dostępna w Waszym sklepie?
Z góry dziękuję z odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w sklepie gram.pl grę Gothic 3, jednak zamiast niej w paczce była Juiced 2. Zadzwoniłem do pomocy i tam zalecono mi odesłać paczkę z informacją o problemie i dodatkowo wysłać mail (m. in. z numerem konta). No więc odesłałem paczkę i następnego dnia widzę, że w moim profilu pojawiło się nowe zamówienie na G3, bez użycia wPLN (oczywiście nie składane przeze mnie). Jednak kiedy dziś dostałem avizo, okazało się, że czeka na mnie przesyłka za pobraniem, ale także z zapłatą za G3 + przesyłkę.

Toteż moje pytanie - czy mam odbierać paczkę i zapłacić, a potem jeszcze raz wam wysłać nr konta, czy to może jakieś błąd ze strony gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy obowiązuje jeszcze zasada że za rejestrację w sklepie gram.pl dostaje się w prezencie 10wPLN? Bo zarejestrowałam się 2 dni temu i ich nie otrzymałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

A ja mam takie pytanie złożyłem zamówienie i teraz chciałbym się dowiedzieć czy w tygodniu dostanę maila z informacją o wpłacie?

nie wiem czy mam podać numer zamówienia czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie kosztów przesyłki ... konkretnie to chodzi o typ płatności przy odbiorze.

"Jeśli wybierzesz Pocztę Polską zapłacisz 13,90 zł"

OK, powiedzcie mi tylko czemu tak drogo ? Niby to tylko kilka złotych różnicy ale na tym właśnie polega cały myk. Konkurencja ( nie tylko sklepy zajmujące się sprzedażą gier przez internet ) identyczne paczki dostarcza życząc sobie zazwyczaj od 9 do 12 złotych ( przynajmniej ja tak zauważyłem ), czasem 15 zł ale to już dotyczy większych paczek. Jak to jest ? Ja rozumiem że PP też musi zarobić i wy także, pośrednictwo kosztuje etc etc ale to i tak mało konkurencyjna oferta. Będzie taniej ? I proszę mi nie mówić że mam zamawiać płacąc z góry bo to tylko 9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:23, akne napisał:

> Ma pytanie kiedy będzie dostępna gra Mount&Blade bo w chwili obecnej nie ma na stanie.

Niewielkie dostawy są regularnie, obecnie gra jest dostępna.


A wiadomo kiedy mniej więcej będzie następna? Ostatnia faktycznie była niedawano ale błyskawicznie się rozeszła. Gry potrzebuję na prezent i czasu mam coraz mniej ;). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować