Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2009 o 20:18, The_Only_Truth napisał:

Zarejestrowałem parę gierek na nowej stronie cd projektu i mam 99 i gdy chce z nich skorzystać
i kopic empire''a, pisze, że mam 22, tyle, ile przed rejestracją tych paru gierek. ocb.?


Ten problem został już usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 20:57, NecroVisioneR napisał:

Akne co sie dzieje z Ha.w.x''em u was?W sklepach już jest a u was nadal brak...?

Hmmm, a w którym sklepie nieinternetowym go widziałeś? Premiera PC jest przesunięta na 8 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 17:07, Bartex69 napisał:

Pani Aniu mam pytanie czy Prototype będzie zmniejszona cena (planowana). Chodzi o do
30 maja itp .

Wątpię, ale może być wyższa po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:58, Queven napisał:

Kiedy warhammer 2 i empire total war bedzie dostepny w sklepie ?

Jeśli chodzi Ci o cenę obowiązującą na wplnmanii, to nie wiem, czy będzie dostawa pod tę akcję.
Jeśli chcesz kupić w "normalnej" cenie, to dostawa powinna być najpóźniej next week. Dodaj te produkty do listy życzeń, a dostaniesz powiadomienie, kiedy będą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 10:38, Luk_Der_Ritter napisał:

Co się dzieje z Medal of Honor: 10th Anniversary? Zamówiłem w marcu, wysyłka miała być
na końcówkę kwietnia, potem przełożono na początek maja, a teraz jest końcówka maja.
Jest jakiś realny termin kiedy to zostanie wysłane?

Polska premiera ma być 21.05.2009 i taki jest planowany termin wysyłki. Chyba nie powinna zostać przesunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 12:53, NecroVisioneR napisał:

Akne czy to prawda że Hawx i nowy Riddick maja premiere w ten sam dzień?Czyli 8 maja
i mam pytanie kiedy zacznie sie wysyłanie tych gier??

Wysyłamy wtedy, kiedy mamy towar na magazynie, ale nie wcześniej niż dzień przed premierą, czasami (jeśli wydawca wyrazi zgodę) dwa dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z realizacją Waszych zamówień wynikają z ogromnego zainteresowania tymi trzema hitami w wPLNmanii. Produkty rozeszły się błyskawicznie, ale czekamy na nową na CDP, aby Wasze zamówienia skompletować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 10:13, akne napisał:

Problemy z realizacją Waszych zamówień wynikają z ogromnego zainteresowania tymi trzema
hitami w wPLNmanii. Produkty rozeszły się błyskawicznie, ale czekamy na nową na CDP,
aby Wasze zamówienia skompletować.


Jak rozumiem oznacza to że nie mamy się stresować naszymi zamówieniami, zostaną skompletowane tylko później?

Niepotrzebny jest też kontakt z Działem Obsługi Klienta (zresztą i tak niemożliwy do uzyskania) bo jak tylko zamówienia zostaną skompletowane to będą wysłane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 10:13, akne napisał:

Problemy z realizacją Waszych zamówień wynikają z ogromnego zainteresowania tymi trzema
hitami w wPLNmanii. Produkty rozeszły się błyskawicznie, ale czekamy na nową na CDP,
aby Wasze zamówienia skompletować.


Jeszcze raz powtorze. Skoro to problem u was to dlaczego to ja mam sie z wami kontaktowac? Zamawialem Empire praktycznie na samym poczatku akcji (dostepnosc towaru byla DUZA), od razu zrobilem przelew mtransferem, pieniadze zostaly przelane natychmiast. Kiedy gra zostanie wyslana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry Assassin''s Creed ostatnio ta gra zniknęła ze wszystkich sklepach. Czy wiadomo kiedy będzie znowu dostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciał bym się dowiedzieć czy GTA IV na x360 wkońcu sie ukaże, ponieważ od dłuższego czasu czekam na ta grę i chce ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Akne. Taka mała sprawa. Co się dzieje z moją przesyłką. Otóż jest napisane, że rzeczy na odbiór osobisty są przygotowywane w ciągu 72 godzin roboczych, ten czas minął i jeszcze żadnego potwierdzenia że jest już przesyłka gotowa do odbioru.
Prawdę mówiąc bym do DOK''u zadzwonił, lecz jest nieczynny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 11:07, Garett napisał:

Kiedy gra
zostanie wyslana?


Otrzymałem taka wiadomość 06.05.2009 i tyczy się ona empire:total war

>Przyczyną problemów z realizację Pana zamówienie jest chwilowy brak zamówionego przez Pana produktu na >naszym magazynie. Zamówiona przez Pana gra zostanie dostarczona do naszego magazynu w dniu jutrzejszym >i do końca tego tygodnia zamówienie zostanie wysłane.
>Przepraszamy za zaistniałe opóźnienia.
>Pozdrawiam,
>Igor Kowalski
>Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl
Szkoda tylko że ten mail został przysłany dopiero po moim kontakcie z biurem a nie od razu, i po 6 dniach od złożenia zamówienia, liczę na to że to pierwsza i ostatnia taka moja przygoda z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep gram.pl ma się całkowicie uniezależnić od CDP, czy nadal będzie można w nim korzystać z wPLN?

Gdy na stronie wPLNomanii klikam kup FEAR 2, przenosi mnie na stronę główną sklepu gram.pl, a gdy ręcznie przejdę na FEAR 2 w sklepie - widnieje stara cena, czyli ponad stówka. Czy to przejściowe problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne mam pytanie,premiera H.a.w.x i Riddicka jest jutro prawda,a ja właśnie zamówiłem obie te gry i mam pytanie czemu ich nie wysłaliscie?Czyżby znowu te chelerne Ubi Polska przesuneło premiere??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuję zrobić pewien serwis (niezależny, nie na serwerach gramowych), w którym chciałbym zamieścić odnośnik prowadzący do Waszego sklepu. Pozostaje kwestia profitów za umieszczenie takowego linka (oczywiście piszę o sytuacji gdy serwis będzie porządnie rozwinięty i będzie miał zarówno bogatą treść jak i wiele odwiedzin).

Ew. szczegóły takiej współpracy proszę wysłać mi na maila: seraphe@interia.pl. Zdradzę wtedy tematykę serwisu, plan działania itp.

Pozdrawiam, Mateusz Osuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zniknęły mi wszystkie zarejestrowane gry? :o
To bardzo niepokojące, bo tamte menu w profilu było bardzo wygodne (łatwa dostępność patchy etc.), a teraz...? Coś kiepsko się ostatnio na gram.pl dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 23:43, Haufos napisał:

Dlaczego zniknęły mi wszystkie zarejestrowane gry? :o
To bardzo niepokojące, bo tamte menu w profilu było bardzo wygodne (łatwa dostępność
patchy etc.), a teraz...? Coś kiepsko się ostatnio na gram.pl dzieje :/

Prawdopodobnie zostały przeniesione na stronę www.cdprojekt.pl zaloguj się na tej stronce i sprawdź swój profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 23:43, Haufos napisał:

Dlaczego zniknęły mi wszystkie zarejestrowane gry? :o
To bardzo niepokojące, bo tamte menu w profilu było bardzo wygodne (łatwa dostępność
patchy etc.), a teraz...? Coś kiepsko się ostatnio na gram.pl dzieje :/

Niektóre funkcjonalności gram.pl są przenoszone na nową stronę CD Projekt - www.cdprojekt.pl
Możesz się na niej zalogować używając tych samych danych, co na gram.pl i tam będziesz widział gry, które zarejestrowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować