Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Aion: The Tower of Eternity - Edycja Kolekcjonerska

http://www.gram.pl/sk2_9greG,4_Aion_The_Tower_of_Eternity_Edycja_Kolekcjonerska.html

Przez kilka dni pisało ze towar niedostępny a dziś pojawiło się "Nakład wyczerpany".
Miałem ustawione informowanie gdy produkt będzie dostępny, ale żaden email się nie pojawił.

Co się dzieje?

Będzie można jeszcze u was kupić tą grę czy mam szukać w innych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbiór przesyłek w salonach Sferis miał być dostępny od lipca, a sklepie.gram.pl nie ma jeszcze takiej opcji, wiem że dzisiaj dopiero 1 lipca, ale pytam, bo chciałbym wiedzieć czy usługa ruszy na dniach, czy trzeba będzie jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 23:09, damlon napisał:

Odbiór przesyłek w salonach Sferis miał być dostępny od lipca, a sklepie.gram.pl nie
ma jeszcze takiej opcji, wiem że dzisiaj dopiero 1 lipca, ale pytam, bo chciałbym wiedzieć
czy usługa ruszy na dniach, czy trzeba będzie jeszcze poczekać?

Nie informowaliśmy, że odbiór w Sferisie będzie możliwy od 1 lipca, co najwyżej ogólnie lipiec pojawiał się jako najwcześniejszy termin wprowadzenia tej opcji.
Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 21:36, Arkadiusz napisał:

Aion: The Tower of Eternity - Edycja Kolekcjonerska

http://www.gram.pl/sk2_9greG,4_Aion_The_Tower_of_Eternity_Edycja_Kolekcjonerska.html

Przez kilka dni pisało ze towar niedostępny a dziś pojawiło się "Nakład wyczerpany".

Miałem ustawione informowanie gdy produkt będzie dostępny, ale żaden email się nie pojawił.

Co się dzieje?

Będzie można jeszcze u was kupić tą grę czy mam szukać w innych sklepach?



Zmieniliśmy opis po prostu. Pula, jaką mamy dostać, rozeszła się w kilka dni. Staramy się zwiększenie planowanej dostawy, na razie nic na ten temat nie wiadomo. Może przed premierą we wrześniu to się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 10:02, discopete napisał:

Kiedy będzie aktywny pre-order w sklepie gram.pl na gry ARMA2 i DFX2


ARMA 2 w tym lub w przyszłym tygodniu, a Delta Force Extreme 2 nie ma na razie polskiego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 07:37, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie kiedy będzie można się spodziewać że gra Call of Duty 4:Modern Warfare pojawi
się w waszym sklepie ?

Nakład się chyba wyczerpał u wydawcy, trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 16:34, damimav napisał:

Ja natomiast zapytam ponownie o "Orange BOX Half-Life", ostatnio dostałem odpowiedz tydzień
temu że będzie dostawa w piątek, jest poniedziałem a nadal mi pokazuje że gra jest dostępna,
ale w emailu piszecie że nie dostępna... o co tu chodzi... poprawcie to.

Bo dostawa już dwa razy nie dojechała, nakład wyczerpał się u dostawcy.
Na karcie produktu dalej będzie "dostępność 1-5 dni", bo to sytuacja przejściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 11:08, NdysH napisał:

Czy Motorstorm: Arctic Edge na PS2 lub PSP będzie można kupić u was ??

Jeśli pojawi się w ofercie naszych dostawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Bry. Kupiłem używkę od CDP, zamierzam ją odsprzedać. Jest jakaś opcja, żeby sprawdzić, czy klucz rejestracyjny (ten na wPLN właśnie) był nieużywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy gra Soldiers Ludzie Honoru została wycofana ze sprzedaży? W żadnym sklepie internetowym i nieinternetowym z grami nie znalazłem tego tytułu. Czy będzie jeszcze w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:13, Wito77 napisał:

mam pytanie..jak mozna w sklepie wykozystywac wirtualne pieniadze przy kupnie gry?


Jedyną możliwością wydania wirtualnej waluty jest kupno gier z wPLNomanii, listę gier + kwoty jakie możesz wykorzystać dostępne są pod tym adresem: http://wpln.cdprojekt.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to co się dzieje z Call of Juarez : Bound in Blood na x360 :) Gra już od tygodnia ma informację "Dostępność : za 1-5 dni" . Ja już swój egzemplarz zamówiłem i tak się zastanawiam kiedy gra zagości w moim domu. Byłbym wdzięczny za informację kiedy ją będziecie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zamówiłem grę dla brata Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (nie platynowa kolekcja). Wszystko poszło dobrze. Przyszedł mail i pisze tak:

Status Twojego zamówienia: potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 9.7.2009
Data złożenia: Śr, 08.07.2009 o godz. 20:03


I to oczekuje na wysyłkę w dniu 9.7.2009 to znaczy że wyślą mi tą grę 9.7.2009? I kurierem dojdzie mi 10.7.2009?

Proszę o odp. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zamówiłem grę dla brata Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (nie platynowa kolekcja). Wszystko poszło dobrze. Przyszedł mail i pisze tak:

Status Twojego zamówienia: potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 9.7.2009
Data złożenia: Śr, 08.07.2009 o godz. 20:03


I to oczekuje na wysyłkę w dniu 9.7.2009[/i] to znaczy że wyślą mi tą grę 9.7.2009? I kurierem dojdzie mi 10.7.2009?

Proszę o odp. :]

PS. Przepraszam bo nie nacisnąłem "odpowiedz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 23:00, Czarek188 napisał:

Witam. Wczoraj zamówiłem grę dla brata Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (nie platynowa kolekcja).
Wszystko poszło dobrze. Przyszedł mail i pisze tak:

Status Twojego zamówienia: potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 9.7.2009
Data złożenia: Śr, 08.07.2009 o godz. 20:03


I to oczekuje na wysyłkę w dniu 9.7.2009 to znaczy że wyślą mi tą
grę 9.7.2009? I kurierem dojdzie mi 10.7.2009?


Proszę o odp. :]

PS. Przepraszam bo nie nacisnąłem "odpowiedz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do gry ARMA 2 czy ta gra będzie w przyszłym tygodniu w sklepie gram.pl (pre-order). Wydawca gry LEM cenę gry wyznaczył na 69.99 zł. a w gram.pl będzie może nieco taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować