Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 15:35, rmz843 napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć, kiedy znowu dostępne bedą pre-paidy online do World
of Warcraft? (Online dlatego, że jest to dla mnie wygodniejsze.)

Trudno powiedzieć. Kody mamy, ale musimy zmienić mechanizm dystrybucji w związku z nadużyciami przez niektórych "klientów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos wie gdzie nalezy wpisac specjalny kod który oblokowuje rajd - Endurance Event - wyczerpujący wyścig składający się z 75 okrążeń toru Road America.
dostałem ten kod do gry ale za cholere nie iwem gdzie mam go wpisac zeby to odblokowac.
pozdrwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. 5 września zamówiłem grę Valkyria Chronicles na PS3. Po niecałych dwóch tygodniach jak zacząłem się dopytywać, poinformowano mnie, że macie problemy ze sprowadzeniem gry ale że powinna być wysłana w przeciągu kilku dni. Minął już 3 tydzień od zamówienia a paczki ani widu, ani słychu. W dodatku usunęliście wpis dla tej gry w waszym sklepie ostatnio. Na kolejne zapytanie poprzez formularz nie doczekałem się odpowiedzi, a linie telefoniczne WCIĄŻ nie działają, chociaż mówiliście, że powinny być sprawne już jakiś czas temu.

Co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chciałem się dowiedzieć:
1. Czy w ofercie gram.pl pojawi się Edycja Kolekcjonerska Dragon Age ?
2. Czy polskie wydanie tej gry ma również opcję wyboru oryginalnego - angielskiego udźwiękowienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w sklepie gram.pl będzie dostępna gra na komputer PC po tytułem Operation Flashpoint Dragon Rising? Wiadomo coś o cenie i wersji gry? Ma być angielska tak? Kiedy będzie można składać zamówienie przedpremierowe? Jeśli się nie mylę to premiera gry będzie w dniu 08/10/2009 to już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:35, discopete napisał:

Czy w sklepie gram.pl będzie dostępna gra na komputer PC pod tytułem Operation Flashpoint
Dragon Rising? Wiadomo coś o cenie i wersji gry? Ma być angielska tak? Kiedy będzie można
składać zamówienie przedpremierowe? Jeśli się nie mylę to premiera gry będzie w dniu
09/10/2009 to już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:35, discopete napisał:

Czy w sklepie gram.pl będzie dostępna gra na komputer PC po tytułem Operation Flashpoint
Dragon Rising? Wiadomo coś o cenie i wersji gry? Ma być angielska tak? Kiedy będzie można
składać zamówienie przedpremierowe? Jeśli się nie mylę to premiera gry będzie w dniu
08/10/2009 to już niedługo :)

Wprowadzimy w tym tygodniu do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2009 o 11:15, icemount napisał:

1. Czy w ofercie gram.pl pojawi się Edycja Kolekcjonerska Dragon Age ?


Nie.

Dnia 29.09.2009 o 11:15, icemount napisał:

2. Czy polskie wydanie tej gry ma również opcję wyboru oryginalnego - angielskiego udźwiękowienia

Wydawca jednoznacznie się na ten temat nie wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 18:54, Viper_Pred napisał:

Witam. 5 września zamówiłem grę Valkyria Chronicles na PS3. Po niecałych dwóch tygodniach
jak zacząłem się dopytywać, poinformowano mnie, że macie problemy ze sprowadzeniem gry
ale że powinna być wysłana w przeciągu kilku dni. Minął już 3 tydzień od zamówienia a
paczki ani widu, ani słychu. W dodatku usunęliście wpis dla tej gry w waszym sklepie
ostatnio. Na kolejne zapytanie poprzez formularz nie doczekałem się odpowiedzi, a linie
telefoniczne WCIĄŻ nie działają, chociaż mówiliście, że powinny być sprawne już jakiś
czas temu.

Towar jest niedostępny u naszego dostawcy, niestety trudno powiedzieć, kiedy będzie można zrealizować Twoje zamówienie.
Jeśli w tym zamówieniu są inne produkty, to możesz skontaktować się z naszym BOK i poprosić o rozdzielenie na dwa zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym się zapytać o działanie sklepu internetowego, mam problem zamówiłem ponad 2 tygodnie (data zamówienia 13.09.2009) temu pada do xbox 360 od tamtej pory nie dostałem żadnego potwierdzenia, próbowałem dodzwonić się na infolinię ale ciągle jest zajęte, na meile nikt nie odpowiada, sam już nie wiem czy ja mam coś z tym kontem czy wiecznego pecha:( numer zamówienia to zamówienie SY00430989. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni przed premierą zamówiłem NfSa: Shifta. Myślałem, że przyjdzie jeszcze w piątek, ale już mniejsza z tym - w kolejny piątek bodaj zadzwoniła do mnie jakaś pani z firmy Action, mówiąc, że przesyłka się zawieruszyła i że wyślą ją do nadawcy, czyli chyba do was, i powinna do mnie przyjdź w poniedziałek albo wtorek, ten co już minął. Gdzie tym razem się podziało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 15:56, The_Only_Truth napisał:

Dwa dni przed premierą zamówiłem NfSa: Shifta. Myślałem, że przyjdzie jeszcze w piątek,
ale już mniejsza z tym - w kolejny piątek bodaj zadzwoniła do mnie jakaś pani z firmy
Action, mówiąc, że przesyłka się zawieruszyła i że wyślą ją do nadawcy, czyli chyba do
was, i powinna do mnie przyjdź w poniedziałek albo wtorek, ten co już minął. Gdzie tym
razem się podziało?

Odpiszę ci mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zawiodłem się ogólnie na gramerze, totalna olewka mija 3 tydzień a nic nie ruszyło się w mojej sprawie, już więcej nic nie kupię od was już na allegro mają lepsze nastawienie do klienta niż wy! Brak reakacji, telefony które nie działają od miesiąca totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 10:59, Asulde napisał:

Bardzo zawiodłem się ogólnie na gramerze, totalna olewka mija 3 tydzień a nic nie ruszyło
się w mojej sprawie, już więcej nic nie kupię od was już na allegro mają lepsze nastawienie
do klienta niż wy! Brak reakacji, telefony które nie działają od miesiąca totalna porażka.

Z tego, co mi wiadomo, sklep w metrze jakiś czas temu skontaktował się z Tobą informując, że zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane we wrześniu.
Niestety najbliższa dostawa tych padów będzie najwcześniej w drugiej połowie października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 15:23, hunterPL napisał:

Teraz jak trafi w końcu neverwinter kolekcja wszech czasów z powrotem nie będzie już
za 50 zł?

KWC NWN było za 49,90 zł w promocji z okazji launchu gramer.pl (zmiany nazwy sklepu). Partia promocyjnego towaru się wyczerpała, ale może CDP pozwoli nam na przedłużenie tej promocji i nową dostawę w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 12:16, katrin20km napisał:

Witam

Czy w planach macie może wydanie jakiejś mega wersji wszystkich gier z serii Settlers,
które się do tej pory ukazały? Bo z tego co widzę zbiorowe wydanie dotyczy części I-V.
Pozdrawiam serdecznie


Skontaktuj się z polskim oddziałem Ubisoftu.
To jest wątek sklepu internetowego gramer.pl, my nie wydajemy gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób ktoś z obsługi sklepu się ze mną kontaktował????Chyba to są jakieś żarty, nikt do mnie nie zadzwonił, nikt nawet nie pofatygował się odpisać na mój formularz wysyłany 2 razy, telefony ani do pomocy ani do sklepu nie działają,poprostu olewka. Jeśli można wiedzieć to kiedy i w jaki sposób ktoś się ze mną kontaktował????I także chciałbym się zapytać jak to jest z dostępnąścią u państwa towaru, kiedy kupowałem pada była ostatnia sztuka i co nagle znikła ktoś inny ją wziął mimo tego że ja kupiłem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować