Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jeszcze jedno pytanie do AC II PC xd Zamówiłem pre ordera już jakiś czas temu, jak jeszcze te koszulki nie weszły (cena wtedy była 99zł). Teraz cena wynosi 105 zł i są te koszulki. I moje pytanie brzmi: Czy żeby mieć koszulkę, to muszę anulować aktualnie zamówienie i zamawiać jeszcze raz, czy dostanę po prostu do tego starego zamówienia? Jeśli tak, to jak wybrać rozmiar? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o ME2 na PC, jak dziś wysyłaliście zamówienia? Na chybił trafił? Myślę, że każdy kupujący powinien dostać swój pre-order w tym samym czasie. Drugie pytanie, wybrałem odbiór GoW Collection w salonie Sferis, nadal jest pakowanie i przygotowywanie do wysyłki, to znaczy że co? Odbiór w salonie Sferis wiążę się z długim czekaniem, aż państwo zapakujecie dany towar, z normalną wysyłką tyle problemów nigdy nie miałem.
Oczekuję na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kiedy będzie dostępna EK Mass Effect 2?
Produkt jest chwilowo nie dostępny, ale gdy dodaję grę do listy życzeń to mogę ją zamówić, ale gry klikam, żeby złożyć zamówienie to z liczby egzemplarzy 1 zmienia się na -11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem grę Mass Effect 2 na PC (wersję podstawową), ale nie zdążyłem potwierdzić zamówienia. Czy w związku z tym muszę ponownie zamówić grę, czy obecne zamówienie zostanie zrealizowane w późniejszym terminie. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 17:01, Godar napisał:

Czy są jakieś szanse aby jeszcze dziś ME2 Xbox360 normal pojechał do ludzi ?

Nie. Dostawa nie dojechała dziś do magazynu, wyjaśniam to z dostawcą i firmą kurierską. Powinna dotrzeć najpóźniej jutro i wtedy jutro to wyślemy od razu.
Ale sklep w metrze dostał dziś towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:57, Hav5ock napisał:

Witam, zamówiłem grę Mass Effect 2 na PC (wersję podstawową), ale nie zdążyłem potwierdzić
zamówienia. Czy w związku z tym muszę ponownie zamówić grę, czy obecne zamówienie zostanie
zrealizowane w późniejszym terminie. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zamówienie niepotwierdzone w terminie zostaje anulowane. Musisz złożyć nowe zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 15:42, Battlefist napisał:

Bedzie jeszcze jakakolwiek reedycja ktorejs z czesci Zoo Tycoon (1 lub 2)?
Mam nadzieje, ze nie wydaje tego Cenega? :|

CD Projekt to wydawał, ale dawno już nie było reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 09:42, Marpop napisał:

Witam!
Kiedy będzie dostępna EK Mass Effect 2?
Produkt jest chwilowo nie dostępny, ale gdy dodaję grę do listy życzeń to mogę ją zamówić,
ale gry klikam, żeby złożyć zamówienie to z liczby egzemplarzy 1 zmienia się na -11.

Dodanie produktu do listy życzeń nie oznacza jego zamówienia.
Jeśli dodasz produkt do listy życzeń, to otrzymasz powiadomieniem mailem, kiedy ponownie będzie dostępny do składania zamówień.

Może zwolni się kilka-kilkanaście sztuk, kiedy anulują się niepotwierdzone zamówienia. Ale to najwcześniej w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 23:36, mistshoo napisał:

Pytanie o ME2 na PC, jak dziś wysyłaliście zamówienia? Na chybił trafił? Myślę, że każdy
kupujący powinien dostać swój pre-order w tym samym czasie. Drugie pytanie, wybrałem
odbiór GoW Collection w salonie Sferis, nadal jest pakowanie i przygotowywanie do wysyłki,
to znaczy że co? Odbiór w salonie Sferis wiążę się z długim czekaniem, aż państwo zapakujecie
dany towar, z normalną wysyłką tyle problemów nigdy nie miałem.
Oczekuję na odpowiedź.


W niedzielę 24.01. złożyłeś dwa zamówienia:
1) na PS3 God of War
2) na Mass Effect 2 PC

Nr 1 dziś ma być w Sfersie.
Nr 2 zostało odrzucone przez system wczoraj (kilka procent zamówień przy dużych wysyłkach to spotyka - specyfika współpracy naszego systemu z systemem Action) i ponownie skierowane do realizacji dziś, będzie w Sferisie jutro.

Status "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki" zmieni się na "do odbioru" wtedy, kiedy Sferis potwierdzi otrzymanie twojego zamówienia i zaznaczy je jako gotowe do odbioru - otrzymasz mail z taką informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi.
W sklepie jest napisane, że produkt nie jest dostępny.
W mojej liście życzeń jest napisane że jest dostęony i mogę zamówić, ale gdy klikam na zamawiam to wtedy z ilości sztuk gry 1 zmienia się na -11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie duży plus dla gram.pl. 3 dni przed oficjalną polską premierą mogę już grać w Mass Effect 2. pozdrowienia dla ekipy sklepu metro centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:18, Outlander-pro napisał:


> Dziwne, klucz powinieneś mieć cały czas do pobrania. Sprawdzę to w poniedziałek.

>
Wiadomo coś nowego? Odzyskam utracony klucz? Popatrzyłem trochę w wątku o grze i jest
jeszcze parę osób co mają ten sam problem.


Ponawiam pytanie, bo jak widzę zostało pominięte. Bo jeśli beta klucza nie odzyskam, to po prostu anuluję zamówienie i kupię gdzieś gdzie mają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:46, Zabimaru_PL napisał:

Witam.
Kiedy będę miał okazje pobrać kody do Obrączki Pamięci oraz Psa Przywódcy Gildii do
DA

Już możesz. Wczoraj dostaliśmy od UPS płatność za Twoje zamówienie (kody są tylko dla opłaconych zamówień). Wejdź w zakładkę "Moje zamówienia" na stronie sklepu - przy zamówieniu na Dragon Age będzie link "Pobierz kod" - kliknij w niego, otworzy się plik tekstowy, w którym są kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 21:25, Prince-of-Persia napisał:

Kiedy rozpocznie się Pre-order na Prince of Persia: Zapomniane Piaski ?
Będzie w ogóle dostępna w Waszym sklepie ?

Będzie pre-order, jak tylko wydawca potwierdzi cenę i wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 21:27, Oloninho napisał:

Wygenerował, czy wygeneruje? Bo jak na razie nic nie widzę ^^
W każdym razie dzięki za pomoc.

W niektórych przypadkach się nie wygenerowało.
EK na PC jest w sklepie w metrze - dziś wjechała. Personel sklepu może Ci wydać grę bez artbooka (artbooki mają być jutro w metrze), ale potem musisz się zgłosić po artbook z paragonem za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować