Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2010 o 22:18, Outlander-pro napisał:


> Dziwne, klucz powinieneś mieć cały czas do pobrania. Sprawdzę to w poniedziałek.

>
Wiadomo coś nowego? Odzyskam utracony klucz? Popatrzyłem trochę w wątku o grze i jest
jeszcze parę osób co mają ten sam problem.

Dziś po 16:00 dostałam dodatkowe klucze - ale tylko dla tych, którzy już wcześniej złożyli zamówienie, zanim klucze się wyczerpały.
Poinformujemy was, jak je pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:28, Bartex69 napisał:

Mam pytanie,bo Ja jak zakupowałem EK Stalker Czyste Niebo to dostałem koszulkę oddzielnie
od plecaka ,a jak jest w przypadku ACII? (Assassin Creed'' II ) Czy kurier daje przy
przesyłce oddzielnie,czy razem z pudełkiem ładnie zapakowane?


Koszulki dostaniemy oddzielnie, zostaną po prostu dołożone do paczki z grą.

Dnia 25.01.2010 o 22:28, Bartex69 napisał:

Z tymi kluczami to dziwnie jest,że większosc zrobiło tak "Kupiłem,wziąłem i anulowałem"
,to mi się jakoś nie podoba z tą sprawą i są jakieś zmiany dot.tego? Chodzi o BC II.


Takie zmiany, że już nie będzie można pograć w betę itp. (tzn. pobrać klucza) bez wniesienia całej płatności za zamówienie z góry.
Podziękuj szczególnie braciom-graczom ze Szwecji :)

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gra będzie hitem i dzięki becie jest większy hajp na nią, czyli tak my na tym skorzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:33, Exelius napisał:

Witam
Mam pytanko czy skończyły się już Edycje Kolekcjonerskie Mass Effect 2 ?
Jak klikam złóż zamówienie wyskakuje błąd, że nie można kupić -11 egzemplarzy ...

Skończyły się. Teroetycznie, bo jeszcze niepotwierdzone zamówienia je rezerwują.
Kilka-kilkanaście sztuk powinno się uwolnić koło piątku.
Na X360 jeszcze jest zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 22:37, Oloninho napisał:

Jeszcze jedno pytanie do AC II PC xd Zamówiłem pre ordera już jakiś czas temu, jak jeszcze
te koszulki nie weszły (cena wtedy była 99zł). Teraz cena wynosi 105 zł i są te koszulki.
I moje pytanie brzmi: Czy żeby mieć koszulkę, to muszę anulować aktualnie zamówienie
i zamawiać jeszcze raz, czy dostanę po prostu do tego starego zamówienia? Jeśli tak,
to jak wybrać rozmiar? ^^

Grę z koszulką dostaniesz w takiej cenie, jaka obowiązywała, kiedy składałeś zamówienie. Nowa cena obowiązuje dla nowszych zamówień.
Gdyby istniała konieczność zmiany ceny w zamówieniach już złożonych, to wysłalibyśmy mailing do klientów o tym fakcie.

Wyboru rozmiaru koszulki dokonasz przy potwierdzaniu zamówienia, czyli 7 dni przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 18:59, GringoG3 napisał:

Nie macie może gdzieś w magazynie ("pod kurzem") EK Gothic 3 ?
Wiem głupie pytanie... ale spróbować można.

Bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 18:41, Marpop napisał:

Nie o to chodzi.
W sklepie jest napisane, że produkt nie jest dostępny.
W mojej liście życzeń jest napisane że jest dostęony i mogę zamówić, ale gdy klikam na
zamawiam to wtedy z ilości sztuk gry 1 zmienia się na -11

System głupieje :) Różne cuda się dzieją, bo nasz system komunikuje się z magazynem Action, który nam obsługuje wysyłki, sprawdza stan, odejmuje ilość w zamówieniach, odejmuje ilość w pre-orderach niepotwierdzonych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 18:45, Zax1982 napisał:

Ode mnie duży plus dla gram.pl. 3 dni przed oficjalną polską premierą mogę już grać w
Mass Effect 2. pozdrowienia dla ekipy sklepu metro centrum

Chłopaki w metrze dostali dostawę dziś po 12:00, ale szybko pooznaczali zamówienia jako gotowe do odbioru.
Miłość do innych graczy odróżnia nas od innych sklepów :)

Podziękowania za wczesną dostawę należą się Electronic Arts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 20:04, akne napisał:

Dziś po 16:00 dostałam dodatkowe klucze - ale tylko dla tych, którzy już wcześniej złożyli
zamówienie, zanim klucze się wyczerpały.
Poinformujemy was, jak je pobrać.


Dzięki Akne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w środę, jutro (27 stycznia) gra Mass Effect 2 zostanie wysłana wszystkim, którzy ją zamówili?? Można spodziewać się jakichś braków czy nie?? I czy data złożenia zamówienia (w moim przypadku 9 styczeń) ma wpływ na kolejnośc wysyłania paczek?

Z góry dziękuje za odp. i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 21:41, m1kel1 napisał:

hello :)
jest jakaś szansa, że będzie Punisher na PC ??:)

A coś z nowszych gier? ;)
CD Projekt dawno temu to wydawał, wątpię czy chcą to wznowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 22:17, rolex76 napisał:

Witam.

Czy w środę, jutro (27 stycznia) gra Mass Effect 2 zostanie wysłana wszystkim, którzy
ją zamówili?? Można spodziewać się jakichś braków czy nie?? I czy data złożenia zamówienia
(w moim przypadku 9 styczeń) ma wpływ na kolejnośc wysyłania paczek?

Z góry dziękuje za odp. i pozdrawiam.


Zamówiłeś edycję zwykłą na X360. Dziś nie dotarła do nas ta dostawa, powinna być najpóźniej jutro. Jeśli jutro się "znajdzie", to jutro wyślemy zamówienia na X360.
Data złożenia zamówienia nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM pytanie zamaowiłem ASSASSI CREED 2 i dostałem link o podsoowaniu i nie dli mi linku potwierdzajocy kod tylko pisało tak Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 5 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 00:07, David741 napisał:

MAM pytanie zamaowiłem ASSASSI CREED 2 i dostałem link o podsoowaniu i nie dli mi linku
potwierdzajocy kod tylko pisało tak Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy
Tobie na 5 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji.



jak zamawiałeś PreOrder AC2 albo gry które mają termin realizacji do 1-11 dni(przykładowo) to tak będzie i linka potwierdzającego dostaniesz na 5 dni przed możliwą wysyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zamówiłem dawno temu EK Mass Effect 2 na Xboxa 360. Przez te problemy z artbookami miałem nie płacić za przesyłkę. Przy przelewie pomyliłem dane i przelew się nie udał. Teraz gdy chcę zapłacić ponownie, jest napisane żebym to zrobił przez "Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie". Jednakże w ten sposób dolicza mi koszty przesyłki. Czy nie da się tego jakos odkręcić?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma być a nie ma, dziś został dopiero wysłany. Zamówienie składałem w niedzielę, ale już trudno.
To chyba nie mój problem że wasz system nawala, ja na tym cierpię, bo inni mogą już normalnie grać. Równie dobrze mogę zamówienia nie przyjąć, gdyż zostałem potraktowany "od ręki" jak i wiele osób. I nie przypominam sobie żebym z Panią przechodził na per "Ty", widzę że w tym sklepie szacunek do klienta graniczy z cudem, cóż następnym razem złożę pre-order gdzie indziej.
Tyle ode mnie w temacie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w koncu jest z ta EK Mass Effect 2? Wczoraj w statusie zamowienia mialem "zaplacone, oczekuje na wysylke w dniu 27.I.2010". W ciagu dnia zmienilo sie na "zaplacone, zostanie wyslane kiedy wszystkie elementy beda dostepne", a pozniej znow oczekiwalo na wysylke w dniu 27 stycznia. A dzisiaj z rana status sie zmienil na "zaplacone, oczekuje na wysylke w dniu 28.I.2010". Kiedy w koncu wyslecie te EK, bo podobno one wjechaly do magazynu w poniedzialek. A teraz z dnia na dzien na kolejny dzien jest zmieniana data wysylki. Przeciez kurcze za zamowienie zaplacilem z gory, na dodatek wiecej niz za zwykla edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować