Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2010 o 19:41, GringoG3 napisał:

Dzięki wielkie, jesteś wspaniała.

I jeszcze jedno pytanie. Czy adres wysyłki musi być taki sam jak na karcie Visa, bo np.
tu w Anglii sporo sklepów wysyła tylko i wyłącznie na adres z karty płatniczej i odrzuca
zamówienia z różniącymi się danymi (takie niby zabezpieczenie gdyby ktoś się podpiął
do konta). Angielska karta - polski adres, będzie dobrze ?


U nas nie ma takich ograniczeń. Weryfikacja płatności trwa wystarczająco długo, żeby wyeliminować ewentualne przypadki kradzieży kart itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:03, akne napisał:

Krzysiek oddzwonił przed chwilą, nie robimy jednak na razie wysyłek na sobotę do punktów
odbioru.

Ok, to poczekam do tego poniedziałku. Dziękuję Tobie i Krzyśkowi za odpowiedzi :)

Dnia 09.09.2010 o 21:03, akne napisał:

No to masz jeszcze czas w razie czego na anulowanie zamówienia.

Mówiłem - nie anuluję.
Good price for me :)

Dnia 09.09.2010 o 21:03, akne napisał:

Czasami czuję się okropnie bezsilna, zwykle w czwartki mam dobry humor wieczorem, kiedy
nam się uda wszystkie premiery wysłać na dzień premiery lub wcześniej, ale dziś mnie
boli ten Spider-man.

Spoko, przecież nie zależy od tego moje życie ;)

EDIT: Czepiam się, ale warto zmienić status zamówienia na wysyłkę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 19:42, Radekl2 napisał:

Jeśli gram.pl dostanie już informacje o przeniesieniu premiery AC: B to dostanę coś na
maila czy muszę śledzić datę planowanej wysyłki?


Nie musisz śledzić. Zapomniałam napisać o tym, że w przypadku drastycznego przesunięcia się daty premiery (> 2 tygodni) wysyłamy mailing do osób, które złożyły zamówienie na taką przesuniętą premierę, że data uległa przesunięciu.

Dnia 09.09.2010 o 19:42, Radekl2 napisał:

A co do dołożenia jakiegoś innego produktu w 2011 roku to nie wiem, bo na razie upatrzyłem
sobie te dwie marki (AC i CoD)... zobaczymy, może coś się znajdzie :) Tyle tych gier
do kupienia, a portfela bez dna nie mam.


Spoko, kiedy dostaniesz maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia na ACB (7 dni przed wysyłką), to możesz napisać do naszego Działu Obsługi Klienta, żeby np. dołożono ci do tego zamówienia inną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:09, Harrolfo napisał:

> Krzysiek oddzwonił przed chwilą, nie robimy jednak na razie wysyłek na sobotę do
punktów
> odbioru.
Ok, to poczekam do tego poniedziałku. Dziękuję Tobie i Krzyśkowi za odpowiedzi :)


Uff. Krzysiek mnie nienawidzi, bo go męczę o różnych porach :D
Ale wolę od ręki niektóre sprawy wyjaśnić, mamy telefony służbowe, a jeśli ktoś chce, to niech nie odbiera po godzinach ;)

Dnia 09.09.2010 o 21:09, Harrolfo napisał:

> No to masz jeszcze czas w razie czego na anulowanie zamówienia.
Mówiłem - nie anuluję.
Good price for me :)



Będzie good bon :)

Dnia 09.09.2010 o 21:09, Harrolfo napisał:

Spoko, przecież nie zależy od tego moje życie ;)


Bosh, gdybyż wszyscy klienci mieli takie podejście :)

Dziś było naście telefonów do DOK - "czy na pewno dziś wyślecie R.U.S.E.?". Data wysyłki była na dziś, dostawa została przyjęta o 16:00, o 13:00 było wiadomo, że na 100% wiedzie dziś.
O 16:40 wysłaliśmy zamówienia do magazynu. Magazyn jest super hiper nowoczesny, więc spakuje to dziś z dostawą na jutro.
Jak ja nie lubię mojej stresującej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 16:44, Oloninho napisał:

Wiem, właśnie dla tego dałem to w cudzysłowie -.- Po prostu jest na dysku (tym samym
co gra)... Jaśniej - wchodzę w pamięć>gry i tam mam wszystkie zainstalowane gry. Pozycje
z Mafią są dwie. Jedna ~6GB (gra i save''y), a druga właśnie ten War Hero Pack (~10MB).
Natomiast w grze nie ma ani ubrań, ani samochodów. Gdy w grze wchodzę w zawartość do
pobrania, również jest pusto...


Zadaliśmy Pana pytanie Cenedze. Czekamy na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 12:47, Damianuss1 napisał:

Buenos días
Mam pytanie odnośnie tego bidonu z Halo Reach. Jaka jest jego pojemność tak na oko?


Na oko to chyba 250 ml się zmieści, oficjalnych informacji z MS nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 13:57, mackors napisał:

Czy data premiery Two Worlds 2 będzie przesunięta?


Krążą takie plotki, wysłałam do CDP zapytanie o potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :)
Sorki, że znów Cię męczę, ale czy na pewno dzisiaj będzie dostawa od LEM-u? Bo już jest przed 15, a ciągle mam status, że czekacie na dostępność towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 07:41, Solmath napisał:

Jest jakaś szansa, że paczki z PS Move wyślecie wcześniej niż we wtorek? Mam tutaj osobnika,
który bardzo się niecierpliwi :)

Dostawa wjedzie we wtorek, to już potwierdzona informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 14:45, Harrolfo napisał:

To znowu ja :)
Sorki, że znów Cię męczę, ale czy na pewno dzisiaj będzie dostawa od LEM-u? Bo już jest
przed 15, a ciągle mam status, że czekacie na dostępność towaru

Dostawa wjechała koło 14:00, teraz jest przyjmowana w magazynie, tzn. czeka na swoją kolej do zaksięgowania, rozłożenia na miejsca kompletacyjne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 15:01, Harrolfo napisał:

Ok, dzięki, to mnie uspokoiłaś :)

Dzwoniłam do magazynu, jaki status przyjmowania. Niestety, w dostawie jest kilka uszkodzonych sztuk, magazyn musi dostać korektę ilościową, żeby to przyjąć, czekam na korektę od dostawcy.
Powstrzymam się od komentarza, pech prześladuje tę dostawę.
Jeśli mi tej dostawy nie przyjmą dziś = wysyłka byłaby w poniedziałek, to anulować ci zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 15:31, akne napisał:

Dzwoniłam do magazynu, jaki status przyjmowania. Niestety, w dostawie jest kilka uszkodzonych
sztuk, magazyn musi dostać korektę ilościową, żeby to przyjąć, czekam na korektę od dostawcy.

:O

Dnia 10.09.2010 o 15:31, akne napisał:

Powstrzymam się od komentarza, pech prześladuje tę dostawę.
Jeśli mi tej dostawy nie przyjmą dziś = wysyłka byłaby w poniedziałek, to anulować ci
zamówienie?

Ok, już sam anuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować