Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam Panią Anię.
Mam pytanie odnośnie Edycji Kolekcjonerskiej Arcani Gothica 4. Będzie jeszcze możliwość zamowienia EK czy już nie mam żadnych szans? Bardzo zależy mi na zakupie EK i liczę na to, że będą nowe produkty na składzie... Jeśli jest taka mozliwośc to kiedy były by dostępne bym mógł zamówić swój egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. W kolekcjonerce DtRoT była kartka z kodami na 4 itemy w tym ten napój, który dajecie do pre-orderu. I taka myśl po co mi dwa naraz skoro tylko jednego moge użyć inaczej pisze, że kod jest używany? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 22:26, Javier66 napisał:

Witam Panią Anię.
Mam pytanie odnośnie Edycji Kolekcjonerskiej Arcani Gothica 4. Będzie jeszcze możliwość
zamowienia EK czy już nie mam żadnych szans? Bardzo zależy mi na zakupie EK i liczę na
to, że będą nowe produkty na składzie... Jeśli jest taka mozliwośc to kiedy były by dostępne
bym mógł zamówić swój egzemplarz?


Mam podobne pytanie, z tym, że chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś lista rezerwowa, na którą można się zapisać w razie, gdyby ktoś zrezygnował z zamówienia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, bez sensu nie po to składam pre-ordera, zamrażam kasę na ich koncie żeby teraz mieć towar później niż w sklepie, a do tego nie wiedzą nawet kiedy będzie...
Porażka po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% a żeby było śmieszniej osoby które zamawiały zestawy już wszystko mają, a poza tym coś nie widzę żadnej oficjalnej informacji na forum co do powodu opóźnień :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu dostałem już maila bym ocenił sklep gram.pl, mimo, że oba preordery dopiero w tym tygodniu mogą być zrealizowane.
Wczoraj przyszedł Halo Reach bez bonusu, dzisiaj mail o tym, że mój zestaw startowy Move + Navigator Stick nie załapał się na wysyłkę.
Na gram.pl przeczytałem, że w nagrodę za to, że bonusu z Reach nie ma zostanie on mi dosłany później i to całkowicie za darmo! W Saturnach i MM Navigation Sticki wręcz się piętrzą, a sklep, który przyjmował pre-ordery dostał ich za mało i nie wiadomo kiedy je dostanie...

Zachowałem linka więc tak, czas ocenić sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 12:51, Yupik napisał:

Dwa tygodnie temu dostałem już maila bym ocenił sklep gram.pl, mimo, że oba preordery
dopiero w tym tygodniu mogą być zrealizowane.
Wczoraj przyszedł Halo Reach bez bonusu, dzisiaj mail o tym, że mój zestaw startowy Move
+ Navigator Stick nie załapał się na wysyłkę.


Jeśli chodzi o bonusy do Halo Reach, to otrzymaliśmy je dopiero dziś, czyli dzień po premierze gry.
Dopiero dziś dystrybutor gry nam je dostarczył.
Podjęliśmy decyzję, żeby nie czekać z wysyłką gry na bonusy, tylko wysłać samą grę - bonusy zostaną wysłane w tym tygodniu, oczywiście bez dodatkowych kosztów dla klientów.

Dnia 15.09.2010 o 12:51, Yupik napisał:

Na gram.pl przeczytałem, że w nagrodę za to, że bonusu z Reach nie ma zostanie on mi
dosłany później i to całkowicie za darmo! W Saturnach i MM Navigation Sticki wręcz się
piętrzą, a sklep, który przyjmował pre-ordery dostał ich za mało i nie wiadomo kiedy
je dostanie...


Dystrybutor nie przysłał nam takiej ilości sztuk Move''a i Navigation Stick, jakie im zgłosiliśmy 4 tygodnie przed premierą tych produktów.
(...)

Dnia 15.09.2010 o 12:51, Yupik napisał:

Zachowałem linka więc tak, czas ocenić sklep...

Szkoda, że nie można oceniać dostawców - my często niewiele mamy do powiedzenia.
(...)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 23:34, Toomasi napisał:

> Witam Panią Anię.
> Mam pytanie odnośnie Edycji Kolekcjonerskiej Arcani Gothica 4. Będzie jeszcze możliwość

> zamowienia EK czy już nie mam żadnych szans? Bardzo zależy mi na zakupie EK i liczę
na
> to, że będą nowe produkty na składzie... Jeśli jest taka mozliwośc to kiedy były
by dostępne
> bym mógł zamówić swój egzemplarz?

Mam podobne pytanie, z tym, że chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś lista rezerwowa,
na którą można się zapisać w razie, gdyby ktoś zrezygnował z zamówienia ? :)


EK jest dostępna:
http://www.gram.pl/sk2_8QvkH,61_Arcania_Gothic_4_Edycja_Kolekcjonerska.html

chochlik nam wczoraj ukrył ten produkt, zorientowałam się dziś dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 22:45, Nor2323 napisał:

Tak się zastanawiam. W kolekcjonerce DtRoT była kartka z kodami na 4 itemy w tym ten
napój, który dajecie do pre-orderu. I taka myśl po co mi dwa naraz skoro tylko jednego
moge użyć inaczej pisze, że kod jest używany? ;)

Techland mnie nie doinformował w tej sprawie niestety. Zapytałam się, czy mogę dodawać kod na napój także do EK, dostałam odpowiedź twierdzącą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 16:39, Oloninho napisał:

Jak tam z moimi dodatkami dodatkami za pre order do Mafii II? Cenega odpisała?

Take 2 pracuje nad tym, aby kody pre-orderowe do X360 zaczęły działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować