Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2010 o 14:03, adam5 napisał:

Na dzisiaj jest ustalona data wysyłki Ac:B.Czy gra została już wysłana??

Towar wjechał 20 minut temu, wyślemy to dziś - z wyjątkiem Limited Codex na iksa, bo ta edycja wjedzie jutro - transport z Ubi zgubił się, dojechał do Cenegi dziś rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 11:31, rtyrtyrty napisał:

> Może jeździł całą noc? ;)
Szukał Zielonej Góry :D

Z trackingu wynika, że punkt odbioru odebrał Twoje zamówienie wczoraj o 16:17 od kuriera.
Pewnie się nie wyrobili z rozpakowaniem wczoraj. Naskarżę Kotowskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 14:13, akne napisał:

Towar wjechał 20 minut temu, wyślemy to dziś - z wyjątkiem Limited Codex na iksa, bo
ta edycja wjedzie jutro - transport z Ubi zgubił się, dojechał do Cenegi dziś rano.

Czyli Limited Codex Editin na PlayStation 3 wyjechała dzisiaj z dostawą na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 14:16, Renzov napisał:

Czyli Limited Codex Editin na PlayStation 3 wyjechała dzisiaj z dostawą na jutro?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu (być może od chwili otrzymania nagrody Laureata od Ceneo) gram.pl zdecydowanie mniej się stara. EK Fable III doręczono mi też w poniedziałek zamiast w piątek, ale każdy sklep zalicza czasem wpadkę. Dawniej spóźnione przesyłki zdarzały się bardzo rzadko, a w szczególności dbano o edycje kolekcjonerskie, które są zamawiane najczęściej przez wielkich fanów danej gry. EK Neverwinter Nights 2 została mi doręczona w sobotę, abym mógł cieszyć się nią przez weekend, a EK Wiedźmina i rekompensata w postaci 100 zł to był pokaz prawdziwego szacunku wobec klienta. Szkoda, że tak było kiedyś, a teraz jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 14:13, akne napisał:

> Na dzisiaj jest ustalona data wysyłki Ac:B.Czy gra została już wysłana??
Towar wjechał 20 minut temu, wyślemy to dziś - z wyjątkiem Limited Codex na iksa, bo
ta edycja wjedzie jutro - transport z Ubi zgubił się, dojechał do Cenegi dziś rano.

To jak dojechała rano to do was mogli wysłać przed południem??Dobra i tak anulowałem i idę jutro do innego sklepu:( szkoda wszystko co związane z nowym asasynem lepiej jest robione na PS3(to niesprawiedliwe)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, następne pytanie w sprawie GT5.

http://www.gram.pl/sk7_8Q3lG,y1_Gran_Turismo_5_PL_Edycja_Kolekcjonerska_bonus.html - tutaj dodaliście tą ramkę na tablicę i jest data wysyłki 25.11. Tyle że w zamówieniu, które złożyłem wcześniej, nie mam ramki i mam datę wysyłki 29.11. Mogę być spokojny o datę wysyłki? Już pal licho ramkę, ale weekend bez GT5 to weekend stracony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 15:02, Commander_Shepard napisał:

Akne nie wiesz czy moje zamówienie zostało już wysłane?

Pomyślenie skierowane do magazynu o 16:47, w nocy kurier odbierze z dostawą na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 15:26, barsum napisał:

Od pewnego czasu (być może od chwili otrzymania nagrody Laureata od Ceneo) gram.pl zdecydowanie
mniej się stara. EK Fable III doręczono mi też w poniedziałek zamiast w piątek, ale każdy
sklep zalicza czasem wpadkę. Dawniej spóźnione przesyłki zdarzały się bardzo rzadko,
a w szczególności dbano o edycje kolekcjonerskie, które są zamawiane najczęściej przez
wielkich fanów danej gry. EK Neverwinter Nights 2 została mi doręczona w sobotę, abym
mógł cieszyć się nią przez weekend, a EK Wiedźmina i rekompensata w postaci 100 zł to
był pokaz prawdziwego szacunku wobec klienta. Szkoda, że tak było kiedyś, a teraz jest
inaczej.

1% zamówień zalicza 1-2 dniową obsuwę wynikającą ze specyfiki komunikacji naszego systemu z systemem magazynowym - tzn. takie zamówienia "odbijają" się:
Twoje zamówienie powinno zostać wysłane w czwartek 28.10.2010, ale widzę w jego statusie, że odbijało się w czwartek od magazynu i poszło dzień później, czyli w piątek 29.10.2010. W poniedziałek było święto, więc paczkę odebrałeś we wtorek.
Popytaj inne osoby, które zamówiły u nas EK Fable III, zdecydowana większość dostała grę w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 16:09, Harrolfo napisał:

Wszystko fajnie, ale dlaczego mam status, że zamówienie czeka na dostępność towaru i
zostanie wysłane 18?

Już ma dobry status, spoko :)
Zostało pomyślnie skierowane do magazynu o 16:47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 16:10, adam5 napisał:

To jak dojechała rano to do was mogli wysłać przed południem??Dobra i tak anulowałem
i idę jutro do innego sklepu:( szkoda wszystko co związane z nowym asasynem lepiej jest
robione na PS3(to niesprawiedliwe)!!!

Nie mogli wysłać, bo nie wysyłają transportu ekspresowego - dostawa w dniu wysyłki.
Z tego co mi wiadomo, to ciała dał wydawca, za późno wysyłając grę do Cenegi, a do tego dzieląc dostawę na dwie przesyłki, z czego ta z iksem ugrzęzła gdzieś u spedytora.
Doskonale Cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 16:19, fifomaniak napisał:

http://www.gram.pl/sk7_8Q3lG,y1_Gran_Turismo_5_PL_Edycja_Kolekcjonerska_bonus.html -
tutaj dodaliście tą ramkę na tablicę i jest data wysyłki 25.11. Tyle że w zamówieniu,
które złożyłem wcześniej, nie mam ramki i mam datę wysyłki 29.11. Mogę być spokojny o
datę wysyłki? Już pal licho ramkę, ale weekend bez GT5 to weekend stracony :P


Mamy takiego buga jeszcze w systemie, że data wysyłki nie zawsze się aktualizuje w zamówieniu - u Ciebie jest data z momentu, kiedy złożyłeś zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem sfrustrowany zamówiłem pre orderem Assassin''s Creed: Brotherhood a tu się dzisiaj okazuje "dostaje wiadomość ze zamówienie nie zostanie zrealizowane bo dostaliście mniej sztuk gry", to w takim razie pytam się po co była opcja możliwości dodania jeszcze gry do koszyka???, jak bym wiedział wcześniej to bym gdzieś indziej zamówił żeby przysłali. a tak to będę musiał jechać 40 km i liczyć na szczęście że będzie ta wersja w empiku a jak nie to kolejne 30 km i szukać po sklepach. jeszcze raz jestem bardzo ale to bardzo zawiedziony tym co mi się przytrafiło (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować