Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2010 o 19:47, TwardkiSlovian napisał:

Jaka jest prawdziwa data premiery gry Lionheart:Wyprawy Krzyzowe? Wedlug licznika ma
byc pojutrze natomiast wedlug strony wydawcy 17 grudnia. Sklep Cenega podaje, ze towar
jest natychmiast dostepny.

Hi, hi, nie wiem :) O tej grze dowiedziałam się z reklamy na stronie głównej gramu :) Tzn. nie dostałam oferty na nią z Cenegi, więc nie mamy pre-ordera. Wczoraj wysłałam zamówienie do nich na to, jak zobaczyłam reklamę (czyli reklama skuteczna jezd :)
Skoro dwa źródła na trzy wskazują na to, że w ten piątek, to w ten piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa aby "Call of Duty 4: Modern Warfare - Game of the Year Edition" była dostępna w okolicach 22-23 grudnia, bo przy okazji zakupu Black Ops-a chcę do jednej paczki wrzucić też tą grę i pewnie jeszcze Amnesia: Mroczny Obłęd (ale tu nie problemu bo gra jest dostępna od ręki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 20:51, GringoG3 napisał:

Jest szansa aby "Call of Duty 4: Modern Warfare - Game of the Year Edition" była dostępna
w okolicach 22-23 grudnia, bo przy okazji zakupu Black Ops-a chcę do jednej paczki wrzucić
też tą grę i pewnie jeszcze Amnesia: Mroczny Obłęd (ale tu nie problemu bo gra jest dostępna
od ręki).

CoD 4 MW miało wjechać do nas dziś, nie wjechało, ale pewnie do piątku będzie dostępne u nas.
Nie wiem, czy będzie dostępne 22-23.12, lepiej zamów 10.12., wybierz płatność zwykłym przelewem, to w razie braku płatności anuluje się dopiero po 14 dniach, a do tego czasu będzie rezerwować towar dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 23:14, donard napisał:

Kiedy będą koszulki śledzia?

Nieprędko, jeszcze szukamy wykonawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w koszyku Battlefield Bad Company 2 za 59,90zl , jednak czekam na kolejne promocje EA aby nie płacić za odbiór 2 i więcej razy. I teraz moje pytanie : Czy jeśli zostawię grę w koszyku to cena zmieni sie jutro na taka jak przed promocją czy będzie taka jak w chwili gdy włożyłem ją do koszyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:02, rafi116 napisał:

Mam w koszyku Battlefield Bad Company 2 za 59,90zl , jednak czekam na kolejne promocje
EA aby nie płacić za odbiór 2 i więcej razy. I teraz moje pytanie : Czy jeśli zostawię
grę w koszyku to cena zmieni sie jutro na taka jak przed promocją czy będzie taka jak
w chwili gdy włożyłem ją do koszyka?

Koszyk wygasa po 1-2 dniach, z tej promocji trzeba korzystać impulsywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 20:59, karolekx23x napisał:

Czy można się spodziewać w najbliższym czasie mniejszej ceny na Fallout: New Vegas albo
Fallout 3: Game of the Year Edition ? Bardziej mi chodzi o New Vegas .

New Vegas ma teraz u nas niższą cenę: 109,90 zł (cena sugerowana: 149,90 zł:
http://www.gram.pl/sk2_9A3qHu7_Fallout_New_Vegas_bonus.html
Fallout 3 GoTY - Cenega nie ma obecni ena stanie, trudno powiedzieć, kiedy będzie dostępna i za jaką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 21:08, GringoG3 napisał:

Jak długo mniej więcej trwa weryfikacja płatności kartą VISA ? Pytam a propos mojego
najnowszego zamówienia.

Do 24 h w ciągu dni roboczych.
Najszybciej wpływają płatności z szybkich przelewów internetowych (mTransfer, Inteligo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 21:23, Arthas97 napisał:

Czy w najbliższym czasie będą jakieś nowe oferty konsol PSP?

Wątpię, od 27.12. do połowy stycznia nie będzie nowych dostaw/ofert, bo wszyscy mają przerwy świąteczne i inwentaryzacje. Najwcześniej pod koniec stycznia (ale i tego nie gwarantuję) może się pojawić coś nowego w super cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam takie pytanie.

Widać ostatnio nagły wzrost zainteresowania Nintendo w Polsce. Jest wreszcie zrobiona porządnie strona www.nintendo.pl i już są tam np. podawane jakie gry będą wydawane ( np. premiery w styczniu ) i tutaj mam takie pytanie, czy miałaś, słyszałaś jakieś głosy od Stadlbauer, który jest autoryzowanym przedstawiciel firmy Nintendo, dotyczącej sprzedaży gier Nintendo w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to oprócz reklam w TV (byłam w szoku, kiedy je zobaczyłam między proszkami i sosem pieczeniowym), nie widać innych wysiłków mających na celów lepszą promocję Wii i NDS w Polsce (a podobno został utworzony oddział Nintendo w Polsce). Przynajmniej dla e-commerce, ale "daj jej szansę, daj jej szansę"*

*w cholerę stary dowcip o blondynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 21:40, akne napisał:

Z tego co mi wiadomo, to oprócz reklam w TV (byłam w szoku, kiedy je zobaczyłam między
proszkami i sosem pieczeniowym), nie widać innych wysiłków mających na celów lepszą promocję
Wii i NDS w Polsce (a podobno został utworzony oddział Nintendo w Polsce). Przynajmniej
dla e-commerce, ale "daj jej szansę, daj jej szansę"*


Nie chodzi mi o reklamę, tylko o dystrybucję gier w Polsce, bo ja na razie w ogóle żadnych fajnych nowości w sklepach nie widzę, a powinny być jak na przykład ostatnio Golden Sun na NDS''a. Ogólnie to w styczniu są 3 świetne premiery ( w tym Kingdom Hearts Re: Coded zamówione już w cenedze ;) ) na NDS''a i chciałbym się dowiedzieć, czy mam zamawiać z amazona, czy też będzie możliwość kupna w Polsce ( te pozostałe to: Ghost Trick Capcomu i Inazuma Eleven Level 5''a )

Dnia 17.12.2010 o 21:40, akne napisał:

*w cholerę stary dowcip o blondynkach.


Nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 21:44, Piotrbov napisał:

Nie chodzi mi o reklamę, tylko o dystrybucję gier w Polsce, bo ja na razie w ogóle żadnych
fajnych nowości w sklepach nie widzę, a powinny być jak na przykład ostatnio Golden Sun
na NDS''a. Ogólnie to w styczniu są 3 świetne premiery ( w tym Kingdom Hearts Re: Coded
zamówione już w cenedze ;) ) na NDS''a i chciałbym się dowiedzieć, czy mam zamawiać z
amazona, czy też będzie możliwość kupna w Polsce ( te pozostałe to: Ghost Trick Capcomu
i Inazuma Eleven Level 5''a )

Zasada jest taka przy pre-orderach: jeśli otrzymamy odpowiednio wcześniej ofertę do dostawcy, to zawsze odpalamy pre-order.
Żadnej oferty na te gry nie dostaliśmy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować