Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 11:42, Nor2323 napisał:

Ta gratis tylko na każdej fakturze pisze, żę pudło kosztuje ok. 15zł ;D

No tak, pozycja "Opakowanie" - czyli karton kosztuje 13,90 zł albo 15,90 zł, ale za to wysyłka gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 20:53, akne napisał:

No tak, pozycja "Opakowanie" - czyli karton kosztuje 13,90 zł albo 15,90 zł, ale za to
wysyłka gratis ;)


Nie ma to wyjść z każdej sytuacji. Świetny tekst xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wysyłka= wartoś tego mega pudła (w którym chyba jest zawarta benzyna dla kuriera, bo raczej taki karton 15 zł nie kosztuje :) ) ;D jeszcze mnie tknęło, że nadchodzi silniejszy Lord VAT-er i tak się zastanawiam czy cena wieśka się nie zmieni, czy cena kuriera się zmieni i czy wogle coś się zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 09:44, Nor2323 napisał:

Niestety wysyłka= wartoś tego mega pudła (w którym chyba jest zawarta benzyna dla kuriera,
bo raczej taki karton 15 zł nie kosztuje :) ) ;D jeszcze mnie tknęło, że nadchodzi silniejszy
Lord VAT-er i tak się zastanawiam czy cena wieśka się nie zmieni, czy cena kuriera się
zmieni i czy wogle coś się zmieni ?

cena takiego kartonu na poczcie to około 3 złote reszta to cena usługi paliwo wypłata dla kuriera nie zapominajmy o zusie vacie i innych opłat...........A tak poza tym to wszystkiego dobrego z nowym rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 21:32, Carter napisał:

czy od nowego roku (vatu ?) i u was ceny idą w górę?

Nie idą w górę. 1% VAT więcej to naprawdę niedużo, nie ma sensu bawić się w podwyższanie cen.
Tylko na dokumentach zakupu od nas będzie mieć niższą cenę netto - ale to ucieszy tylko płatników VAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 09:44, Nor2323 napisał:

Niestety wysyłka= wartoś tego mega pudła (w którym chyba jest zawarta benzyna dla kuriera,
bo raczej taki karton 15 zł nie kosztuje :) ) ;D

To taki żarcik był :) Wiadomo, że koszt wysyłki zamówienia to koszt pakowania, opakowania, opłaty dla UPS.

Dnia 31.12.2010 o 09:44, Nor2323 napisał:

jeszcze mnie tknęło, że nadchodzi silniejszy
Lord VAT-er i tak się zastanawiam czy cena wieśka się nie zmieni, czy cena kuriera się
zmieni i czy wogle coś się zmieni ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=5529
Wątpię, żeby UPS podniosło ceny wysyłki na tyle znacząco, żebyśmy musieli podnieść cenę dostawy. Ale zobaczymy w styczniu,czy tak zareagują, bo niestety ten 1% w przypadku firm usługowych się kumuluje: paliwo +1%, magazynowanie +1% itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 10:15, Enderius napisał:

Chciałem się spytać czy w związku z komunikatem że wysyłki będą realizowane później,
nie ulega unieważnieniu promocja na gry EA tj.
http://www.gram.pl/sk6_9Q7iGu0_Medal_of_Honor_Tier_1_Edition.html

Z płatnością przy odbiorze.


Promocja obowiązuje dla zamówień złożonych od 27.12.2010 do 02.01.2011 - to jest kluczowe. W momencie składania zamówienia towar może mieć status "dostępny w ciągu 1-7 dni", ale to tylko oznacza, że dostaniesz zamówienie później.
Najpóźniej koło 12.01.2011, bo pierwsza dostawa z EA w nowym roku wjedzie 10/11.01.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 14:31, Carter napisał:

cena takiego kartonu na poczcie to około 3 złote reszta to cena usługi paliwo wypłata
dla kuriera nie zapominajmy o zusie vacie i innych opłat...........A tak poza tym to
wszystkiego dobrego z nowym rokiem.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=5530
I Dla Ciebie też Najpozytywniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 20:01, akne napisał:

I Dla Ciebie też Najpozytywniejszego :)


Szczęśliwego Nowego Roku, by ten nowy rok był lepszy od poprzedniego ;)

I moje pytanie: Kiedy będzie dostępny Football Manager 2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 19:58, akne napisał:

To taki żarcik był :) Wiadomo, że koszt wysyłki zamówienia to koszt pakowania, opakowania,
opłaty dla UPS.

Wiem tak się droczę :)

Dnia 31.12.2010 o 19:58, akne napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=5529
Wątpię, żeby UPS podniosło ceny wysyłki na tyle znacząco, żebyśmy musieli podnieść cenę
dostawy. Ale zobaczymy w styczniu,czy tak zareagują, bo niestety ten 1% w przypadku firm
usługowych się kumuluje: paliwo +1%, magazynowanie +1% itp. itd.


Czyli jednak cos może podskoczyć. Może w końcu będą z oszczędności mniejsze kartony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy coś jest nie tak ze składaniem zamówień? Próbuje dziś cały dzień złożyć zamówienie na Xboxa slim. Na ostatnim etapie składania zamówienia wyskakuje komunikat o błędzie i prośba o spróbowanie ponownie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 14:13, YaaRoo napisał:

stary, sylwester był, daj żyć ludziom i komputerom ;p

Nie pytam się przecież o realizację zamówienia, ale o samą możliwość złożenia takiego zamówienia poprzez stronę :P To powinno działać bez względu na "święto". Strona wciąż nie pozwala, więc złożyłem zamówienie w innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(zamówienie nr HG01811021: złożone Cz, 30.12.2010, zapłacone, oczekuje na wysyłkę w dniu 1.1.2011) ale żarty się was z nowym rokiem trzymają nie liczę na wysyłkę przed 3.1.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno niedaleko mnie w Prudniku otworzono punkt odbioru , będę przejeżdżał tamtędy w piątek i zastanawiam się kiedy złożyć zamówienie i jak to wgl wygląda w przypadku takiej formy odbioru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować