Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam pytanie, wiem że na gram pl można kupić wiele koszulek ale czy będzie dostępna koszulka Crysis 2 Chest Plate ?
chodzi o to :
http://www.play.com/Clothing/T-Shirts/4-/1869...Product.html

Pytam bo sklep ten nie dowozi produktów do polski a na allegro czy ebay jeden koleś sprzedaje je za 130 zlotych (czyli 2 razy więcej) niż na Play.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 23:10, Oloninho napisał:

Cześć. Ja mam z kolei pytanie, czy możliwe będzie jeszcze dostać u Was DA2 Signature
Edition na PC?


DA2 Signature Edition była dostępna dla zamówień przedpremierowych, złożonych do dnia 11 stycznia 2011. Nie jest to ustalenie gram.pl lub innego sklepu, a BioWare.

Więc przypuszczam, że raczej nie będzie możliwości "dostania" DA2SE chyba, że na rynku wtórnym. Ale poczekamy, co konsul nam odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 23:10, Oloninho napisał:

Cześć. Ja mam z kolei pytanie, czy możliwe będzie jeszcze dostać u Was DA2 Signature
Edition na PC?


Część osób może nie potwierdzić swojego zamówienia albo go nie odebrać i wtedy może kilka sztuk BSE się pojawić. Musisz trzymać rękę na pulsie tuż po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 16:41, hakatu napisał:

Czy Signature Edition DA2, która była zamawiana w sklepie gram.pl, będzie wysyłana w
tych czarnych pudełkach jak na obrazku ( http://podgk.pl/wp-content/gallery/dragon-age-ii/da2-signature-edition.jpg),
czy będą to zwykłe DA2 + klucze na dodatkowej zawartości?

BSE ma inną okładkę - taką, jaką dałeś w linku. I taki produkt spodziewamy się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 22:52, mlodyx666 napisał:

Cześć Akne. Mam pytanie: czy będzie dostępny BioShock 2 (PC) w sklepie gram.pl? Kupiłem
cześć 1-szą u was i czekam na drugą...

Niestety nie. Jest niedostępna u polskiego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 16:14, Zordon88 napisał:

Mam pytanie, wiem że na gram pl można kupić wiele koszulek ale czy będzie dostępna koszulka
Crysis 2 Chest Plate ?

Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 09:39, karolekx23x napisał:

Mam pytanie kiedy będzie dostępna gra w sklepie Fallout: New Vegas ?

Gra wycofana z naszej oferty, do czasu aż nie stanieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 13:41, akne napisał:

Niestety nie. Jest niedostępna u polskiego wydawcy.


Szkoda :( Ale wielkie dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem smutny z powodu braku możliwości wysyłki za granicę. Mało tego moje dzieci również są smutne. Kiedy to się zmieni? Jak będę w Polsce to kupię kilka tytułów, ale jakby była wysyłka za granicę to bym kupował co miesiąc. Pozdrawiam i czekam na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 15:39, Dariuszek1 napisał:

Jestem smutny z powodu braku możliwości wysyłki za granicę. Mało tego moje dzieci również
są smutne. Kiedy to się zmieni? Jak będę w Polsce to kupię kilka tytułów, ale jakby była
wysyłka za granicę to bym kupował co miesiąc. Pozdrawiam i czekam na zmiany.

A jaki koszt wysyłki jest dla Pana do zaakceptowania?
Bo podejrzewam, że UPS określi go nam na poziomie około 30-50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 19:44, Makintosh napisał:

Tak, akne to znów ja z najnowszymi relacjami, dot. "Assassin''s Creed: Brotherhood
Codex Edition
" (nie to żebym był upierdliwy, ale zależy mi na tej grze - w
końcu to prezent na moje 20-ste urodziny, który stał się nim po tym jak premierę przeniesiono
na 2011
)...


A o to ja z najnowszymi wieściami. Znam już ilość polskiego wydania Limited Codex, jaką dostaniemy. Wystarczy go nam tylko dla osób, które złożyły zamówienia w pierwszym dniu odpalenia pre-ordera (22.07.2010) [no comments, przyczyna musi być ważka takiego ograniczenia nakładu, nie będę płakać i przeklinać, bo to niczego nie zmieni] Do tego cena wzrasta do 169,90 (obecna cena sugerowana to 179,90, kiedy uruchamialiśmy pre-order wynosiła 159,90, czyli u nas była oferowana po 149,90 zł).
Good news: oprócz zwykłej edycji będziemy mieć w ofercie wydanie nieco rozszerzone (nie tzw. Auditore, ale jeszcze inne), czekam na szczegóły odnośnie tego wydania, aby zaoferować je osobom, dla których nie wystarczy Limited Codex.
Czyli do końca tego tygodnia wszystkie osoby, które zamówiły u nas Limited Codex dostaną informację o szansie realizacji zamówienia/substytucie/itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to stosowny temat, na takie pytanie ..

Czy w najbliższym czasie będzie dostępna gra DJ Hero na (Xbox''a 360) wraz Kontrolerem?
Jeśli tak to w jakiej cenie, i kiedy można by się spodziewać daty dodania do sklepiku ?

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować