Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

{Wstaw cytat Vadera: "Noooo..." ze Star Wars Episode III}

Noż normalnie Ubi przegięło w tym wypadku pałkę...
Byłem na tyle upierdliwy, w stosunku do nich, nie do gram.pl - że "zaspamowałem" im skrzynkę pytaniami odnośnie polskiej wersji AC:B Codex i wiesz co Aniu?
Dostałem info, że:
"It should be enought for everyone who pre-ordered this game [in Poland] before 02/09..."

Gratuluję UbiSoft pięknego kłamstwa - bo kto inny jak nie Ubi na mniej niż miesiąc przed premierą potrafi zrobić takie coś? Brak słów...

Czyli z mojego prezentu urodzinowego nici (złożone: Śr, 04.08.2010 o godz. 13:53)... Ehhh - szkoda sobie język strzępić i żółć z siebie wylewać... Żal i tylko to mi pozostnie...

Aniu - miałbym tylko jedną, malutką prośbę - jak już potwierdzę, że zamawiam substytut (o ile będzie warto) to ekipa gram.pl mogłaby tam [czyt. do zamówienia] dorzucić kartkę A4 z napisem "20-letni gracz, Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin" i wasze autografy (cyrografy też mogą być ;) )? Chociaż trochę byście mnie na duchu podnieśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne a tak swoja droga to co sie dzieje z Deus Ex: Bunt Ludzkości - Augmented Edition na PC? Bo te wersje rozszerzona i tak nabede i w sumie wszystko mi jedno czy w Polsce czy w UK. Choc za zamowieniem gry w UK przemawia to, ze w Polsce dystrybutorem jest Cenega, a to oznacza, ze pewnie jak zwykle beda jakies problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 22:22, akne napisał:

to nie jest nasza wina, kupilibyśmy tego 10x więcej płacąc żywą gotówką przed dostawą,
ale towaru nima.


Ja nigdy nie pisałem i nigdy nie napiszę, że to Wasza wina :)

Dnia 28.02.2011 o 22:22, akne napisał:

Nie pisz do DOK na razie, najpóźniej w czwartek wyślemy informację do tych, którzy u
nas nie załapią się na Limited Codex z propozycją substytutu.


Jak będzie warto... Jakoś już pesymistycznie podchodzę do tego, ale zobaczymy...

PS. Co do Waszej edycji specjalnej- możecie jedną zrobić, kupię sobie na pamiątkę :)
PS2. Makintosh wpadł na fajny pomysł tylko nie mam urodzin :( Ale imieniny? :)

No nic, dorzucę sobie pewnie do zwykłej edycji jakąś gierkę i będzie cena chyba równa, ale poczekam do tej propozycji "zamiennika" prawdziwej edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja raz (pewnie nie ostatni) z pytankiem:
Mount & Blade Warband i Mount & Blade: Ogniem i Mieczem będzie można dorzucić do tej nieszczęsnej, omijającej mnie EK AC:B? Jak napiszę do DOK to mi usuną tą kolekcjonerkę i wrzucą tam zwykłe pudełko z płytką (...) oraz ten pakiet, tak? Czy jak już uporacie się z kolekcjonerkami to zamówienia same automatycznie zostaną usunięte?
Wyjdzie mi trochę drożej niż sama EK, ale i tak chciałem tą grę kiedyś kupić :) Fundusze jakieś są to poszaleję (60zł to może nie jest tak wielkie szaleństwo, ale zawsze). Zresztą jak się płaci za kuriera to trzeba go maksymalnie obładować :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę odblokować trochę wcześniej płatność za moje zamówienie na 3dsa (WR00181153)? Korci mnie aby te pieniądze wydać na coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu wiadomości o tak dużym ograniczeniu ilości egzemplarzy doznałem szoku! Niestety mnie też ominie ta edycja (zamawiałem 27.07 - 5 dniui :( ). Sprawdziłem status swojego zamówienia i okazało się, że zostało wstrzymane.

Czy jest to równoznaczne z jego anulacją czy muszę prosić o anulowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu.
Przed chwilą przeczytałem w zakładce "Moje zamówienia", że wysyłka EK AC:BH została WSTRZYMANA.
Tutaj moje jest pytanie - czy teraz nas tak zostawicie, czy w zakładce Moje Zamówienia pojawi się rekompensata? Np. Zwykła edycja + Postacie + Mapy + np. Figurka?
Jest to bardzo ważne, bo jeżeli cena będzie taka sama, jak zwykła edycja + samo DLC, to wtedy mi to wystarczy na "Rekompensatę" (zaznaczę, że kiedy zamawiałem grę, zwykła kosztowała 109.99, najwyżej te 10 zł więcej dopłacę lub więcej, ale bez przesady, by za samo DLC płacić tyle, co za edycję Codex).
Podobno, na 3kropki dodają Grę + Figurka + DLC (czytać: Postacie i Mapy) dla tych, co zamówili edycję Codex. Mi to by "nawet" odpowiadało, chociaż i tak nie zastąpi edycji Codex ;)
Na gry-online są postacie do każdej wersji, co mnie bardzo dziwi, ale też bardzo zachęca, lecz często u was kupuję, i wiem, jak u was z grami (czasem małe opóźnienie dostaw jest, ale małe ;) I przy okazji - u was da się kupić za pobraniem :D), dlatego jakbym miał zamiast Codex dostać zwykła + DLC, to też by mi przypasowało (bardzo mi na tym DLC zależy) ;)

20110301173404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie przed chwila tez dostalem takiego maila, co mnie bardzo zmartwilo. co sie dzieje? czy tej edycji nie bedzie w polsce w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie, ale gram.pl zrealizuje zamówienia tylko z 1 dnia (22.07 - pisało ze dwie strony wcześniej). Dziwi mnie, że macie zapenioną tylko taką ilość egzemplaży.

Czy można zapytać ile było zamówień 1 dnia, że tak szybko wyczerpaliście zapasy. Gry-Online ponoć zrealizuje wszystkie zamówienia, które otrzymali przed zakończeniem Pre-Orederu na tą wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Już wiem, co się stanie dla tych, co nie załapali się na Codex ;)
Jako, że zamówienie zostało wstrzymane, gram.pl wypuściło "nową" kolekcjonerkę z figurką, postaciami i mapami oraz zbroją ;) Opis poniżej :
Zestaw zawiera:
- Pudełko o wymiarach 15,4x26,2x11,7 cm
- Grę Assassins’s Creed: Brotherhood
- Figurkę Ezio o wysokości 23 cm
- Kody na dodatkową zawartość w grze:
2 mapy do trybu pojedynczego gracza (Rynek trajana, Akwedukty)
3 dodatkowe postacie do trybu wieloosobowego (Arlekin, Oficer)
smoczą zbroję dla Ezio (Helmschmied Drachen Armor)


I mi to... pasuje, zamawiam od razu, by nie było zaś problemów :D
Jak są DLC, to jest spoko, a "Pochłaniacz Kurzu" może być... innowacyjny ;)
Dzięki Aniu za wypuszczenie tej... "rekompensaty" ;)

20110301175747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 18:09, dreamer94 napisał:

20 złoty więcej za uboższą edycję to za dużo... Pewnie wezmę w Empiku zwykłą edycję o
10 złoty tańszą niż tu.


Rób jak uważasz, ja jestem stałym klientem sklepu gram.pl, a oferta jest dla mnie wystarczająca, by pokryć (chociaż trochę, a ta cena...) "wypadek" Ubi, w końcu to nie wina gram.pl ;) Starają się, ja to doceniam ;)
A skoro Ania obiecała, że zrobi co może, widać, że DUŻO zdziałała, więc jej teraz już dziękuję ;)
Ale dziwi mnie 1 rzecz - dużo osób dostało E-Mail i przerwaniu wysyłki, a ja - nie. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już 3 raz dziś, ale cóż poradzić?
Pewnie już po tylu postach wiesz, dlaczego znów piszę. Chodzi o e-maila- jak myślałem nie cieszy mnie ta "zastępcza" kolekcjonerka, chociaż fajnie, że coś jest... Dla mnie cena nie jest satysfakcjonująca za figurkę...
No i mam takie pytanie- co z tym zamówieniem wstrzymanym? Pójdzie do kasacji czy pisać do DOK''u, ewentualnie tutaj o zmianę na zwykłą grę (też coś drogo macie, ale niestety ceny zwykłych wydań też zaczynają niebezpiecznie rosnąć) + jedna gra dodatkowo. Jest tylko taka sprawa- u mnie w okolicy jest jeden sklep z grami (bardzo biedny), ale spróbuję tam uderzyć ok. 8 marca z pytaniem czy może dostaną chociaż jedną EK AC:B, może się uda? I czy wtedy nie będzie problemu z skasowaniem zamówienia na zwykłe wydanie AC + coś jeszcze? Trochę zamieszania wprowadzę, ale chyba będzie można tak zrobić? Chciałem bardzo kupić na gram.pl, ale jak będzie szansa dostać gdzieś indziej pierwszą kolekcjonerkę w życiu to chyba rozumiesz.
Można anulować zamówienie jeśli się go nie potwierdziło? ile dni max. przed premierą mogę się rozmyślić? 5, 3 dni do premiery? Żeby jeszcze przelew dotarł :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 18:20, bugs14 napisał:

Rób jak uważasz, ja jestem stałym klientem sklepu gram.pl, a oferta jest dla mnie wystarczająca,
by pokryć (chociaż trochę, a ta cena...) "wypadek" Ubi, w końcu to nie wina gram.pl ;)
Starają się, ja to doceniam ;)


To samo, poza figurką można dostać taniej - nie każdemu odpowiada figurka.

Ale też podoba mi się, że nie zostawili tego ot tak - na pewno znajdą się osoby, które zamówią wydanie z figurką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z zestawem Neverwinter Night 2 + Maska Zdrajcy + Gniew Zehira + Wrota Zachodu.
Podobno 22 lutego ze Złotej Kolekcji gra miała wskoczyć do TopSellera. Tak się nie stało. Wiadomo czy stanie się to w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 18:43, SpecShadow napisał:

Jak wygląda sytuacja z zestawem Neverwinter Night 2 + Maska Zdrajcy + Gniew Zehira +
Wrota Zachodu.
Podobno 22 lutego ze Złotej Kolekcji gra miała wskoczyć do TopSellera. Tak się nie stało.
Wiadomo czy stanie się to w najbliższym czasie?

Z tego, co mi wiadomo, to na przeszkodzie stanęły kwestie licencyjne i trudno powiedzieć, kiedy ten zestaw pojawi się w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 22:56, Varo napisał:

Ufff, głaz z serca mi spadł, załapałem się. Jednak są wątpliwości, czy macie 100% pewności,
że gracze, którzy złożyli zamówienie 22.07 dostaną swój egzemplarz ?

Bardziej już nam zamówienia chyba obciąć nie mogą :)
Ilość gwarantowaną mam na piśmie, Twoje zamówienie łapie się na nią, wszystkie zostało przeze mnie dziś skrupulatnie przeliczone, itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem paczkę w poniedziałek i odnośnie kodu rabatowego: mam jeszcze w preorderze Wiedźmina 2, czy ten kod można dołożyć do tego zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować