Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2011 o 19:32, akne napisał:

Do zamówienia dorzucić się nie da, bo pójdzie z magazynu prosto, ale równolegle z przesyłką
kurierską możemy Ci takie "coś" wysłać pocztą. Napisz do mnie maila cytując ten post
+ dopisz dokładnie, jaki tekst tam być.
Nie żartuję, to życzenie jest akurat łatwe do spełnienia.


Jestem baaardzo mile zaskoczony :)
Pojawił się tylko "malutki" problemik - nie znam Twojego maila...
A i przy okazji zrodziło mi się ostatnie pytanie dot. Assassin''s Creed - Brotherhood - zmieniłem zamówienie na wersję z figurką (która potem będzie stała obok popiersia Geralta) i było, że najbliższa realizacja 16/03 (lub jakoś tak), czyt. jest nadzieja, że do 18/03 dostanę?

/@edit:

Dnia 01.03.2011 o 19:32, akne napisał:

Padam na pysk dziś, a jeszcze muszę dziś wieczorem obsłużyć papierkologię [...]


Współczuję, wiem co to znaczy siedzieć w stercie papierów i próbować to ogarnąć (zwłaszcza tych z zamówieniami jakiś podzespołów, procesorów i innych dziwnych bebechów)... Powodzenia w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo coś o kolekcjonerskiej edycji Mortal Kombat? I czy do preordera standardowej edycji będzie dodawany kod DLC? W wielu sklepach taki kod można otrzymać a ja jako lojalny klient wolałbym kupić u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 19:59, akne napisał:

> Dzięki Aniu za wypuszczenie tej... "rekompensaty" ;)
To nie mnie się należą podziękowania, tylko Ubisoftowi, który postanowił zrekompensować
mniejszy nakład Codex wypuszczając taką edycję z figurką.
Ja tylko poczekałam, aż będzie coś więcej wiadomo na jej temat, i dopiero wtedy wysłaliśmy
maile do tych osób, które się nie załapały na Codex wraz z ofertą na ten "substytucyjny"
produkt.

Dużo dostaniecie tej wersji? Ubisoft nie anuluje 99% zamówień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 19:41, akne napisał:

> PS2. Makintosh wpadł na fajny pomysł tylko nie mam urodzin :( Ale imieniny? :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6082
ostatni akapit, mailinij mi, co chcesz na tej kartce imieninowej itp. :)


Jestem zaskoczony i nie mam pomysłu na nic :) Wystarczy nawet to, że chcesz coś takiego zrobić- to jest na prawdę świetne podejście. To mi nawet za prezent wystarcza.
Aż żal mi będzie anulować zamówienia jak okaże się, że w tym małym sklepiku w mojej okolicy będzie EK AC:B na wyciągnięcie ręki... A szkoda wydawać pieniądze na kuriera dla samego M&B.
Gram.pl bardzo dużo zyskuje mając takiego pracownika :) Szkoda, że wydawcy czasami nawalają i jest więcej pracy z niecierpliwymi klientami.
Jak pisałem- nie będę Ci dokładał pracy z moim wymysłem na imieniny, szczególnie, że pomysłu nie mam nawet.
A co do zamówienia- 7 marca pewnie dowiem się w tym sklepie czy mają w planach zamawiać edycję kolekcjonerską AC:B, jeśli tak to niestety tam kupię... Może nie poczuję się jak zdrajca :)
Pozdrawiam.

PS. Oczywiście ja też czekam na taki cud, że dostaniecie jakieś 500 egzemplarzy kolekcjonerskich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kontaktem z Działem Obsługi Klienta. Poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie gram.pl dwa razy (23 i 28 lutego) wysyłałem prośbę o zmianę miejsca dostawy dwóch zamówień. W wiadomości podałem ich numery. Odpowiedź miała przyjść w ciągu 24 godzin, ale tak się nie stało. Poza tym miejsca dostawy nie zostały zmienione. Czy jest to wina po stronie DOK-u czy ja coś źle robię? Zależy mi na szybkiej reakcji, bo jedno z zamówień dotyczy gry Dragon Age II, a będzie ona wysyłana już na początku przyszłego tygodnia.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, Akne, serio nie będzie tych kolekcjonerek dla nas?
Kompletna katastrofa, kolekcjonerka mojej ulubionej gry nie zostanie do mnie dostarczona bo... po prostu jej nie ma?
Do tego biedniejsza edycja z raczej lipną figurką w większej cenie = mega nieopłacalne.
Może chociaż jakiś rabacik czy cokolwiek?
Nie ma nawet cienia szansy na to, abym dostał swoją kolekcjonerkę?
Błagam Akne, powiedz, że jednak coś się znajdzie.

Preorder został absolutnie anulowany czy jak zwolnią się dodatkowe egzemplarze to dorzucone zostanie to do puli czy nie ma opcji? Jak daleko moje zamówienie (PA01491073) jest na liście oczekujących, ile osób musiałoby anulować swój preorder?

Nie wiesz, czy obecnie gdziekolwiek można dostać jeszcze Codex Edition? Ktokolwiek nie wie ;X?!

Taki news w dniu moich urodzin... Nie spodziewałem się, że mój ulubiony serwis sprawi mi taką przykrą niespodziankę T-T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 22:01, NikiNicoo napisał:

ciah

Jeżeli będą zwroty to albo wrzucą na sklep, albo będzie kolejka wg. daty zamówienia od 23 lipca. Szukaj w dniu premiery w marketach/empikach, albo po tygoniu-dwóch od premiery przeszukuj sklepy internetowe czy są zwroty. Swoją drogą to nie wina gramu, tylko Ubi, że nie chce produkować więcej bo 1 partia była trefna to oczywiście ona na polske była przeznaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 22:01, NikiNicoo napisał:

Taki news w dniu moich urodzin... Nie spodziewałem się, że mój ulubiony serwis sprawi
mi taką przykrą niespodziankę T-T


Wszystkiego najlepszego, a teraz do tematu. Nie pisz, że to wina gram.pl- to nie może i nie jest przez Nich. Przecież to nie Oni produkują/decydują gdzie trafi produkt. Wszelkie pretensje ja kieruję w stronę wydawcy... A zresztą uważam, że ich (wydawca) mało interesują moje pretensje :) Już pogodziłem się z tym, że jak nie wydarzy się nic pięknego (czyt. do małego miasteczka i małego sklepu nie przywiozą z 10 kolekcjonerek) to zadowolę się pudełkiem i płytką...
Wierzę, że Nasz ulubiony serwis starał się jak mógł dostać tyle ile potrzeba, ale nie udało się...
A tak w ogóle- też chciałbym się dowiedzieć ile zamówień jest przed moim i jeśli to nie tajemnica ile kolekcjonerek dostaniecie, a ile było zamawiane. Tak z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Borderlands Game of the Year Edition na PC będzie dostępne w sklepie gram.pl w przyzwoitej cenie ? W sklepie cenegi jest teorytycznie dostępna ta edycja i to w bardzo dobrej cenie , ale niestety przy dodaniu do koszyka okazuje się , że towaru nie ma , a w innych sklepach jest przysłowiowa "bieda" całkowity brak towaru lub cena za wysoka. Z tego co widze to w ofercie gram.pl nie ma w ogóle Borderlands.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy spodziewacie się dostawy od EA i kiedy wyślecie Dragon Age II?
Mnie chodzi o wersję na PS3, gdyby jakimś cudem miało to znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Można wiedzieć dlaczego serwis www.gry-online.pl zrealizuje wszystkie zamówienia związane z Codex AC: Brotherhood, bez jak się zdaje, większych problemów? Dlaczego, skoro do premiery jeszcze ok. 2 tygodni, Ubisoft nie wyprodukuje większej ilości egzemplarzy? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 15:40, montixl10 napisał:

Witam. Można wiedzieć dlaczego serwis www.gry-online.pl zrealizuje wszystkie zamówienia
związane z Codex AC: Brotherhood, bez jak się zdaje, większych problemów? Dlaczego, skoro
do premiery jeszcze ok. 2 tygodni, Ubisoft nie wyprodukuje większej ilości egzemplarzy?
Z góry dzięki za odp.

Zapytaj Ubisoft, a nie przedstawiciela sklepu gram.pl To nie jest zależne od Gram.pl BTW. Aniu będzie w końcu EK DNF Balls of Steel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak z ciekawości, ten Stadelbauer ma opóźnienia tylko dla waszego sklepu z grami Pokemon White i Black, czy tez inne sklepy mają ten sam problem?

P.S. Ja to mam pecha... Zawsze gdy zamawiam gry na NDS''a w pre-orderze w Polsce to są jakieś opóźnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że drugi post z rzędu, lecz dowiedziałem się od przedstawiciela Stadlbauer''a, że oni nie mają żadnych opóźnień z dostawą gry Pokemon White/Black.
Więc z jakiego powodu jest to opóźnienie u dystrybutora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu kiedy będzie informacja o zwrotach codex''u i o tym kto na te zwroty się załapie, bo nie wiem czy mam coś zaklepywać sobie w Empiku, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 18:05, Piotrbov napisał:

Przepraszam, że drugi post z rzędu, lecz dowiedziałem się od przedstawiciela Stadlbauer''a,
że oni nie mają żadnych opóźnień z dostawą gry Pokemon White/Black.
Więc z jakiego powodu jest to opóźnienie u dystrybutora?

Dziś wysłali do nas towar z Niemiec, w najlepszym przypadku dotrze w piątek.
Towar mieliśmy zamówiony już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 18:58, dreamer94 napisał:

Aniu kiedy będzie informacja o zwrotach codex''u i o tym kto na te zwroty się załapie,
bo nie wiem czy mam coś zaklepywać sobie w Empiku, czy nie...

Lepiej zaklep sobie gdzie indziej, bo przy tak małej ilości zwrotów będzie niewiele i te kilka sztuk pojawiłoby się najwcześniej koło 25.03.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować