Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2011 o 13:51, Pietro87 napisał:




raczej dostaniesz bo ja mam w moich zamówieniach "pakowane i przygotowywane do wysyłki, zostanie wysłane 10.3.2011"
jak patrzałem około 13 to jescze było "potwierdzone, oczekiwanie na wysyłke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówienie nr GL03761059: złożone Cz, 09.12.2010, wysłane: Cz, 10.03.2011

Jeśli dojdzie do jutra, gram.pl zachowa w moich oczach dobrą renomę =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój status zmienił się z "potwierdzony" na zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne (prawdopodobnie w dniu 10.3.2011) ; s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 14:47, Oloninho napisał:

Mój status zmienił się z "potwierdzony" na zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą
dostępne (prawdopodobnie w dniu 10.3.2011) ; s

wysłane: Cz, 10.03.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 10:12, Medemi napisał:

Jak to jest z paczkami do odbioru osobistego?


Tez sa do odbioru zazwyczaj na nastepny dzien. Czekaj po prostu na SMSa lub/i maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 13:51, Pietro87 napisał:

Gratuluje kryterium doboru wysyłek.
Wszędzie odbywa się to na zasadzie wysłania towaru do tego kto złożył zamówienie jako
pierwszy, czyli reasumując pierwsze 10% powinno iść nie do "losowych" zamówień a do pierwszych
zamówień


Jakieby sie doboru nie zrobilo to zawsze sa narzekania. Od wydawcy sklep dostal mniej sztuk EK WoW: C i poszly one do klientow, ktorzy juz oplacili zamowienia to byly pretensje, przyznawane losowo tez zle. Gdyby byly wysylane pierwszym zamawiajacym to by z koleii burzyli sie ci, ktorzy zamowili gre dzien pozniej. Jakis kryteriow trzeba bylo dokonac, tym razem wybrano losowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż u mnie od początku było że wyślą 10 marca (od grudnia kiedy to zamówiłem DA II) i dziś gram.pl mi BSE wysłał więc tu nie mam nic do zarzucenia ;). Niech tylko gra jutro dojdzie to w ogóle szczęśliwy bedem. Mam przy okazji jedno pytanko - kiedy pojawią się ma moim koncie gramowym kody do odblokowania dod. zawartości? Brałem za pobraniem i odbiór osobisty więc dopiero gdy odbiorę i zapłacę? Ciekawi mnie po prostu czy zdążycie przed weekendem czy dopiero w poniedziałek dostane te superduper przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 17:53, Michl napisał:

Mam przy okazji jedno pytanko - kiedy pojawią się
ma moim koncie gramowym kody do odblokowania dod. zawartości?


"Masz zamówienie z opcją płatności przy odbiorze. Czyli klucz będziesz mógł pobrać, kiedy dostaniemy kasę z UPS za Twoje zamówienie (w ciągu 2-4 dni roboczych od odebrania paczki)."
Kilka stron wcześniej pytanie już było.

Jedna odpowiedź mniej- mniej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 17:53, Michl napisał:

Mam przy okazji jedno pytanko - kiedy pojawią się
ma moim koncie gramowym kody do odblokowania dod. zawartości? Brałem za pobraniem i odbiór
osobisty więc dopiero gdy odbiorę i zapłacę?


Tak gdzies do 7 dni od daty odbioru i zaplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 18:02, Radekl2 napisał:

Kilka stron wcześniej pytanie już było.

Jedna odpowiedź mniej- mniej pracy :D


Było? No to shame on me za niedokładne sprawdzenie tematu. Ide posypać głowę popiołem i pobiczować się nieco w ramach pokuty. A zanim pójde - dzięki za odpowiedź ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ide posypać głowę popiołem

Dnia 10.03.2011 o 18:22, Michl napisał:

i pobiczować się nieco w ramach pokuty.


Nie musisz chyba :) Nie wiem czy wielu ludzi jest na tyle nawiedzonych, że wchodzi w ten temat co 1h... No ja jestem jedną z tych osób.
Dzięki za podziękowanie, a moderatorów i właścicielkę tematu przepraszam za spamik. Już siedzę cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 18:15, Wojman napisał:

Tak gdzies do 7 dni od daty odbioru i zaplaty.


Rozumiem, że to jakiś żart?

W erze monitorowania przesyłki za pomocą internetu, gdy firma kurierska odnotuje w systemie odbiór przesyłki, to od razu powinny być kody udostępnione w sklepie. Nie wierzę, że nie można tego typu systemu zintegrować ze sklepem internetowym.

Dodatkowo wypadałoby przesłać mail z informacją o opóźnieniu wysyłki oraz przeprosinami. Zresztą tego typu e-mail tak na prawdę byłaby tylko na korzyść sklepu, bo nie trzeba by wtedy odpisywać na tony e-maili i odbierać setek telefonów z zapytaniami o opóźnienie. Wydaje się to dużą oszczędnością pieniędzy oraz czasu pracy, który przekłada się znowu na pieniądze. Dodatkowo tego typu e-mail zmniejsza zdenerwowanie klientów, a nie ma chyba nic ważniejszego od dobrej opinii na temat sklepu i zadowolonego klienta?

Jak widać jeszcze nie wszędzie obowiązują tego typu standardy. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 7 dni nie oznacza, ze ten kod pojawi sie dokladnie po tygodniu. Zazwyczaj z tego co widze w postach w tym watku jest on dodany do konta duzo wczesniej.

Co do opoznien w wysylce - nie jest to ani wina sklepu, ani tym bardziej Moderatorow. Gry od EA zazwyczaj przychodza wczesniej, tym razem zdarzyl sie splot nieszczesliwych okolicznosci i wysylka jest realizowana pozniej niz planowano.

O przyczynach takiego stanu rzeczy byl napisany post Konsula. Co do maila z informacja o opoznieniu - moze to faktycznie dobry pomysl, ale o tym czy to jest mozliwe do wprowadzenia nie decyduja Moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie.
Mam zamówienie na EK Witchera 2.
Opcja dostawy to kurier UPS, w momencie jak składałem zamówienie nie było jeszcze pkt odbioru osobistego blisko mojego miejsca zamieszkania, pojawił się dopiero później, czy jest jakaś szansa aby zmienić formę przesyłki ?
Było by to dla mnie wygodniejsze niż potencjalne czekanie na kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 19:02, Pietro87 napisał:

Opcja dostawy to kurier UPS, w momencie jak składałem zamówienie nie było jeszcze pkt
odbioru osobistego blisko mojego miejsca zamieszkania, pojawił się dopiero później, czy
jest jakaś szansa aby zmienić formę przesyłki ?


Nie ma problemu, skontaktuj sie z DOKiem, podaj numer zamowienia i popros o zmiane metody dostawy. Kontakt z DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować