Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

/.../

Działa to tak samo w każdym wypadku, w którym masz zaznaczoną opcję odbioru osobistego w jednym z takowych punktów odbioru. Nie jest ważne czy jest to pre-order czy zwykłe zamówienie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu zamówienia w sklepie gram.pl dostaniesz maila:
a) z podsumowaniem zamówienia i z prośbą o jego potwierdzenie - jeśli to zamówienie "nie-pre-orderowe" i pobraniowe.
Trzeba kliknąć w link i potwierdzić zamówienie (albo potwierdzić je z poziomu "Moje zamówienia w sklepie").
Po 5 dniach zamówienie niepotwierdzone zostaje anulowane.
albo
b) z podsumowaniem zamówienia i prośbą o dokonanie płatności - jeśli to zamówienie "nie-pre-orderowe" i płatne z góry.
Na przelew czekamy 14 dni, potem zamówienie zostaje anulowane.

Jeśli złożyłeś zamówienie na produkt dostępny w pre-orderze, który ma na karcie datę wysyłki w ciągu najbliższych 7 dni, to j.w.

Jeśli złożyłeś zamówienie na produkt dostępny w pre-orderze, który ma datę wysyłki w ciągu późniejszą niż w ciągu 7 dni, to po złożeniu zamówienia dostaniesz mail z podsumowaniem zamówienia i informację, że 7 dni przed wysyłką przypomnimy Ci o zapłacie albo o potwierdzeniu zamówienia - wtedy dostaniesz mail kolejny.

Jeśli coś jest niejasne, to pytaj.
Najlepiej na przykładzie, co chcesz zamówić, jak zapłacić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 16:55, dracko napisał:

Dystrybutorem na Europe jest firma Frogster i na pewno też na Polskę.

A to pewnie dostanę na to wkrótce ofertę z Techlandu, bo od nich kupimy Mythosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w temacie EK Wiedźmina 2.
Co stanie się z egzemplarzem EK z puli pierwszego tysiąca (które uznawane są za bardziej elitarne) w razie rezygnacji z preorderu? EK z tym numerem otrzyma ktoś kto się nie załapał do pierwszego tysiąca? Na zasadzie kolejności zamówień czy losowania? A może wszystkie takie EK zostaną zebrane i wykorzystane w jakiś konkursach krótko przed wysyłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 16:44, matis9988 napisał:

Kiedy będzie dostępny CoD Modern Warfare 2 na PC? I czy jak już będzie dostępny to będzie
tańszy?

Mam nadzieję, że w kwietniu - tak mówi LEM. Co do ceny - nie wiem, ale powinna być niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 14:09, garram napisał:

Pytanie w temacie EK Wiedźmina 2.
Co stanie się z egzemplarzem EK z puli pierwszego tysiąca (które uznawane są za bardziej
elitarne) w razie rezygnacji z preorderu? EK z tym numerem otrzyma ktoś kto się nie załapał
do pierwszego tysiąca? Na zasadzie kolejności zamówień czy losowania? A może wszystkie
takie EK zostaną zebrane i wykorzystane w jakiś konkursach krótko przed wysyłką?

Jeszcze nie wiem, komu zostaną przydzielone. Przejrzałam pierwsze zamówienia, w zakresie 1-200 jest kilka wolnych numerów (sic!, ktoś anulował zamówienie na niski numer)
Prawdopodobnie wystawimy je w sklepie jako osobne produkty (EK nr 150, EK nr 220 itd.), w tej samej cenie oczywiście, co cały nakład.
Ale wolałabym najpierw poinformować mailowo te osoby, czy na pewno nie chcą mieć EK o tym numerze. Może się pomyliły, może załapały na fajniejszy numer w innym zamówieniu.

W przyszłym tygodniu będę rozpracowywać wszystkie kwestie związane z wysyłką W2, muszę wymyślić, co zrobić z tymi wolnymi numerkami. Informacje o numerze EK są gromadzone w specyficzny sposób, nie mogę "z palca" przydzielić komuś w zamówieniu konkretnego numerka, musiałby to zrobić programista. Nie ma też przejrzystego dostępu do listy wolnych numerków. Żeby przydzielić komuś konkretny numerek z puli tych wolnych muszę przecież wiedzieć, czy już nie został przyporządkowany innemu klientowi przez inną osobę z DOK.

A Ty jakie masz zdanie na ten temat? Komu powinniśmy przydzielić te wolne numerki z puli 1-1000?
Jak będzie najsprawiedliwiej? Pewnie wg chronologii składania zamówień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy , i kiedy będą dostępne Legendy RPG z "Platynowej Kolekcji " w sklepie gram.pl. Towar niedostępny dość długo, przegłądałem różne sklepy internetowe,wszędzie wymiotło ten tytół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 20:39, Maximo napisał:

Chciałbym zapytać czy , i kiedy będą dostępne Legendy RPG z "Platynowej Kolekcji " w
sklepie gram.pl. Towar niedostępny dość długo, przegłądałem różne sklepy internetowe,wszędzie
wymiotło ten tytół.

Wymiotło, bo CDP nie może tego doprodukować, kwestie licencyjne wchodzą w grę, sprawa dość długo już się toczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :-)
Mam takie pytanie dot. Heroes VI. A mianowicie:
Kupując zwykłą edycję możemy się spodziewać DLC z itemkami i bohaterami? Zazwyczaj było tak,że kupując pre-order był jakiś mały bonusik. Bo akurat Ja to chciałem zakupić zwykłą wersję,ponieważ Edycja Kolekcjonerska jeszcze jest w moich myślach,ale szczerze nie wiem,czy po nią sięgnę. Zresztą edycja zwykła będzie miała może inne bonusy,które nie zostały jeszcze ujawnione?
Dzięki ci za odp. i Pozdrawiam B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zwykłej i kolekcjonerskiej edycji HoMM 6 wiem dziś tylko tyle, ile jest wypisane na kartach produktów w naszym sklepie.
Czyli teraz zamawiając zwykłą lub EK dostaniesz to, co jest wyszczególnione na karcie danego produktu.
Spodziewam się, że Ubi da nam (jak i innym sklepom, obecnie chyba żaden nie oferuje bonusów, nie chce mi się klikać teraz, taki Amazon ma jeszcze starą datę premiery*) jakieś DLC (vel ULC - unlockable content) do pre-orderów. No bo dawał kody do HAWX 2 np.
Generalnie odnośnie polityki informacyjnej Ubi mam swoje zdanie, ale HoMM 6 i tak się obroni, choćby miałoby się nazywać "Ubisoft Bestselling Game Ever: Heroes of Some Kingdoms 6" ;)

* sic! Amazon ma starą datę premiery? Why? Why? Nie traktuje tego produktu poważnie, czy ktoś poszedł na urlop? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Akne.

Mam takie pytanie natury "dostawy" produktu oraz jego dostępności.
1) Czy produkt "Konsola PSP 3004 Czarna" będzie dostępna do końca tygodnia (wyświetla mi się status, że produkt "niedostępny" pomimo, że wczoraj, ok. 22:00, było "towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)")?

2) Jeśli zakupiłbym "Konsola PSP 3004 Czarna" jaka jest szansa, ze w poniedziałek będzie już w sklepie? A może będzie już do odbioru w sobotę (przesyłka do salonu, nie kurierska)?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będziecie mieli w ofercie iPada 2 i w jakiej cenie za poszczególne modele? A drugie pytanie - dlaczego jako pionierzy sprzedawców iPada w Polsce nie macie jeszcze iPada 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 10:00, akne napisał:

http://www.gram.pl/sklep/psp/konsola-psp-3004-czarna
Jest dostępna w dużej ilości.


Wyczyściłem "ciasteczka" i widzę prawidłowo... Nie wiem co powodowało (ciasteczka czyszczę zawsze w pon. wieczorem - więc nie robiłem tego specjalnie dla tego problemu) ten błąd...
A względem dostawy (przykładowo do salonu Sferis zamówię) - jeśli zrobię to w piątek to większe szanse na odbiór mam w sobotę czy w poniedziałek? Chodzi mi o to, że nie studiuję w tym samym mieście co mieszkam, a nikt nie odbierze tego za mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, masz jakieś wieści dotyczące gry WWE All Stars?
Dziś Amerykańska premiera, w piątek Europejska, a u was nie ma go nigdzie :(
Pobrałem demo i bardzo mi się spodobało, ale nie chce kupować na allegro, bo tam ciężko trafić na osobę godną zaufania, dlatego wolałbym w Waszym sklepie, mam już "doświadczenie" ;)
Z WWE SmackDown vs. RAW 2011 nie było takich problemów (Pre-Order był kilka tygodni przed premierą, tutaj nadal nie ma..>), więc mam nadzieję, że z AS szybko się rozwikła :)
P.S. Gra jest od THQ jak co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować