Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2011 o 15:39, bugs14 napisał:

Aniu, masz jakieś wieści dotyczące gry WWE All Stars?

Nie będziemy tego mieć w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłamy na sobotę. Jeśli zamówisz w piątek, to w punkcie odbioru będzie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 15:14, donard napisał:

Dzięki Aniu za załatwienie drugiego DLC do kolekcjonerek ;)

Podziękujmy Redom i Niebieskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 13:42, BluesBoy napisał:

Kiedy będziecie mieli w ofercie iPada 2 i w jakiej cenie za poszczególne modele? A drugie
pytanie - dlaczego jako pionierzy sprzedawców iPada w Polsce nie macie jeszcze iPada
2??

Jest problem z dostępnością tego towaru. Jak tylko będziemy mieć informacje, że jest w drodze, to pokażemy go w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanka. Bardzo fajnie, że do Wiedźmina 2 dodajecie ten kod na tajemniczego kupca, tylko :
1. Czy będzie on w formie elektronicznej ? , bo zanim ok. tydzień minie do przyznania kodu to pewnie dużo osób będzie już miała W2 zaliczonego.
2. Czy obydwa DLC, tzn. kody na nie są w wersji elektronicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 16:13, akne napisał:

Nie wysyłamy na sobotę. Jeśli zamówisz w piątek, to w punkcie odbioru będzie w poniedziałek.


Rozumiem - akurat dowiedziałem się (kilka godzin temu), że poniedziałek mam wolny więc już się cieszę ponieważ Patapony już mam - a to chyba jedyna gra dla której kupuję PSP :D (LocoRoco też ujdze ;))

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu muszę pochwalić za szybką wysyłkę :P

Shift 2 już jest do odebrania w Sferisie, w tym samym dniu co premiera amerykańska, a ja myślałem że będę czekał do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dwa pytania.
1. Kiedy macie zamiar zwrócić koszty przesyłki za Crysis 2 Nano Edition osobom, które opłaciły swoje zamówienia z góry?
2. Czy EA/Valve potwierdziło już że edycja Portala 2 na konsolę Sony będzie uprawniała do pobrania pełnej wersji tejże gry na PC/Mac?
Dzięki za odpowiedź. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 20:37, Lex napisał:

1. Kiedy macie zamiar zwrócić koszty przesyłki za Crysis 2 Nano Edition osobom, które
opłaciły swoje zamówienia z góry?

Wysyłka odbyła się dziś, kolega obsługujący zwroty płatności miał czekać (na moje polecenie) ze zleceniem zwrotu płatności kosztu dostawy do momentu wysyłki , bo liczyliśmy się z tym, że ludzie będą anulować zamówienia w całości ze względu na opóźnienie realizacji zamówienia (a wtedy zwrócilibyśmy całą kwotę).
Czyli kwestia kilku dni, a pieniądze wrócą na Twoje konto.

Dnia 29.03.2011 o 20:37, Lex napisał:

2. Czy EA/Valve potwierdziło już że edycja Portala 2 na konsolę Sony będzie uprawniała
do pobrania pełnej wersji tejże gry na PC/Mac?


Ooooo, blondynka nie w temacie, zaraz wyśle zapytanie do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 17:59, Nor2323 napisał:

Takie pytanka. Bardzo fajnie, że do Wiedźmina 2 dodajecie ten kod na tajemniczego kupca,
tylko :
1. Czy będzie on w formie elektronicznej ? , bo zanim ok. tydzień minie do przyznania
kodu to pewnie dużo osób będzie już miała W2 zaliczonego.
2. Czy obydwa DLC, tzn. kody na nie są w wersji elektronicznej ?


Kod na kurtkę oddziałów Roche''a, który jest wyłącznie dla posiadaczy EK, jest w niej w postaci papierowej - kod na kartce.
Kod na Tajemniczego Kupca będziemy wysyłać drogą elektroniczną - kiedy wpłynie płatność za Twoje zamówienie, będziesz mógł go pobrać z poziomu "Moje zamówienia"->Zamówienie na EK-> link przy numerze zamówienia "Pobierz kod".
Jeśli wybrałeś płatność przy odbiorze, to kod na kupca będziesz mógł pobrać po wpłynięciu do nas kasy z UPS lub z punktu odbioru - czyli około 1-4 dni roboczych po odebraniu paczki. Jeśli będzie Ci się spieszyć, to napisz do DOK, jeśli zamówienie w systemie UPS będzie mieć status "odebrane", to udostępnimy Ci kod na kupca zanim UPS/punkt odbioru przeleje nam kasę za Twoje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwal EA :)
EA ma fajny zwyczaj dostarczania premier w poniedziałek/wtorek, kiedy premiera oficjalna jest w piątek.
Ale podobno Shift 2 ma blokadę uruchomienia przed premierą, ale i tak wysyłamy premiery w dniu dostawy, jeśli nie ma embarga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dołóż margines czasowy na autoryzację płatności - zamówienie płatne z góry idzie do spakowania w momencie otrzymania płatności za nie. Polecam szybkie przelewy z tego względu (płatność do nas wpływa niemal natychmiast), bo ręczne i pocztowe mogą iść nawet 2-3 dni robocze do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 23:28, akne napisał:

Ale podobno Shift 2 ma blokadę uruchomienia przed premierą, ale i tak wysyłamy premiery
w dniu dostawy, jeśli nie ma embarga.


Niestety ma, z tego co widzę to chyba mogę zainstalować, ale grać dopiero jutro od godziny 1 rano.
Cóż, jedyne co pozostaje zrobić to czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 23:31, akne napisał:

Aha, dołóż margines czasowy na autoryzację płatności - zamówienie płatne z góry idzie
do spakowania w momencie otrzymania płatności za nie. Polecam szybkie przelewy z tego
względu (płatność do nas wpływa niemal natychmiast), bo ręczne i pocztowe mogą iść nawet
2-3 dni robocze do nas.


Nie martw się ;) mBank działa cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 00:11, OuTcAsTno1 napisał:

Czy po premierze shifta 2 wersja limitowana bedzie dostepna czy tylko zwykla?

Wersja limitowana jest dostępna do wyczerpania zapasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 14:37, damlon napisał:

Czemu z listy punktów odbioru osobistego zniknął punkt w Zabrzu? Był to salon Sferis.

Salon został zlikwidowany niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 16:15, akne napisał:

Salon został zlikwidowany niestety.


Aha. Nawet nie zauważyłem :P Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować