Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2011 o 18:58, akne napisał:

> Innego bym nie chciał, ładny numer zdobyłem ;)
Czuję się bezrobotna ;) Wojman mnie wyręczył :)

Czyli rozumiem, Pani też sądzi, że me obawy płonne i Wiedźmin się nie poturbuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może Pani coś pomóc w sprawie tych 3 DLC to Red Dead Redemption? Niestety nie wiem, gdzie mam fakturę zakupu (nawet nie pamiętam czy ją miał ponieważ był to odbiór osobisty w Sferisie a tam nie zawsze dostaję jakiś dokument). Moje zamówienie to RY01151103.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:20, TobiAlex napisał:

Czy może Pani coś pomóc w sprawie tych 3 DLC to Red Dead Redemption? Niestety nie wiem,
gdzie mam fakturę zakupu (nawet nie pamiętam czy ją miał ponieważ był to odbiór osobisty
w Sferisie a tam nie zawsze dostaję jakiś dokument). Moje zamówienie to RY01151103.

Wygeneruję duplikat i postaram się załatwić to z Cenegą sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 15:28, artur_nogaj napisał:

Czyli rozumiem, Pani też sądzi, że me obawy płonne i Wiedźmin się nie poturbuje? ;)

Pani tak sądzi, uczulimy magazyn na delikatnie pakowanie.
Zaznaczam, że reklamacje na poturbowany towar zdarzają się niezmiernie rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak tam sprawa ze zwrotami kosztów wysyłki za Crysisa 2 Nano Edition? Niedługo miną 2 tygodnie, a pieniądze nadal nie wróciły na moje konto.
2. Sony oficjalnie obniżyło cenę PSP w Europie o 25%. Kiedy ta obniżka będzie obowiązywać w Waszym sklepie?
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 22:17, Lex napisał:

1. Jak tam sprawa ze zwrotami kosztów wysyłki za Crysisa 2 Nano Edition? Niedługo miną
2 tygodnie, a pieniądze nadal nie wróciły na moje konto.

Sprawdzę jutro. Wg moich informacji koszt wysyłki został zwrócony przez nasz DOK 2 tygodnie temu.

Dnia 11.04.2011 o 22:17, Lex napisał:

2. Sony oficjalnie obniżyło cenę PSP w Europie o 25%. Kiedy ta obniżka będzie obowiązywać
w Waszym sklepie?

Na razie nie mamy info z Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 12:57, kochampinie22 napisał:

HP00571011
Oraz mojego. Ten sam problem.

Wysłałam Ci mailem właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakis wdarł sie błąd i wyszukiwarka w sklepie nie działa w Mozilli, jakis chwilowy problem czy poważniejszy tego nie wiem. Sprawdzałem i w operze działa, to nie wiem czym to jest spowodowane.
Wczoraj jeszcze działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nadal mam w zamówieniu "pakowane i przygotowane do wysyłki" skoro paczka już od wczoraj jest u mnie.Czyżbyście chcieli mi przysłać drugą taką w prezencie jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 18:49, Nikodem95 napisał:

Dlaczego nadal mam w zamówieniu "pakowane i przygotowane do wysyłki" skoro paczka już
od wczoraj jest u mnie.Czyżbyście chcieli mi przysłać drugą taką w prezencie jeszcze?
:)

Zamówienia ze sklepu gram.pl dot. sprzętu (z wyjątkiem konsol) fakturuje Sferis - spółka siostra z naszej grupy kapitałowej.
Stąd status zamówienia nie zmienia się online, tylko z pewnym opóźnieniem.
Poprawimy to wkrótce, przepraszam za niejasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2011 o 20:28, akne napisał:

Zamówienia ze sklepu gram.pl dot. sprzętu (z wyjątkiem konsol) fakturuje Sferis - spółka
siostra z naszej grupy kapitałowej.
Stąd status zamówienia nie zmienia się online, tylko z pewnym opóźnieniem.
Poprawimy to wkrótce, przepraszam za niejasność.

Spokojnie, i to nie przeszkadza :) Tak tylko się pytam, wszystko muszę wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 22:17, Lex napisał:

1. Jak tam sprawa ze zwrotami kosztów wysyłki za Crysisa 2 Nano Edition? Niedługo miną
2 tygodnie, a pieniądze nadal nie wróciły na moje konto.

Sprawdziłam dziś - niestety zlecenie przelewu dla Ciebie nie wpadło tam, gdzie powinno.
Jutro przelew powinien do Ciebie wyjść.
Przepraszamy za długie oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)
Mam takie pytanie,otóż mam chrapkę na kupno Mythos z ciekawości i tak. W ogóle nie mam pojęcia ,czy w dniu 21 Sferis jest otwarty. Kupując pre-order mam dostęp do gry o 48h wcześniej,czyli 2 dni- 20 kwietnia. Niestety w tym dniu wracam bardzo późno i nie zdążę zdobyć paczki. ALE czy przez przelew bankowy do was mogę zrobić tak,że przeleję i wolno sobie odbiorę paczkę bez uiszczania jakikolwiek opłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 15:43, Unarmed napisał:

Droga Akne, czy mogłabyś dodać Oficjalny poradnik do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów do
zamówienia GQ03161041 ?

A pisałeś już do naszego DOK w tej sprawie?
Bo nie chcę się z nim zdublować, pod koniec tygodnia poradniki zostaną dodane hurtem do "n" zamówień (żeby było szybciej, requesty pozbierane od poniedziałku od klientów), więc nie chcę, żeby się coś wykrzaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować