Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2011 o 23:16, akne napisał:

Poinformowałam bossa, że pasuję. Nie będę z wiatrakami walczyć.


Aniu, nie rób nam tego! Gram.pl nigdy nie będzie taki jak z tobą, nie możesz się poddawać, po tym, że jakiś typ, który nie potrafi docenić twojej pracy, krytykuję Cię. Wszędzie znajdą się tacy ludzie, ich trzeba po prostu olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2011 o 23:16, akne napisał:


Bo to boli maksymalnie, kiedy wiesz, że dajesz wszystko z siebie, a ktoś Ciebie określa
mianem bezczelny i niekompetentny.
Wtedy tracisz całą wiarę w siebie, cały sens swojej pracy i masz ochotę pieprznąć wszystko,
żeby się od Ciebie odczepili.
Co też uczyniłam.

Poinformowałam bossa, że pasuję. Nie będę z wiatrakami walczyć.

Jedna osoba obraziła Ciebie i mam tylko nadzieje ze zostaniesz. Wiesz o tym że wiele osób jest które Ciebie uwielbiają, szanują i to trzeba brać pod uwagę. Nie wyobrażam sobie gram-u bez Ciebie.

Dnia 18.04.2011 o 23:16, akne napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm a może by tak podwyżka dla Akne? Albo jakaś premia? :)

Obecna sytuacja pokazuje że na jednego czy dwóch krzykaczy przypada masa ludzi którzy doceniają Twoją pracę. Ostatnie pozytywne wypowiedzi o Akne powinny już przysłonić przykre słowa na jej temat. Ja tam bym nie chciał odchodzić widząc ilu mam fanów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 20:06, Danio237 napisał:

Wiadomo już coś na temat edycji limitowanej Deus Ex 3 w Polsce? Podobno ma być też jakaś
inna edycja (chyba EK) z figurką i artbookiem. Z góry dzięki za odpowiedź.

Wiadome dla nas są takie produkty, na jakie mamy odpalone pre-ordery obecnie.
Mamy info odnośnie Augmented Edition na konsole, pre-order śmiga, co do specjalnej wersji na PC, to Cenega jeszcze nic nie wie.
http://www.gram.pl/sklep/pc/deus-ex-human-revolution#s/query/augment/activeCategory/Wszystkie%20wyniki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 16:33, Vantor_Zorin napisał:

Będzie jeszcze możliwość kupienia Zoo Tycoon 2 z dodatkami?

Obecnie nie ma takiej możliwości, bo ostatni wydawca (CD Projekt) nie ma już chyba od dawna licencji na to.
Z grami PC sygnowanymi przez Microsoft jest problem.
Grubsze sprawy na szczycie.
No tak jakby, mówi blondynka, nikt nie chciał ich wydawać w reedycjach w Polsce, albo ktoś zapomniał o Good Old Games.
Np. Age of Empires III.
Np. Zoo Tycoony
Np. MS Flight Simulator.
Np. Fable 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 12:59, Deturis napisał:

Macie już na stanie Portal 2? A jeśli będzie to czy dziś będzie wysyłka? :)

Portal 2 trafił do nas po perturbacjach z TNT w dniu 19.04.2011, zamówienia zostały wysłane do Was w tym dniu, czyli wczoraj.
Dostałeś swój egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to najlepszy temat do rozmowy na ten temat, ale koro ty się wypowiedziałeś to myślę że ja też mogę. Po pierwsze dość mocno tutaj generalizujesz. Niekompetencje zarzuciła Akne tylko jedna osoba, a nie jak wynika z twojej wypowiedzi jakaś większa grupa osób. Cała sprawa wynikła z tych feralnych 7 dni wcześniej (o co zresztą do samego gramu mam dalej pretensję) Akne jako jedyna odważyła się wypowiedzieć w tym temacie i zgadzam się że posłużyła jako odgromnik za samo gram i Cd projekt. Po części wynikło to z nerwowej nierozładowanej sytuacji, po części z wypowiedzi innej niż życzyła sobie część forumowiczów(jak oficjalne stanowisko gramu w tej sprawie z przeprosinami, o co oczywiście nie można mieć do niej pretensji). Ostatecznie jednego użytkownika poniosło. Z jednej strony rozumiem decyzję Akne (kiedy dajesz z siebie wszystko takie słowa mogą mogą dopiec do żywego) Po części nie bo konkretnie te słowa napisał jeden użytkowników. Jeśli odejdzie uderzy to w nas użytkowników ale i zaszkodzi samemu serwisowi (wątpię żeby znaleźli godne zastępstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 21:53, akne napisał:

Portal 2 trafił do nas po perturbacjach z TNT w dniu 19.04.2011, zamówienia zostały wysłane
do Was w tym dniu, czyli wczoraj.
Dostałeś swój egzemplarz?

Tak oczywiście, jak zawsze szybko z Waszej strony, nie potrzebnie się martwiłem. :)
Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy coś wiadomo odnośnie kodów do 3 DLC (Red Dead Redemption) na PS3, bo to już trochę długo trwa. Widzę, że w sklepie osunęliście dopisek + 3DLC, ale cóż, jak ja grę kupowałem była inna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 20:50, TobiAlex napisał:

Czy coś wiadomo odnośnie kodów do 3 DLC (Red Dead Redemption) na PS3, bo to już trochę
długo trwa. Widzę, że w sklepie osunęliście dopisek + 3DLC, ale cóż, jak ja grę kupowałem
była inna informacja.

Staram się załatwić kod dla Ciebie z Cenegi (...)
A może byłbyś w stanie zaakceptować kod zniżkowy o wartości 20 zł na zakupy w sklepie gram.pl zamiast tego kodu? Żeby szybciej tę sprawę załatwić? Do wykorzystania w dowolnym zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 21:06, akne napisał:

A może byłbyś w stanie zaakceptować kod zniżkowy o wartości 20 zł na zakupy w sklepie
gram.pl zamiast tego kodu? Żeby szybciej tę sprawę załatwić? Do wykorzystania w dowolnym
zamówieniu.


Hmm, czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę mogę szybko liczyć na odpowiedź od kogoś (nie musi być Akne)? Potrzebuję tej wiadomości dziś do godziny 15.
Chcę sobie zamówić grę, w której opisie jest "Wersja językowa: dwie wersje: angielska i polska"- jak to się wybiera? Chcę wersję polską, a nie wiem czy to chodzi o wybór w menu gry, czy po prostu jaką chcemy dostać.
Dziękuję z góry za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować