Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2011 o 20:11, Thermalcake napisał:

Aniu, jak to będzie w końcu z pierwszymi numerkami w EK W2, które zostały anulowane albo
nieopłacone? Będziecie wysyłać do losowo wybranych szczęśliwców?

Prawdopodobnie przydzielimy je tym, którzy złożyli zamówienia zaraz po wyczerpaniu puli pierwszego tysiąca, według chronologii (czyli pierwszy wolny numerek z puli 1-1000 dostanie osoba, która jako pierwsza nie załapała się na ten pierwszy tysiąc itp.)
To się okaże najpóźniej w dniu wysyłki EK (w tym dniu rano zostaną anulowane niepotwierdzone/nieopłacone zamówienia na pierwszy tysiąc), szacuję, że takich zamówień będzie kilkanaście, bo to fajna rzecz dostać niski numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 20:09, Nieznajomosc napisał:

1. Zamówiłem Wiedźmin EK i wybrałem płatność przy odbiorze w punkcie odbioru, czy będzie
on zapakowany w karton, który będzie zaklejony, czy po prostu dostanę bez żadnego kartonu
grę?

Towar do punktu odbioru przyjedzie w opakowaniach zbiorczych, Ty dostaniesz zafoliowane pudełko EK, bez kartonu.

Dnia 26.04.2011 o 20:09, Nieznajomosc napisał:

2. Czy np. jeżeli ja zamówiłem 2 edycje kolekcjonerskie i kolega zamówi jeszcze jedną
(będzie wszystko OK - bo 1 osoba = 2 EK max.) i faktura będzie na taką samą osobę jak
u mnie i u kolegi to będzie wszystko ok? (myślę, że tak, bo 1 osoba fizyczna nie zamawia
więcej niż 2 sztuki - ale pytam dla potwierdzenia :)

Przy 4 sztukach łącznie na dwóch fakturach na tę samą firmę nie będzie problemu. Powyżej nie przejdzie i kolejne zamówienie będzie wstrzymane.
Ostrzegam, że sklep gram.pl wystawi na Allegro za kilka dni W2 EK po 229,90.
:)

Dnia 26.04.2011 o 20:09, Nieznajomosc napisał:

3. Jak np. dostaniecie EK 11 maja i wyślecie je 12 maja kurierem do punktu odbioru to
już po 13 będę mógł ją odebrać? Chodzi mi o to, że pisze na stronie sklepu, że potrzebujecie
1-7dni roboczych na skompletowanie zamówienia - ale w przypadku wiedźmina wyślecie go
od razu, gdy będziecie mieli go "na stanie"?

Zamówienia przepremierowe wysyłamy w dniu dostawy do nas, czyli w następnym dniu roboczym po wysyłce będziesz je mógł odebrać.
Okres 1-7 dni roboczych na skompletowanie oznacza, że niektóre produkty mają status dostępności 1-7 dni i tyle czasu potrzebujemy na skompletowanie zamówienia.
W przypadku EK W2 kiedy wyczerpie się nakład, to produkt stanie się niedostępny i go nie zamówisz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka.

Dnia 26.04.2011 o 20:56, akne napisał:

Ostrzegam, że sklep gram.pl wystawi na Allegro za kilka dni W2 EK po 229,90.


Wiesz mniej więcej kiedy dokładnie wystawi?:P
i jak wystawi to też takie ograniczenie będzie?

dzięki wielkie za odpowiedź :)

pozdrawiam

PS. 1 pytanko - czy wiesz może jaki był nakład Wiedźmina Edycji Kolekcjonerskiej? Chodzi mi o tę starą część (pierwszą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to 2999 sztuk :)

Szkoda że aukcje na Allegro pojawią się dopiero teraz bo denerwujące jest to że niektórzy żerowali na niewiedzy innych i sprzedawali preordery po 300-400zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... Czy zamawiając u was Premium dostanę tylko DLC z kupcem? Pytam bo na głównej stronie gry widnieje że są jeszcze dostępne DLC ze zbrojami dla klas (Alchemik, Mag i Szermierz + coś co umożliwia nowe animacje finisherów itp) Jestem ciekaw czy u was też to będzie...

Tutaj link z tym: http://buy.thewitcher.com/preorder-premium-en
Pod spisem zawartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 21:24, Dobos napisał:

Z tego co czytałem to 2999 sztuk :)

Szkoda że aukcje na Allegro pojawią się dopiero teraz bo denerwujące jest to że niektórzy
żerowali na niewiedzy innych i sprzedawali preordery po 300-400zł :/

+ dodatkowo 200 lub 400 z czego pieniądze poszły na cele charytatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Osobistego Punktu Odbioru:
Ile mam czasu na odebranie swojego egzemplarza? tzn Jeśli przyjdzie 12.05 a ja będę mógł odebrać dopiero w dn. premiery czyli 17 to cały czas będę mógł odebrać i zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 22:12, mao_tse_tung napisał:

Pytanie odnośnie Osobistego Punktu Odbioru:
Ile mam czasu na odebranie swojego egzemplarza? tzn Jeśli przyjdzie 12.05 a ja będę mógł
odebrać dopiero w dn. premiery czyli 17 to cały czas będę mógł odebrać i zapłacić?

Masz 5 albo 7 dni roboczych, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 22:12, mao_tse_tung napisał:

Pytanie odnośnie Osobistego Punktu Odbioru:
Ile mam czasu na odebranie swojego egzemplarza? tzn Jeśli przyjdzie 12.05 a ja będę mógł
odebrać dopiero w dn. premiery czyli 17 to cały czas będę mógł odebrać i zapłacić?


Te pytanie zostało zadane już dzisiaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6978

Masz 5 dni roboczych na odebranie przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z gatunku mały krok dla społeczeństwa, wielki krok dla mnie. Czy cośtam. Ale do rzeczy - planujecie robić jakieś nocne premiery Wiedźmaka? Właściwie to nie chcę żadnych szczegółów, pewnie "za wcześnie" i takie tam, ale czy jest chociaż jakaś szansa na jasne określenie, że taki event nie odbędzie się w Bydgoszczy? :) W sumie bym się wybrała na coś takiego, ale jeżeli nie ma żadnych planów dotyczących mojego cudnego miasta, to równie chętnie złożyłabym pre-ordera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 21:32, Sanders-sama napisał:

Mam takie pytanie... Czy zamawiając u was Premium dostanę tylko DLC z kupcem?

<ciach>

Dnia 26.04.2011 o 21:32, Sanders-sama napisał:

Tutaj link z tym: http://buy.thewitcher.com/preorder-premium-en
Pod spisem zawartości...


"Available DLCs varied by vendor" - czyli kupując u nas Premium dostaniesz tylko Kupca, a w innych sklepach inne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 14:28, Renzov napisał:

Pytanie bardziej do Isilothara, ale co tam.
Co z edycją kolekcjonerską i HERO gry InFamous 2? Kiedy można spodziewać się pre-ordera?


Dobrzez, że tu piszesz, bo nie mam kiedy zaglądać. Pracujemy nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie trwająca promocja w sklepie gram.pl (dużo gier za 10zł) wiąże się jakoś z grami, które być może będą w Biedronce? Bo wiosna już, więc jakoś tak niebawem coś powinno być o nich wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować