Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam pytanko.Kiedy na gram .pl bedzie można skladać zamówienie na Deus Ex Human Revolution Augmented Edition na PC? Ponieważ taka opcja nareszcie pojawila się na muve.pl ale ja jednak wolałbym zamawiać u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 20:24, yupik86 napisał:

Mam pytanko.Kiedy na gram .pl bedzie można skladać zamówienie na Deus Ex Human Revolution
Augmented Edition na PC? Ponieważ taka opcja nareszcie pojawila się na muve.pl ale ja
jednak wolałbym zamawiać u was.

Kiedy dostaniemy wiążącą ofertę z Cenegi, to od razu odpalimy pre-order na to.
muwe jest własnością Cenegi, to mówi wiele o przepływie informacji :):):):)
sklep muwe prowadzi nasz eksgramowy kolega, który jest bardzo ambitny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 17:07, SpecShadow napisał:

Planujecie zrobić zestaw do wyprzedaży złożony z Singularity i Wolfenstenia?

Na razie nie dostałam takiej oferty z firmy Licomp Empik Multimedia, która to firma dystrybuuje te tytuły w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 16:37, karolekx23x napisał:

Mam drugie pytanie czy sklep gram będzie sprzedawał Komiks o Wiedźminie ?

Nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:02, karolekx23x napisał:

Czy będzie w najbliższym czasie przecena gry Fallout: New Vegas i Fallout 3: Game of
the Year Edition ?

Nie wiem, ja się zwykle o takich przecenach dowiaduję z informacji prasowych z Cenegi, z forów, a potem z ich działu handlowego :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 14:55, barth89 napisał:

Czy obecnie trwająca promocja w sklepie gram.pl (dużo gier za 10zł) wiąże się jakoś z
grami, które być może będą w Biedronce? Bo wiosna już, więc jakoś tak niebawem coś powinno
być o nich wiadomo ;)

Nie, niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 22:55, Magwisienka napisał:

Pytanie z gatunku mały krok dla społeczeństwa, wielki krok dla mnie. Czy cośtam. Ale
do rzeczy - planujecie robić jakieś nocne premiery Wiedźmaka?

Nie, nie organizujemy takiej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienić metodę przesyłki z odbioru osobistego w punkcie na wysyłkę kurierską do domu. Dotyczy to EK Wiedźmina 2. Dałoby się to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 15:32, Konrad512 napisał:

Chciałbym zmienić metodę przesyłki z odbioru osobistego w punkcie na wysyłkę kurierską
do domu. Dotyczy to EK Wiedźmina 2. Dałoby się to zrobić?

Pisz do DOKu http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 15:19, squall019 napisał:

Jeśli zamówiłem Edycje Kolekcjonerską gry Wiedźmin 2 wraz z oryginalnym poradnikiem to
otrzymam ją dnia 13.05.2011 czy 16.05.2011?

Jeżeli EK zamówiłeś z poradnikiem (w 1 zamówieniu) to wysłane zostanie "nie później niż 12.05.2011 z dostawą do Was nie później niż w dniu 13.05.2011."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś nie posiada dostępu do internetu na komputerze, na którym będzie chciał grać w Wiedźmina 2 ?
Więc jak ma zainstalować grę?
Wspomnę jeszcze, że żaden internet mobilny nie odbiera w miejscu położenia komputera, internetu stacjonarnego nie można założyć, a ściąganie 50 MB z sieci komórkowej (poprzez połączenie komórki do komputera) będzie kosztować fortunę.
Czy można zarejestrować grę w inny sposób i pobrać te 50 MB?
Albo czy istnieją inne możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2011 o 19:41, NeoRegis napisał:

A jeżeli ktoś nie posiada dostępu do internetu na komputerze, na którym będzie chciał
grać w Wiedźmina 2 ?

To raczej nie pograsz.

Dnia 28.04.2011 o 19:41, NeoRegis napisał:

Więc jak ma zainstalować grę?
Wspomnę jeszcze, że żaden internet mobilny nie odbiera w miejscu położenia komputera,
internetu stacjonarnego nie można założyć, a ściąganie 50 MB z sieci komórkowej (poprzez
połączenie komórki do komputera) będzie kosztować fortunę.
Czy można zarejestrować grę w inny sposób i pobrać te 50 MB?
Albo czy istnieją inne możliwości?

Myślę, że jeżeli odepniesz dysk twardy i podłączysz do jakiegoś innego kompa, zainstalujesz Wiedźmina i podepniesz spowrotem to będzie działać. Swoją drogą co za problem masz? Przenieś komputer jak tam nie ma zasięgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połączenie internetowe jest jakim wymaganiem. Jasno na pudełku będzie napisane wymaganie połączenie internetowe i jeśli kupisz się zgadzasz na to co jest podane na pudełku i obwiniać nikogo nie możesz. Inna sprawa jak by tego nie zamieścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odwalanie roboty za mnie :)
Po to zrobiłam FAQ, żeby inni za mnie odpowiadali, bo jezdem osobom leniwom oraz niekompetentnom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy istnieje możliwość dodania do zamówienia nr WV01601139(Wiedźmin-EK) gry Batman: Arkham Asylum PC?
Do DOK-u pisałem jakieś 3 dni temu jednak nie dostałem odpowiedzi. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Czy wysyłka tego artbooka (w jednym zamówieniu z EK) nie opóźniła by wysyłki tegoż zamówienia?
A drugie pytanie - czy po premierze Wieśka 2 będzie można jeszcze nabyć ten artbook?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 17:52, Oloninho napisał:

Hej,
Czy wysyłka tego artbooka (w jednym zamówieniu z EK) nie opóźniła by wysyłki tegoż zamówienia?

Czemu miałoby opóźnić jeżeli jest już w pudełku? :D

Dnia 29.04.2011 o 17:52, Oloninho napisał:

A drugie pytanie - czy po premierze Wieśka 2 będzie można jeszcze nabyć ten artbook?

Jest to element edycji kolekcjonerskiej, a materiały w EK są unikalne i niedostępne osobno. Chyba, że ktoś wstawi na np. eBaya, Allegro

Dnia 29.04.2011 o 17:52, Oloninho napisał:

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować